punčochy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Ava
248 příspěvků 29.10.11 21:02

Milé pekelnice, mám otázku k diskuzi: co si myslíte o síťovaných, krajkových, prolamovaných apod. punčochách? Jsou pouze pro lehkou děvu nebo i na normální nošení? samozřejmě tím nemyslím podání jako je v dnešním článku na první fotce, ale třeba tohle http://www.blesk.cz/…cochach.html mi přijde dobré. Co vy na to?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

seznam.mih  29.10.11 22:06

Nic proti nim nemám, pokud je uživatelka umí nosit. Pokud ne, vypadá to jako kurví kroj.

Ani  29.10.11 22:20

Vlastním síťované a nemám s tím problém. Jdou nosit jako elegantní, jdou nosit jako gothic, jdou ale nosit i jako kurví - to už všechno záleží na zbytku. Všimni si, že Kylie Minogue má sice síťované punčocháče a minisukni, ale k tomu má rolák a dlouhé rukávy. S červeným tílkem s výstřihem a cinkajícími náramky by to nešlo.

MP Ava
248 příspěvků 30.10.11 08:56

Ani: princip je mi jasný, taky si dávám pozor s čím je kombinuju. Ale i tak jsem už několikrát slyšela negativní komentáře, že jsou to punčochy na k…u, tak se ptám na názor …

Katy
91 příspěvků 30.10.11 09:18

já síťované taky nosím (jenom černé), hlavně k černým šatům ne kratším než po kolena. snažím se pak nebrat si moc bižuterie a tak, aby ty punčochy byly ten hlavní detail k jinak jednoduchému oblečení. pak mi to nepřipadne vulgární. moje kamarádka měla i bílé síťované, taková ta menší oka, ale to už se mi tak nelíbilo, nějak mi to evokovalo hnus totáče, nevím proč…

Eiwen
134 příspěvků 30.10.11 09:42

Černé síťované nebo krajkové punčošky mám moc ráda, v kombinaci s jednoduchým černým outfitem mi přijdou jako elegantní detail :)

Dahllie
2222 příspěvků 30.10.11 10:20

Tady jsou zažité představy s kterými se těžko bojuje. V Anglii jsem krajkové punčochy viděla i na elegantních dámách v letech (55+) a vypadalo to velice dobře. Jde o celkové sladění oblečení.
Sama mám jedny klasické černé síťované, protože to byl od puberty můj sen. A čas od času si je vezmu, k černým šatům po kolena.

MP Jezinka
101 příspěvků 30.10.11 10:21

Jsem asi prudérní, ale vždycky mne při pohledu na síťované punčochy napadne téma prostituce apod. Rozum mi pak hned zavelí, že dneska to tak už není (a to nejsem nijak stará), ale prostě si nemohu pomoci.
Co se mi ale líbí, jsou punčochy s jakýmkoliv jiným vzorem (možná, že to jsou ty „prolamované“? Nevím, co to přesně znamená, ale mohlo by to být ono…)
Něco jako tohle
Ale samozřejmě nemusí to být konkrétně tenhle vzor a barva, je to jen příklad.

MP Jezinka
101 příspěvků 30.10.11 10:25

Souhlasím, že se dá hodně utlumit oblečením. Třeba se sukní po kolena bych to asi vzala daleko lépe než s minisukní a výstřihem …
Každopádně držím palce s nošením výrazných punčoch, je to lepší než šeď nuda nuda šeď :-). A já se časem smířím i s těmi síťovanými :)

coralline
822 příspěvků 30.10.11 20:35

krajkové punčocháče se mi líbí a chystám se nějaké si pořídit. určitě je třeba dávat pozor, aby se nemlátily s nějakým jiným kusem oblečení, a nechat je vyniknout jako zajímavý prvek. podle mě by se s nimi dal nosit (a oživit) i nějaký „šedivý kancelářský“ model.
síťované pučocháče mi ale připadají vulgární. možná to mám jenom blbě zafixovaný, ale prostě když je vidím, vzpomenu si na jednu učitelku ze základky, která je nosila, ale neuměla si k tomu vzít uměřený zbytek (takže měla krátké sukně atd.). už tenkrát jako puberťačka sem si říkala, že je oblečená jak šlapka.

Karoleenah
2322 příspěvků 31.10.11 00:05
Ty klasické fishnet se mi moc nelíbí, i na Kylie mi připadají jakési laciné, možná je to tou minisukní a botama, nevím. Já bych zbytek oblečení zvolila ještě decentnější, jen rolák to imo nezachrání.
Sama ale mám jedny krajkové a jedny dost podobné těm Wolfordům, co v postu linkuje Jezinka. Oboje ale většinou nenosím jen tak na tělo, ale jako vrstvu na další punčocháče, buď taky černé (dělá to hezkou a zároveň docela decentní strukturu), anebo klidně i na barevné, to už je větší divočina… Ale jako kurví kroj to nevypadá, na to ostatně vůbec nemám šatník.

oskarina
266 příspěvků 31.10.11 00:28

Měla jsem jedny černé síťované a nosila jsem je na plesy - tam se to hodilo - a nenapadlo by mi nic o k.. kroji. Jde o vhodné nošení ke vhodnému oblečení pro vhodné příležitosti.
Podotýkám, že jsem na sobě neměla šaty z kolekce Moulin ROuge :-)

DanielaS
4603 příspěvků 31.10.11 08:38

Sitovane puncochy mi vzdycky na komkoliv pripadaly lacine a vulgarni. Videla jsem prodavat i cerne sitovane puncochace velikosti „8 - 10 let“.

Lama_z_Lana  31.10.11 08:51
Krajkované a síťované punčochy mám ráda. A kombinace ala Kylie mi přijde dokonalá :)
Ale mám taky tak trochu problém s jejich kombinovatelností, většinou totiž skončím v celočerné kombinaci, protože mi přijdou jako natolik výrazný prvek, že se s jinými barvami tlučou.
Tak děvčata, inspirujte mě :)

MP Ava
248 příspěvků 31.10.11 09:45

Tak vidím, že ani tady se neshodneme, jestli jsou vkusné nebo ne :) No, co už, holt je budu nosit s tím, že mě pár lidí bude považovat za k..u. To asi zvládnu :)

Eiwen
134 příspěvků 31.10.11 10:03
Ava ha detto : Tak vidím, že ani tady se neshodneme, jestli jsou vkusné nebo ne :) No, co už, holt je budu nosit s tím, že mě pár lidí bude považovat za k..u. To asi zvládnu :)
Klid, s takovou bych nemohla nosit vůbec nic…a to mám i síťované punčochy na podvazky, jsem to ale nemrava :) každopádně bych v nápadnějších ale stále elegantních punčochách tak ráda potkávala víc žen a dívek…A asi jsem tu s tímto názorem jediná, ale osobně mnohem raději vidím originální model, byť i trochu přehnaný, než možná vkusnější ale prostě nudu.

MP Jezinka
101 příspěvků 31.10.11 10:53

Avo, to asi došlo k nějakému nepochopení. Za mně je rozdíl považovat nějaký kus oblečení za lehce vulgární, nebo ještě spíše připomínající něco vulgárního, a je rozdíl si to myslet o jeho nositeli …
Třeba zrovna outfit Kylie M. . Punčochy mi evokují něco vulgárního, ale samotná osoba a zbytek oblečení vůbec ne, tam to nehodnotím, neznám ji (resp. zrovna ji znám, ale kdyby na jejím místě byl kdokoliv jiný, tak si o něm nic nepomyslím).
Snad jsem to trochu osvětlila, punčochy nos klidně dál, když se ti hodí k ostatnímu a líbí se ti. Vždyť je to jen oblečení :)

MP Ava
248 příspěvků 31.10.11 11:00

Jezinka: však to nebylo myšleno tak, že ty si o mě budeš myslet, že jsme lehká děva. V klidu :)

DanielaS
4603 příspěvků 31.10.11 17:49

Podvazky, predpokladam, nikdo nevidi, tudiz to k celkovemu odevu nijak neprispiva. Sitovanost videti lze.

oskarina
266 příspěvků 01.11.11 20:38

Myslím si, že síťované punčochy může člověk klidně vzít, když si k nim neoblékne model slečny „návrhářky“ z řady Moulin Rouge:-)

korinkal
53 příspěvků 02.11.11 18:09

Ispirace, jak vypadat se síťovanýma punčochama luxusně :-)

korinkal
53 příspěvků 02.11.11 18:09

http://nd03.jxs.cz/…89089_o2.jpg

DanielaS
4603 příspěvků 03.11.11 14:27

To je pro me prvorepublikova prostitutka. Bohuzel.

Ani  03.11.11 15:18

No jo, tak to asi byly prvorepublikové prostitutky elegantnější a luxusnější než 99% dnešních žen. Doba se posouvá.

DanielaS
4603 příspěvků 03.11.11 15:33

Tim jsem chtela rict, ze sitovane puncochy zabiji i sebeelegantnejsi obleceni. Pro me.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit