Půjčovny a bazary značkových luxusních kabelek a doplňků

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 11:56
Pujcovny a bazary znackovych luxusnich kabelek a doplnku

Zajimal by me Vas nazor na tento druh internetovych stranek - Mate osobni zkusenosti - dobre/spatne? Vyuzivate jejich sluzby (pujcovny) nebo u nich primo nakupujete? Jsou pro Vas duveryhodne (z jakeho duvodu) a nebojite se, ze koupite padelek?

Zajima me to hlavne z duvodu limitovanych kolekci, kolekci ktere se uz nevyrabi nebo jsou beznadejne vyprodane.. Nicmene doposud jsem se vzdy zalekla, ze bych poridila fake. Takze vrele uvitam jakoukoliv osobni zkusenost - at uz pozitivni nebo negativni. Diky moc!

Jde napr. o tyto weby:
http://www.ilovelv.cz/
http://www.lugore.cz/
http://www.luxurybags.cz/
 http://www.exclusivestyle.cz/

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 12.10.12 12:09

Mám dojem, že tu někde proběhlo, že na luxurybags jsou i padělky. Ale sama s tím zkušenost nemám, tak nevím.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 12:26

@Sibyla probehlo to myslim na vice webech - ze byla v LuxuryBags prodana tusim neexistujici kabelka od Valentina. Coz je teda dost slapnuti vedle.. Kdyz si ani nezjistili, jestli se kdy dana kabelka vubec kdy vyrabela. Nicmene netusim, jak tato kauza dopadla.. Treba nam to nekdo prozradi:)

Curlygirl
1901 příspěvků 12.10.12 12:40

Vím, že existují. Nic bych si tam nekoupila, bála bych se padělků. Po nějakých limitkách netoužím a lehce bych se smířila s tím, že jsem ji prostě prošvihla.

O čem bych možná uvažovala, by bylo zapůjčení třeba nějakého psaníčka nebo něčeho takového na konkrétní speciální akci, nechodím do takové (vysoké :-) společnosti často, vlastně vůbec, takže bych si ho kvůli jednomu večeru nekupovala.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 12.10.12 12:49

Nekoupila bych si tam nic, bála bych se faku…Mohou si na svoje stránky psát co chtějí, dušovat se za originalitu, ale to nic nemění na tom, že pokud tam koupíte fake, tak je to váš problém a oni vám peníze nevrátí…
A k půjčování kabelek - je to super nápad, ale já mám blok nosit kabelku po někom - takže zatím si vystačím s mým a popř. maminčiným kabelkovým fondem.-)

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 12:49

@Curlygirl no prave.. Obava z koupe padelku me porad velice odrazuje.. Ja se prave nemuzu smirit s tim, ze se prestala vyrabet (pokud mam spravne info) LV Lockit Suhali.. Napad s pujcovnou je super, uvazovala jsem nad tim loni kvuli dovolene, otazka, jestli jsou jejich kabelky k pujceni taktez originaly

Sibyla
2639 příspěvků 12.10.12 13:00

Nelíbí se mi ani ta představa jít někam s vypůjčeným Hermesem, i kdyby byl pravý. Nač bych si to hrála? Za ty peníze se dá koupit kvalitní kožená kabelka - nač se vydávat za nóblesu?

Mylady2
12409 příspěvků 12.10.12 13:10

@real.blond nekoupila bych si tam nic… Nikdy.
Ale měla jsem pújčené psaní LV minaudiere které je ze staré kolekce… Dost staré. Tudíž k nesehnatelné…(po­kud se nechci vydávat za nóbl se snobským fejkem). Takže jsme šla do luxury bags a pújčila si ho… A pak jsem ho chtěla koupit a oni ho nechtěli prodat šmejdi… Vědí co v něm mají;-))

Curlygirl
1901 příspěvků 12.10.12 13:11

Tak skutečně chodit oblečená v H a M a nosit k tomu půjčený Hermés, to je mimo, pravda.

Ale v případě, že bych šla na hogo fogo akci, raději si koupím drahé šaty (s nadějí, že je třeba ještě využiju) a kabelku půjčím, než naopak. U kabelky se mi to nezdá tak „divné a nechutné“. Kabelky nosím sice dražší (pro někoho asi i drahé), ale jen ty, co využiju, takže denní a pracovní, příp. volnočasové. Psaníčko za 20tis bych si rozhodně nekupovala, ale k šatům za 20tis (každý si dosadí svou hranici a sumu) bych si prostě asi vybrala něco adekvátního stylu a „úrovně“.

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 13:21

Já mám od LB kabelku LV mini lin Lucille. Kdo zná, ví, že je to plátno x kůže. Byla za dobrou cenu, ale ušpiněná. Nabízejí čištění, tak jsem toho chtěla využít a bylo mi sděleno, že kabelky v prodeji už čištěné jsou. Jaké bylo mé překvapení, když jsem kabelku začala čistit sama doma a v záhybech bylo plno prachu, všeho. Za dvě hodiny jsem jí tak vypíglovala, že jsem z toho byla v šoku jak kabelka prokoukla. Prostě si to čištění holky v LB vymyslely, na kabelku nebylo šáhnuto.

Příspěvek upraven 12.10.12 v 13:22

Curlygirl
1901 příspěvků 12.10.12 13:22

Jinak co se týče padělků v podobných podnicích..

Samozřejmě by člověka naštvalo, kdyby si ho půjčil. A pak to třeba na dané akci zjistil od někoho, kdo je fanouškem té značky už 30 let a má od nich vše, to by byl šílený trapas :-). To bych ale i zariskovala.. Pořád ale lepší, než ho koupit. Nejsem si jistá, jestli by se v tom případě člověk dovolal nějaké spravedlnosti.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 13:23
@Mylady2 píše:
@real.blond nekoupila bych si tam nic… Nikdy.
Ale měla jsem pújčené psaní LV minaudiere které je ze staré kolekce… Dost staré. Tudíž k nesehnatelné…(po­kud se nechci vydávat za nóbl se snobským fejkem). Takže jsme šla do luxury bags a pújčila si ho… A pak jsem ho chtěla koupit a oni ho nechtěli prodat šmejdi… Vědí co v něm mají;-))

Vidis, takze nakonec jsi chtela koupit, ikdyz nikdy nic:) me to jen zajima-ja je neobhajuji, ani nepropaguji. Ale ve starych kolekcich by me par kousku zajimalo.. No asi si necham zajit chut.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 13:36
@yourcandy píše:
Já mám od LB kabelku LV mini lin Lucille. Kdo zná, ví, že je to plátno x kůže. Byla za dobrou cenu, ale ušpiněná. Nabízejí čištění, tak jsem toho chtěla využít a bylo mi sděleno, že kabelky v prodeji už čištěné jsou. Jaké bylo mé překvapení, když jsem kabelku začala čistit sama doma a v záhybech bylo plno prachu, všeho. Za dvě hodiny jsem jí tak vypíglovala, že jsem z toho byla v šoku jak kabelka prokoukla. Prostě si to čištění holky v LB vymyslely, na kabelku nebylo šáhnuto.Příspěvek upraven 12.10.12 v 13:22

Diky, ze jste se podelila o vlastni zkusenost. Overovala jste nekde dodatecne pravost kabelky (napr. zahranicni weby, kam se posilaji fotky k posouzeni)?

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 13:51

@real.blond Abych se ujistila o pravosti, tak jsem ani nezašla do LV butiku, ani neposlala fotky na Purse forum :-) Ale podle fotek na netu nemám žádnou pochybnost, sjela jsem všechny dostupné informace. Tuhle kabelku jsem ještě nikde jako fake neviděla, není tak populární jako klasický monogram a už se ani nevyrábí. Proto jsem si jí taky koupila. Stovky klasických monogramů v ulicích mě děsí :-), tohle je zase něco jiného. Když jsem byla pro tu kabelku, tak jsem se ptala jestli bych přes ně nemohla prodat drahé hodinky, ke kterým nemám doklad o koupi, protože jsem je dostala před 12 lety od tehdejšího přítele. Jde o originál, vybírali jsme je spolu…Vzali by je do prodeje i bez dokladů a to je ani neviděli, neměla jsem je sebou.. To mě trochu zarazilo.Jak si můžou být jisté, že jim nechci nacpat fake? Vůbec by mě zajímalo, kdo a jak ty přijímané věci posuzuje.Ale ráda k nim chodím na web " na kukačku ".teď mě tam zarazily ty pytlíčky na šátky za 400 kč. Takhle se vydělávají prachy :-))))

Mylady2
12409 příspěvků 12.10.12 15:08

@real.blond Kočko já bych si nekoupila nikdy nic u nih v tom prodeji…kdo ví co tam prodávají. Tuhle kabelu tam mají už dlouho a bude pravá;-) je to trochu jistější než treba nejaký aukro nebo ja nevím;-) ovšem oni j nikdy neprodají…

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 15:11

@Mylady2 co neprodají?

Mylady2
12409 příspěvků 12.10.12 16:58

@yourcandy LV psaníčko

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 22:02
@yourcandy píše:
@real.blond Abych se ujistila o pravosti, tak jsem ani nezašla do LV butiku, ani neposlala fotky na Purse forum :-) Ale podle fotek na netu nemám žádnou pochybnost, sjela jsem všechny dostupné informace. Tuhle kabelku jsem ještě nikde jako fake neviděla, není tak populární jako klasický monogram a už se ani nevyrábí. Proto jsem si jí taky koupila. Stovky klasických monogramů v ulicích mě děsí :-), tohle je zase něco jiného. Když jsem byla pro tu kabelku, tak jsem se ptala jestli bych přes ně nemohla prodat drahé hodinky, ke kterým nemám doklad o koupi, protože jsem je dostala před 12 lety od tehdejšího přítele. Jde o originál, vybírali jsme je spolu…Vzali by je do prodeje i bez dokladů a to je ani neviděli, neměla jsem je sebou.. To mě trochu zarazilo.Jak si můžou být jisté, že jim nechci nacpat fake? Vůbec by mě zajímalo, kdo a jak ty přijímané věci posuzuje.Ale ráda k nim chodím na web " na kukačku ".teď mě tam zarazily ty pytlíčky na šátky za 400 kč. Takhle se vydělávají prachy :-))))

Jake pytliky na satky myslite? Nic jsem nenasla..:(

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 22:10
http://www.luxurybags.cz/sacek-na-satky.php

@real.blond

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 22:20
@yourcandy píše:
@real.blond

Diky!:) To je teda vychytavka! Zrovna pred par dny jsem premyslela, do ceho dat sal, aby se jen tak nevalel v kabelce.. Ale tohle, nevim nevim..

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 22:24

@real.blond to není žádná vychytávka proboha! Taková obyčejná věc, výrobní cena tak deset korun..

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 22:29
@yourcandy píše:
@real.blond to není žádná vychytávka proboha! Taková obyčejná věc, výrobní cena tak deset korun..

Kdyby byl pytlik z praveho hedvabi, nebude cena 10Kc predpokladam. Pytliky, ve kterych se saly/satky bezne prodavaji jsou pro me nevyhovujici i pro uskladneni. Jakoby se o ne zadrhavaji.

Mylady2
12409 příspěvků 12.10.12 22:31

@real.blond blondie já ti pytlík ušiju za 12kč;-) jo? Jaký bys chtěla?

yourcandy
476 příspěvků 12.10.12 22:32

Oni tam přímo píší, že je to ze syntetického materiálu, žádné hedvábí.

real.blond
6688 příspěvků 12.10.12 22:33
@Mylady2 píše:
@real.blond blondie já ti pytlík ušiju za 12kč;-) jo? Jaký bys chtěla?

Ja jsem prava blondyna, tak prosim ruzovoucky a s inicialy - R. B. :)) a hedvabny prosim! Na rozmer velke saly LV:)

Ty umis sit? Taky bych to chtela umet..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit