Punčocháče s bavlnou?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dom.mus
14 příspěvků 19.03.16 12:12
Punčocháče s bavlnou?

Mám problém, který se dá nazvat zapeklitým:) :) Nosím hodně sukně a k nim punčocháče, většnou černé nebo šedé. Ze zdravnotních důvodů hledám alterantivu k klasickým punčocháčím z umělých materiálů, /můžou být s elastanem, ale aby prostě nebyly jen z umělých materiálů/. A aby nevypadaly jako klasické punčocháče, což nevím zda je vůbec realné? Nosím je k ležérnější módě, jasně občas si můžu vzít klasiku s lycrou, ale ne denně, jak to nosím ted. Hledám nějakou možnost, ale vůbec nevím zda je reálná. Další možnost je, že bych začala nosit legíny, kterým jsme se vždycky bránila /i když jaký je rozdíl mezi černými legínami a černmi punčocháči - myšleno třeba k manžestrové sukni, plátěné sukni nebo k džinovým sportovnějším šatům. Další věc jaké boty, nosím hodně černé polobotky a to mi v kombinaci s legínama přijde prostě miminálně divné a to jsem to ještě ani v reálu nezkoušela jak to vypadá. Každopáně svých milovaných sukní se vzdát nehodlám.

Reakce:

billie
369 příspěvků 20.03.16 14:39

@dom.mus Nie som si ista, ci som spravne pochopila vas problem. Hladate cierne alebo sede pancuchace z vacsej casti z prirodnych materialov, ktore by ste si mohla vziat k sukni. A zaroven nemaju vyzerat ako klasicke pancuchace - pod tym myslite tie, ktore robia efekt o pol metra dlhsej nohy, ked si vyzujete topanky?
Ja som si kupila pancuchace v Calzedonii, ktore by v tomto pripade mohli splnat vase poziadavky. Zlozenie si presne nepamatam, na omak je to ale z vacsej casti bavlna, mali by mat dokonca aj primes vlny. Mali ich aj vo viacerych farbach, cierne a sede urcite.
Aktualne nosim leginy aj k satam (som tehotna, velka cast mojich netehotenskych pancuch ma skrti cez bruho), vzdy ale s topankami, ktore koncia nad clenkom.

Uživatel je onlineAnwen
574 příspěvků 20.03.16 15:12

V M&S teď mají ve slevě punčocháče 100 den s 50% vlny za 229. Skoro čistě bavlněné jsem kupovala v Tescu za podobnou cenu.

sissy.bohunka
3 příspěvky 21.03.16 03:01
Bavlněné punčocháče

Bavlněné punčocháče nosím temer celorocne, vyjma parnych letnich dni. Ale pokud je i v lete chladneji tak je taky nosim. Jsou to pro me nejpohodlnejsi druh puncochacu. Jsou totiz prijemne na dotek, jsou prijemne teploucke a zaroven se v nich citim zensky. Bezna tloustka je pro me celorocne min 100DEN a v zime vice. Hodne holek si rekne, ze v nich musi byt treba v lete strasne teplo, ale neni to tak. Bavlna je mnohem prijemnejsi nez klasicke silonky. Kalhoty vubec nenosim, nemam ani jedny uz asi 10let. Nosim jen a pouze punčocháče, punčochy na podvazcích a legíny a v zime jeste teple pletene legíny - driv se jim rikalo pletené kamaše. Ze vsech mych punčocháčů (mam jich asi 60) je vic nez 90% tlustych bavlněných. Nechápu holky ktery Bavlněné punčocháče kritizuji, a pritom nemaji treba ani jedny v satniku. Jinak velmi prijemne a sexy maji treba v F&F v Tescu. Nebo treba Gatta.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 21.03.16 07:55

@sissy.bohunka nechci se vás dotknout, ale pod pojmem sexy si představuju opravdu něco jiného. Na těch vašich fotkách to vypadá opravdu děsně. Bavlněné a vlněné punčocháče mám taky a nosím je v zimě k sukni ke kolenům a kozačkám.
@dom.mus nevím teda, jaké jsou vaše zdravotní důvody, ale co zkusit podvazky? V bavlněných legínách budete podle mě vypadat jako v teplákách.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit