Punčochy se švem

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Henri1
30 příspěvků 07.05.12 20:23
Punčochy se švem

Čeká mě účast na jedné velmi oficiální akci (přes den) na začátku června. Počítám, že bude asi teplo. Takže volím smetanové maléčerné pouzdrovky, červené lodičky s otevřenou patou a mírně i špičkou, červenou ladící kabelku a vůbec bych měla být celá taková Laděna Sladěná. Silonky bych měla taky pochopitelně mýt, tak jsem chtěla celý ten vzhled trochu odlehčit tělovými punčochami se švem vzadu. Chápu, že pro mnohé to není žádný odvaz, ale já jsem konzerva :-). Přemýšlím ale nad spojením punčochy + bota. Mám mít lodičky s otevřenou patou a nevím jak ladí ten pásek se zesílením paty, ze kterého pak jde nahoru ten šev. Viděla jsem to na tomto obrázku a musím říct, že se mi to ani moc nelíbí, ale třeba to tak má správně být. Anebo si mám dát uzavřené lodičky?

Vzhledem k míře své konzervovanosti se přizpůsobím jakémukoliv diktátu konvencí a standardů, prostě půjdu v hladkých, pokud sebe nepřemluvím k tomu, že to vypadá dobře.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

uu  07.05.12 20:37

.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 20:50

marca
437 příspěvků 07.05.12 20:46

Moje punčochy se švem mají nižší obrázek/patu na achilovce, ale brala jsem je vždy jen do uzavřených bot. Přijde mi to divné s volnou patou.

Ava
634 příspěvků 07.05.12 21:09

Podle mě to správně má být takto:

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 07.05.12 21:09

pokud jde o „velmi oficiální akci“ (záleží co tím míníte, setkání s anglickou královnou?:), pak bych volila bezešvé punčochy a uzavřené lodičky, jestliže je to trochu méně oficiální, tak i mírně otevřené lodičky, ale punčochy dtto. v každém případě, pokud se hodí punčochy se švem, tak ta otevřená pata nevypadá pěkně, pak tedy opačně - punčochy se švem, lehce provokativní, ale uzavřené botky. taktéž bych na formální akci vzala do lodiček s otevřenou špičkou punčochy bez špičky.
posledně jsem si vzala do menšího divadla (žádné Národní) vyšší lodičky s otevřeným palcem a punčochy v kontrastní barvě (barvě šatů), kabelku a bolerko v barvě bot (laděna sladěná:-)), bylo to pěkné, ale stejně jsem se necítila - takže pokud „konzerva“, tak raděj to, v čem vám bude dobře po celý den. užijte si to!

Ava
634 příspěvků 07.05.12 21:12

Jinak pokud někdo ví, kde se tyto punčochy dají sehnat v Brně, budu ráda, když se podělí… já je zatím vždy sehnala jen v… no, sexshopu prostě :)

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 07.05.12 21:17

na Brandlové? http://www.e-puncochace.cz/…vem-a-patou/

Ava
634 příspěvků 07.05.12 21:21

Jojo, tam mají černé, ale nikdy neměli ty tělové s černým švem, jak jsou na mnou vloženém obrázku…

Ava
634 příspěvků 07.05.12 21:24

I když koukám, že v eshopu je mají… na prodejně ale nikdy nebyly a já o existenci eshopu neměla ani ponětí… to jsem z toho jelen. Každopádně díky, objednám si je.

modra_kocka
903 příspěvků 07.05.12 21:28

Na velmi oficiální akci rozhodně zavřené boty. Mít punčochy je na takových akcích samozřejmost, ale pokud je opravdu hodně oficiální (takže i promoce), tak bych se vzdala jakýchkoli vzorů na nich.
Jinak se mi popis oblečení moc líbí - je to elegantní, ale zároveň to není nudné, nápadité.
Jdeš tam s partnerem? Pokud ano, měli byste být oblečení na stejné úrovni.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 07.05.12 21:28

@Ava:
Ideálka je najít si své zboží v e-shopu, objednat a zdarma vyzvednout na prodejně. ten kontakt mám myslím beztak od některé zdejší přispěvatelky:-) a vždy spokojenost. ještě mi tam poradili a přikoupila jsem ledacos na místě (ne, nepracuju tam;-)

Henri1
30 příspěvků 07.05.12 22:03

Viktorko od splavu: úroveň vážnosti řekněme těsně pod prezidenstkou ;-) - setkání velmi vážených akademiků. Otevřené boty jsem volila proto, že to bude denní akce a je možné, že bude teplo. Barva kabelky i lodiček je temně tmavě červená, to jsem měla asi zmínit, oboje Prada, takže vkusná elegance, ne lakovaný sex shop. Ale to by možná mohlo k oživení stačit jak píše uu, aby nebylo té odvázanosti až moc. :-)

Jinak ta úvodní fotka je z e-shopu mojepuncochy.cz, zrovna tyto stojí 1315 korun, tak mě to vedlo k domněnce, že ilustrační foto je dle užívaných zásad.

Každopádně děkuju za připomínky, taky se kloním k názoru, že do otevřené boty nepatří zesílená pata, ač z ní vede lechtivý šev až úplně nahoru :-).

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 07.05.12 22:20

Henri1@
k pravé Pradě bych vzala fakt hladké punčochy, to stačí, a bude to rozhodně suprový. i ten, kdo nepozná značku, ocení kvalitu. rozdíl je vidět.

Ava
634 příspěvků 07.05.12 22:24

A my Vám jen tiše závidíme :)

RenaLange  08.05.12 09:53

jdete na setkání vážených akademiků a budete " mýt silonky "??
Nosíte Pradu a uvažujete o punčochách se švem do otevřených bot ?
Tak tohle mi na akademičku nevipadá(.

lessie  08.05.12 11:02
@RenaLange píše:
jdete na setkání vážených akademiků a budete " mýt silonky "??
Nosíte Pradu a uvažujete o punčochách se švem do otevřených bot ?
Tak tohle mi na akademičku nevipadá(.

To nie je akademička,ale platená spoločnička pre starého akademika,a keďže začala robiť spoločnosť priskoro,tak škola musela stranou. A doteraz stárý pán akademik chodil k nej na byt,do spoločnosti ju berie prvykrát. :-)

Ava
634 příspěvků 08.05.12 11:25

@viktorka_od splavu však jasně. Zas takové telisko nejsem.. :) Ale opravdu díky za ten odkaz.

Ava
634 příspěvků 08.05.12 11:27

@lessie Nepřeháníte to? Byť je to myšleno v nadsázce… tak je to dost přes čáru.

Henri1
30 příspěvků 08.05.12 14:38

Děvčata :-)

Diankenstein
1891 příspěvků 09.05.12 15:00

lessie: nezáviďte, Váš akademik Vás taky jednou vezme do společnosti.

Ale po pravdě, švy jsou na punčochách proto, že je kdysi neuměli vyrobit v celku a proto se musely sešívat. Jestli v tom někdo vidí něco erotického, je to jeho věc, ale já si svoje sexuální fantazie povětšinou nechávám pro sebe. Připadám si pak slušnější…

lessie  09.05.12 15:28

@Diankenstein nezavidim,ale ten moj akademik ma berie len do spoločnosti. Vraj ku mne na byt príde až sa odsťahujem od mamky a ocka a nebudem mať detskú izbičku so 6 súrodencami. A vraj si ma najprv vezme za manželku a aj sex mi po svadbe prisľúbil ! :-)

DeniDeLuna
7 příspěvků 17.05.12 14:29

@Ava: Tělové punčocháče se švem mají třeba na: http://shop.leggy.me/…herry-telove A vypadají hodně luxusně… Jinak já bych k takovým punčoškám volila opravdu jen ty zavřené lodičky. Do otevřených bot se naopak hodí punčošky bez zesílené paty a špičky.

modra_kocka
903 příspěvků 17.05.12 15:52

@DeniDeLuna: do otevřených bot se nehodí žádné punčošky

DeniDeLuna
7 příspěvků 17.05.12 16:47

@modra_kocka: Tohle bych úplně neřekla. Myslím, že to cítí každý jinak. Každopádně děkuji za Tvůj názor. Já punčošky nosím téměř denně, i do otevřených bot, samo, že bez zesílené paty a špičky a že jsou to kvalitní, téměř neviditelné punčošky v odstínu mé kůže. Líbí se mi to, protože dělají nožky hezčí, dokonalejší. A protože je na světě mnoho žen, které si takto punčoškami svědomí zvedají, vyrábí se punčošky přímo do sandálů (je na nich přímo uvedeno sandal toe, nebo open toe).
Pro ilustraci uvádím foto nohatých dam v punčoškách a otevřených botkách.

modra_kocka
903 příspěvků 17.05.12 16:58

@DeniDeLuna: to otevřených ani páskových bot punčochy, punčošky, punčocháče, silonky, nylonky, podkolenky ani ponožky nepatří. A nezmění se to ani když sem postneš 100 obrázků, kde je to vyfocené.
Open toe punčochy jsou punčochy bez špičky, které se nosí do open toe lodiček s uzavřenou (!) patou.

Každopádně zajímavý názor, až doteď jsem nevěděla, že ponožky do sandálů se nosí proto, že dělají dokonalejší nožky a zvyšují sebevědomí :) Nebo punčošky a páskové sandálečky s podpatečky jdou a jsou sexy a ponožky v sandálech nejdou a jsou hnusné?

Příspěvek upraven 17.05.12 v 19:14

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit