Push-up podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ančojc
19 příspěvků 15.07.12 18:44
Push-up podprsenky

Ahoj,
nedávno jsem se přitočila k rozhovoru o push-upkách, různých zvedačkách, vycpávkách apod. Co si o nich myslíte? Nosíte je? A jestli ano, nosíte je pravidelně, nebo jen příležitostně? Jaké s nimi máte zkušenosti?
Třeba já je nosím, jelikož mám mikroprsa a prostě mi trochu zvyšují sebevědomí, ale také z praktických důvodů, kvůli velikostem oblečení (širší boky vs. malý prsa). Ale setkala jsem se i s názorem, že je to dosti trapné, když takovou podprdu nosíte, vydáváte se za holku s prsama a snažíte se např. někoho sbalit, a pak, když dojde k nejaký akci a podprsenka jde dolů se protějšek nepřestává divit, kam ty prsa zmizely! :D Co vy na to?

Najdete v encyklopedii: Tabulka velikostí podprsenek

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 15.07.12 19:34

Tak asi je to pro muže překvapivé:-D kdyz balí prsatici a pak kde nic tu nic:-)
Já nenosím… Ale plánuji, si koupit nějakou pěknou v rámci mezí.

azavina
27 příspěvků 15.07.12 19:37
jak kdy

Jak kdy

Já se cítím celkem obdařená, takže push-up většinou nenosím a nepotřebuji, ale jelikož jich doma mám pár na dny deprese a pocitu, že jsem ošklivá, neatraktivní a vůbec…(určitě vás to čas od času přepadne taky)… tak si je čas od času vezmu. Ale volím je třeba spíš pod halenku, rolák, tričko a jiné decentnější věci, protože push-upka dokáže udělat vážně pěkný tvar. Naopak v takových těch extra sexy topech na mě působí levně, zvlášť pokud má slečna špatnou velikost a prsa pro „lepší“ efekt pomalu až pod bradou a se zapínáním za krkem.

Majka22
308 příspěvků 15.07.12 20:17

Dlouhou dobu (prakticky od útlého mládí) jsem nosila jen push-up (zvlášť kvůli pohodlí), než jsem zjistila, že jakákoli vyztužená podprsenka mi vykouzlí úplně stejný efekt (přesto pořád nosím i push-upky, zdají se mi zpravidla o moc pohodlnější než běžná podprsenka)
Dnes mám často pocit, že push-up je pouze reklamní trik. Když budu upřímná sama k sobě, tak vypadám stejně s push-up i s normální podprsenkou :) Asi jde jen o psychologický efekt (reklama nám něco vtlouká do hlav a my tomu věříme)

Poslední dobou jsem si oblíbila takové pro mne zvláštní podprsenky, nově objevené, neznám jejich název v češtině (podle vzhledu bandeau bra v angličtině, český název možná někdo dodá), jsou nesmírně pohodlné, efekt o něco lepší než s push-up, ačkoli to push-upky nejsou. Na léto jsou rozhodně příjemnější (i materiálově) a dají se bezpečně nosit bez ramínek.

Majka22
308 příspěvků 15.07.12 20:28

S push-up mám jeden zážitek, totiž kromě push-upek o 2 čísla a více zvětšujících moc nefungují, jak píšu výš. Ale podlehla jsem zhruba před rokem reklamě na Victoria's Secret Miraculous. Tato podprsenka tedy opravdu funguje a zvětšuje o dvě i tři čísla, možná i o víc. S tak obludným dekoltem bych nikdy nevyšla ven :D (Milou věc jsem tedy obratem prodala) Ale díky této podprsence jsem vděčná přírodě, že mne obřím poprsím neobdařila (a kdyby ano, s chutí bych se ho zbavila :)

Příspěvek upraven 21.07.12 v 23:33

Gorilka
655 příspěvků 15.07.12 20:31

Push-up? Nosím, protože když si vezmu ne push-up nebo zkusím dokonce nevyztuženou podprsenku tak to pak vypadá jako lentilky pod kobercem.

daffny
9 příspěvků 15.07.12 20:34

Já jsem push-upku nosila snad deset let. Pak jsem párkrát slyšela, že když je v push-upce špatná vycpávka, může způsobovat to, že prsa budou v dřívějším věku vypadat hůř a kdoví co ještě. Push-upka prsa svým způsobem deformuje ( viz obrázek v tomto článku ). Momentálně sháním tu plunge podprsenku (článek), protože ta by mohla hezky sedět do výstřihu. S tou deformací prsu vycpávkou je to podle mě pravda, protože je to naprosto logické.

Majka22
308 příspěvků 15.07.12 20:38
@Ančojc píše:
Ahoj,
nedávno jsem se přitočila k rozhovoru o push-upkách, různých zvedačkách, vycpávkách apod. Co si o nich myslíte? Nosíte je? A jestli ano, nosíte je pravidelně, nebo jen příležitostně? Jaké s nimi máte zkušenosti?
Třeba já je nosím, jelikož mám mikroprsa a prostě mi trochu zvyšují sebevědomí, ale také z praktických důvodů, kvůli velikostem oblečení (širší boky vs. malý prsa). Ale setkala jsem se i s názorem, že je to dosti trapné, když takovou podprdu nosíte, vydáváte se za holku s prsama a snažíte se např. někoho sbalit, a pak, když dojde k nejaký akci a podprsenka jde dolů se protějšek nepřestává divit, kam ty prsa zmizely! :D Co vy na to?

Podle mne toto řeší hlavně ženské, ale u mě nikdy v tomto směru stížnosti nebyly, že by něco zmizelo. Nikdo neutekl :)
O existenci nějaké push-up většina pánů tvorstva nemá ani ponětí. Rozhodně ne v mém okolí, rozlišují max. podprsenku jako takovou (a jestli je pěkná vzhledově), ale jednotlivé druhy ani efekty už ne.

Karoleenah
2322 příspěvků 15.07.12 21:01

Já push-upky nosím, protože mám dlouhý a docela široký trup a k tomu propadlý hrudník, takže v nijak nevyztužené podprsence by se moje prsa na takové ploše ztratila, i když je vysloveně mrňavá nemám (70D). Vycpávky nenosím, jednou jsem si spíš ze srandy zkusila podprsenku s gelovýma vycpávkama a připadala jsem si jak kojná, s tak velkýma prsama bych se asi nesžila, nehledě na to, že mi to taky připadá trošku trapné… :)
Plunge podprsenka by se mi taky hodila, mám ji na prádlovém nákupním seznamu hned po univerzální tělové multiway, kterou už akutně potřebuju.

viktorka_od splavu
7437 příspěvků 15.07.12 21:07
@daffny píše:
Já jsem push-upku nosila snad deset let. Pak jsem párkrát slyšela, že když je v push-upce špatná vycpávka, může způsobovat to, že prsa budou v dřívějším věku vypadat hůř a kdoví co ještě. Push-upka prsa svým způsobem deformuje ( viz obrázek v tomto článku ). Momentálně sháním tu plunge podprsenku (článek), protože ta by mohla hezky sedět do výstřihu. S tou deformací prsu vycpávkou je to podle mě pravda, protože je to naprosto logické.

tak to „prso v přirozené pozici“ aka jezevčíkovo ucho bohužel už nějaký čas vlastním a určitě bych takhle mezi lidi nevyšla. podprsenka ho má podepřít, vytvarovat a případně když je třeba trochu zvětšit. ne o dvě čísla, takovou jsem si omylem pořídila a byla jsem teda dost nesvá, když jsem periferním viděním neustále koukala na vlastní poprsí, njesem na to zvyklá. pod některé šaty vypadala úchvatně, nicméně stejně skončila v popelnici. pánové, vyjma snad nezralých hochů, vědí do čeho jdou, se zklamáním jsem se nesetkala nebo to dobře maskovali:-) když už na to přijde tak o tohle ažtak nejde.
ještě jinak: kolik z lidí které denně potkáváte jsou potenciální partneři před kterými se budete svlíkat? těm, které jen potkávám, raději ukazuju své lepší já (nalíčené, oblečené aj), kdyby mělo dojít k bližšímu kontaktu, tak s někým, koho to skutečné já spolehlivě nevyděsí:-) jinak bych musela chodit asi nahá nenalíčená neučesaná, abych náhodou někomu nezpůsobila duševní újmu, kdyby mě viděl poránu:-)))

seznam.mih  15.07.12 21:28

Push-upku opravdu nenosím - mám přes hrudník 107cm a pod prsama mám 78. V práci však denně zabalím kolem 500 podprsenek a plavek a jímá mě hrůza, kolik podprsenek je s push-upkou a jak je to tvarovaná, pač popravdě jsem se předtím s žádnou push-upkou nesetkala (ani ségra, ani mamka, ani nikdo jinej v rodině to fakt nepotřebuje, i když já jsem z nich ta nejobdarovanější) tak nemám ani páru, jak moc pohodlné to je na nošení, ale to musí ničit prso šíleným způsobem denním nošením… lepší službu udělá, když si holka místo 75B s push-upkou pořídí pořádnou 65Fku (třeba) která nemusí být vystužená. V práci se setkávám se spoustou práskaček, nad kterýma nevěřícně kroutím hlavou, jak to může držet (80C se zapínáním na jeden háček a tak) a to nemluvím o rádoby sexy modýlkách s obvodem z řetízků a šutříčků…

jumbee  15.07.12 21:50

@Ančojc Nenosím, nemám to zapotřebí (80D) a i kdybych měla, nenosila bych. Upekla bych se a připadala si trapně. Připadá mi to trapně i na jinejch holkách.
Jinak teda kluci v mém okolí push-up podprsenky znají :D.

bestia
2296 příspěvků 15.07.12 21:52

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:50

Moir
1800 příspěvků 15.07.12 22:16

Většině dam v této diskuzi doporučuji nastudovat stránky www.spravnapodprsenka.cz a nenechat se zpanikařit divným a zdánlivě nesmyslným číslem a písmenem

Dahllie
2222 příspěvků 15.07.12 23:54

Prsa mám větší než velká (UK 36JJ - EU cca 80R), takže push-up fakt nepotřebuju (a v mé velikosti se stejně ani nevyrábí, i obyčejná vystužená podprsenka je novinkou letošní kolekce u Curvy Kate). Když někdo potřebuje nosit push-up, tak ať klidně nosí. Ale dlouhodobé nošení není zdravé, prso je v podprsence v nepřirozené poloze, nacpané nad vycpávkou.

Ani  16.07.12 01:41

V mé velikosti se snad ani nedělají jiné podprsenky než push-up (resp. takové ty vyztužené pevné, co vypadají jako prsa i když jsou uvnitř prázdné).

blacken
2320 příspěvků 16.07.12 06:43

Proti push-upkám nic nemám… momentálně žádnou nevlastním, jednu jsem mívala - nosila jsem ji do práce. Na rande bych si to nevzala, aby nebyl pak protějšek zklamanej, ale nevidím na tom nic špatného (koneckonců s tím musí chlapi počítat :-D)
Ale vyloženě mě vytáčí, že se v určitý velikosti jiná než push-up podprsenka nedá skoro sehnat. To, že mám menší prsa přece nutně neznamená, že chci větší = nemůžu žít bez molitanu v podprdě. Sehnat nějakou krajkovou hezky vypadající s menším obvodem aby nebyla růžová a vycpaná molitanem je aspoň pro mě nadlidskej výkon. Jednou jsem si zkoušela nějakou tu two size bra nebo jak se to jmenuje, čistě ze zvědavosti, jak bych vypadala a dost mě to vyděsilo, byl to nezvyk, takže zvednout ano, ale vycpávat ne :-D

Ale kde push-up nechápu jsou plavky, když vidím kolem, kolik vody z toho slečny vymačkaj, tak jsem ráda za svoje trojúhelníčky bez výstuže.

eless
1057 příspěvků 16.07.12 08:22

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:53

KKristýna
451 příspěvků 16.07.12 10:02

Mám maly prsa a můj šatník tvoří převážně trička na ramínka, takže podprsenky obvykle nenosím (relativně ve správné velikosti mám jednu a tu nosím na tělocvik nebo pod normální trička a trička, kde je nutná), protože narozdíl většiny mých spolužaček netoužím po tom, aby si všichni prohlíželi moje spodní prádlo.

jumbee  16.07.12 10:14
@KKristýna píše:
Mám maly prsa a můj šatník tvoří převážně trička na ramínka, takže podprsenky obvykle nenosím (relativně ve správné velikosti mám jednu a tu nosím na tělocvik nebo pod normální trička a trička, kde je nutná), protože narozdíl většiny mých spolužaček netoužím po tom, aby si všichni prohlíželi moje spodní prádlo.

Také nosím tílka (a k nim, pokud je to možné, podprsenku ve stejné barvě), ale jsem mnohem radši, když mi omylem vykoukne ramínko a někdo si „prohlíží moje spodní prádlo“, než abych chodila bez podprsenky a při každém studenějším prostředí si všichni prohlíželi něco jiného… :D

KKristýna
451 příspěvků 16.07.12 10:44

Nevím, tohle jsem nikdy neřešila, protože jak si uvědomuju, tak přes onu část mám obvykle vzor/krajku/vo­lán/jiny zbobení, takže když už, tak to tam není vidět, případně nosím rozpuštěny vlasy, nebo si s sebou automaticky nosím svetřík a při sebemenším náznaku ochlazení se hned obleču. Případně mám ještě trička, ktery to řeší tím, že mají podšitou další vrstvu, která tomu má zabránit. Možná, kdybych měla jiny trička, tak to budu řešit jinak, ale nějak nemám důvod.

jumbee  16.07.12 10:46

@KKristýna Tak to máte štěstí. Mně svetřík nepomůže :). A občas to není ani zimou, takže bych se ve svetříku upekla.

kacenka.smile
427 příspěvků 17.07.12 10:15

Push-up nosím docela často, v mojí velikosti (65D/70C) je to k sehnání snáz, než klasická podprsenka. Ale nosím jen ty s malou vycpávkou, co jen prsa trochu zvednou. V poslední době ale narážím na podprsenky, které na sobě mají snad i 3cm vycpávek, to už mi přijde šílené a to bych si nevzala.

Helenuše
255 příspěvků 17.07.12 10:24

Nosím zvedačku (vyztuženou podprsenku), byť jsem obdařená vel. G-H. Protože nevyztužená podprsenka mi nechá prsa spadnout „proklatě nízko“. Takhle má postava tvar a prsa ve výstřihu vypadají dobře. Navíc při své velikosti opravdu chlapy neoblbuju - když sundají, najdou :-)

jumbee  17.07.12 10:26

@Helenuše Správná podprsenka (správně zvolená velikost) rozhodně prsa nikam padat nenechá. A vzhledem k tomu, že píšete jen G-H, zřejmě nechápete, že písmeno samotné nám nic neřekne. Mně tohle dělala špatná podprsenka, dokud jsem si nekoupila správnou. Mojí mamince se nic takového neděje (a to má prsa tak třikrát větší než já), protože má správnou :).

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit