Průstřihy na bocích

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

de.Croixmare
105 příspěvků 13.07.13 22:29
Průstřihy na bocích

Všimla jsem si, že se v obchodech začalo objevovat hojné množství oblečení s všemožnými průstřihy na bocích jako ozvláštňujícími prvky. Jaký je váš názor na tento stále více rozmáhající trend?

Příspěvek upraven 14.07.13 v 00:09

Reakce:

711990
3200 příspěvků 13.07.13 22:34

No way…moc to nechapu a prijde mi to desny!

PartyLover
153 příspěvků 14.07.13 00:27

…že si to může dovolit pouze žena bez nadváhy a že se to hodí pouze večer do klubů a barů… v takovém případě proč ne? Ale kdyby si to vzala ženská, která má dva metráky třeba na pracovní pohovor, tak bych si o ní pomyslela něco nepublikovatelného.

Caralina
916 příspěvků 15.07.13 12:07

Na správnou příležitost a na správné postavě s tím nemám problém.

budox
619 příspěvků 15.07.13 12:37

Pokud má někdo hezkou postavu a průstřihů není víc než látky tak proč ne…no i když

Zebra33
2038 příspěvků 15.07.13 14:15

@PartyLover - nejen bez nadvahy, ale navic se zpevnenym telem! Ja zadnou velkou nadvahu nemam, ale svoje bricho bych si i tak nedovolila nekde ukazovat. Krom plavek teda, ale na plovarne toleruji leccos a doufam, ze je to oboustranne :)

Tala
235 příspěvků 15.07.13 20:25

V obchodoch som si to uz v hojnom pocte tiez vsimla a krutila nad tym neveriacky hlavou, kto takuto divnost mohol vymysliet.
Avsak nazivo som to vcera videla na jednej babe, ktorej to velmi seklo. Vyzerala skvele. Mala vsak super postavu, to robi vela.
Ja nie som sice tucna, ale ani super stihla a myslim, ze by mi z takych siat hoc i spravnej velkosti vyliezali speky a vyzeralo by to hrozne. Ale mozno nie, od vcera mi to vrta v hlave vdaka tej babe a asi si take saty pojdem aspon vyskusat, mozno budem pekvapena.
Jedina neprakticka vec na tom je, ze sa tie vyrezy asi opalia a bude to v plavkach vidno.

licyl
11 příspěvků 15.07.13 20:26

Mne sa to nepaci.

nanjua
960 příspěvků 15.07.13 20:57

Já to moc nechápu. U mě zůstalo u zkoušení v kabince. Byť bych ráda ještě přibrala a myslím si, že mám pevnou až spíše svalnatou postavu, tak to vypadalo nějak divně nahatě a nelichotivě… Viděla jsem ale jedny pěkné šaty, které byly sice s průstřihem ale nespadající do této kategorie. Dlouhá večerní roba s s vlečkou, výstřihem vodou a přes bok úzký průstřih tak, že na slečně šel vidět jen uzounký proužek zboku vypracovaného bříška a celé působily ležérně a přitom lichotily. Já nevím jak to popsat. Je mi líto, že nemám fotku, nechala bych si je ušít…

Příspěvek upraven 16.07.13 v 18:36

Tala
235 příspěvků 16.07.13 08:41

Ono to asi bude zavisiet aj od toho, ake velke tie vyrezy su, kde presne v pase su polozene a aj od strihu siat, ci to vo vysledku bude posobit lichotivo, alebo nie.

KlaudieS
1640 příspěvků 16.07.13 08:52

Nechápu, co je na tom divného.
Jak tu bylo řečeno, na štíhlé a zpevněné postavě do klubu, na párty - bomba. Jinak raději ne, umístění průstřihů by prozradilo každý špíček.
Za rok dřiny v posilovně si je pořídím, hodím do galerie a budu se smát, jak to nikdo nechápe, protože průstřih na boku, NO TY VOLE!!!

modny guru
280 příspěvků 17.07.13 11:02

Ja by som si to tiez obliekla skor na party, radsej by som s tym nebehala velmi po slnku, lebo sa strasne rychlo opalim a v plavkach by to potom vyzeralo…vtipne.

EsperanceM
386 příspěvků 17.07.13 11:13

No já nevím. Rozhodně nemám postavu ani míry modelky, ale tento trend jsem si „dovolila“… a snad to nějaké peklo nebylo:/ :D (vím, že se mi to na tom detailu roluje, pak jsem ten šev spravila)
[* *]

lablonderousse
234 příspěvků 17.07.13 14:39

@EsperanceM
to jsou ty šaty z manga, že? taky je mám, ale ještě jsem si v nich nevyrazila:)
souhlasím jinak s tím, že na štíhlé a pevné postavě to vypadá hezky, pokud ty průstřihy nejsou moc velké

EsperanceM
386 příspěvků 17.07.13 15:27

@lablonderousse Ano jsou:) tehdy jsem je taky šla zkusit pouze z recese

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit