Punčochy xxxl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monibe
1 příspěvek 28.10.13 22:32
Punčochy xxxl

Kde se dají sehnat samodržící punčochy na silnější stehna?

Reakce:

terkaOl
72 příspěvků 30.10.13 15:29

Nejsem si jistá, jestli je to dobrý nápad něco takového vůbec shánět. Samodržící punčochy drží samy z velké části díky gumičce se silikonovým proužkem na horním okraji. Co taková gumička udělá s nožkou XXXL bych raději neviděla.
Sama nosím L/XL, stehna mám na svou velikost dost pevná a samodržky jsou OK. Ale mít nohy jen o trochu špekatější, už by nejspíš vznikl slušný zářez.

mikiki
35 příspěvků 30.10.13 18:12

Nevim ale silnějši stehna nemusi byt špekatá :)
zkusila bych nějaky specilalizovany obchudek s punčochovim zbožim. jinka bych ještě jako variantu zvolila podvazkovy pas s pončoškami :) je to taky sexy

terkaOl
72 příspěvků 30.10.13 22:20

Pokud má tazatelka opravdu velikost XXXL, pak pochybuju, že to má jen díky tvrdé dřině a jídelníčku vzpěrače. A nic ve zlém

profesorka
31 příspěvků 26.11.13 12:10

Samodržící obyčejné punčochy moc nedrží, nejlepší zkušenost mám se stahovacími ze zdravotnických potřeb, tam jsou příjemné a hezké, stojí kol 300 Kč a hlavně drží. Sama jsem XXXXXL, mám "zabijačkovou váhu

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit