Punčochy / silonky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kofo
2 příspěvky 10.11.12 11:35
Punčochy / silonky

Lodičky na vysokém podpatku + černé neprůhledné punčocháče NEBO černé průhledné silonky(klasické)

:) přece jen už je zima.

Reakce:

m.amar
124 příspěvků 10.11.12 13:06

Já jsem pro lodičky + PRŮHLEDNÉ punčocháče. Pokud ty boty budou alespoň trochu kotníčkové, tak klidně neprůhledné. Pro mě je lodička jemná botička a zdá se mi, že s neprůhlednými punčocháči působí moc tvrdě. Ale mám samozřejmě na mysli klasickou lodičku, ne ty s platformami, to už je věc jiná.
A taky záleží na zbytku oblečení a prostě celkově na citu, jestli se ta daná bota hodí nebo ne. Těžko říct definitivně ano nebo ne.

klubo  10.11.12 23:32

Tak silonky Vás moc nezahřejí. Subtilní lodičky na jehlách ale nic než silonky nesnesou. Jestli jsou lodičky robustnější (silnější podpatek, podrážka, uzavřenější), tak bych rozhodně volila ty neprůhledné.

kofo
2 příspěvky 15.11.12 20:08
@klubo píše:
Tak silonky Vás moc nezahřejí. Subtilní lodičky na jehlách ale nic než silonky nesnesou. Jestli jsou lodičky robustnější (silnější podpatek, podrážka, uzavřenější), tak bych rozhodně volila ty neprůhledné.

mají dokonce takový ten pásek s přezkou

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit