Rada ohledně plavek

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristýna76  07.08.13 18:36
rada ohledně plavek

Prosím o radu -tyka se to léta a plavek a vím že nejsem první kdo se na to ptá ale potřebuji radu ohledně plavek -mam vyloženě klučičí postavu žadny vyrazny pas plochy zadek a prsa je kapitola sama o sobě-přítel si ze mě děla srandu že bych ani horní díl nepotřebovala -protože tam nemam skuteně nic -existují nějaké plavky co mi vytvoří z toho nic aspon trochu dekolt v plavkach-chtěla bych ho překvapit

Reakce:

Lištička666  07.08.13 18:45

Zkusila bych něco takového. Vyztuženou podprsenku, klidně push-upku. Hlavně ne jenom takového ty trojuhelníčky.

Kristýna76  07.08.13 18:51

A myslíš že na uplně plochy hrudník by to mohlo zafungovat-mam z toho docela mindrak

Karja
4766 příspěvků 07.08.13 18:58

Já teda nejsem uplně plochá, ale prsa mám docela dost malá a přijde mi, že právě ten střih plavek od Lištičky666 mi objem přidá.
Spíš to chce jít do kabinky a zkoušet a zkoušet.

Kristýna76  07.08.13 19:00

No jasny ale jaky styl plavek mam teda holky zkoušet

Lištička666  07.08.13 19:03

Chce to vyzkoušet, pak jsou ještě gelové vycpávky. Nebo pokud se to někomu líbí tak nějaké kanýrky na podprsence.

Lištička666  07.08.13 19:06

Buď push-upku, zkusit jak to bude vypadat. Když ne, tak takový ten střih proužek třeba s nějakými ozdobami.

Kristýna76  07.08.13 19:10

Gelové vložky -jak to vypada?

Kristýna76  07.08.13 19:11

Jako myslíš že i push-up plavky by pomohly?

Viktorie H.
664 příspěvků 07.08.13 19:13

Objem přidávají volánky a vzhledové velké vzory - např velké květy - a světlé barvy. Typově ne trojúhelníčky, ale takový ten pruh se zavazáním za krk uprostřed nebo na bokách (nebo vůbec) (např. http://www.lindex.com/…ADl-plavek-/?…) nebo vyztužené košíčky, ale to si dejte pozor u vybírání velikosti, aby Vám při předklonu neodstávaly.

Kristýna76  07.08.13 19:15

Vyzružené klasické podprsenky mi moc nepomahají mam to potom něco jako kapsy na hrudníku -jestli mi rozumíš

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 07.08.13 19:15

Podívej se na tohle video jedné známé české blogerky, má podobnou postavu jako ty, třeba ti to pomůže. Doporučuju!
http://www.youtube.com/watch?…
Povídá tam o střizích podprsenek i plavek, které jsou či nejsou vhodné pro malá prsa.

Luela
107 příspěvků 07.08.13 19:25

Já bych šla do plavek, u kterých má horní díl hodně látky- volánky, různé řasení, pestré barvy, může být klidně i divoký vzor. Myslím, že by nebyly špatné třeba i silnější ramínka s ozdobama a tak. Určitě bych nešla do takových těch miniaturních trojúhelníčků

Příspěvek upraven 07.08.13 v 19:39

Kristýna76  07.08.13 19:27

Něco jsem slyšela o plavky Miraculous říka vam to něco?

Kristýna76  07.08.13 19:29

Luel hod sem prosím nějaky foto jako vzor abych se měla čeho chytit prosím

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 07.08.13 19:30

Přesně tak. Když už trojúhelníky, tak vyztužené. A dobrý je i ten typ „bandeau“,co sem postovala Lištička. Doporučuju taky aspoň lehkou výztuž.

Luela
107 příspěvků 07.08.13 19:47
@Kristýna76 píše:
Luel hod sem prosím nějaky foto jako vzor abych se měla čeho chytit prosím

Kristýnko, sou tam přidaný, snad se budou líbit :-)

Lištička666  07.08.13 20:04
@Kristýna76 píše:
Gelové vložky -jak to vypada?

Abych pravdu řekla netuším, ale vím, že to používala moje kolegyně. Pokud tedy nekecala.
 http://www.svetove-zbozi.cz/…enky-telove/

Kristýna76  07.08.13 20:17

Myslíš že by to pomohlo mě se to moc nezda

Lištička666  07.08.13 20:28

@Kristýna76 Já fakt nevím, ona to nosila do normální podprsenky pod oblečení. Já osobně bych se na vycpávky vykašlala.

Kristýna76  07.08.13 20:34

Asi taky na ně budu k…t ale něco musí už vymyslet
jste užasní a děkuju moc

azavina
27 příspěvků 07.08.13 20:46

Podle mě musíš prostě absolvovat pochůzku po obchodech a zkoušet a zkoušet a zkoušet. Jinak stručně řečeno bych volila klasické košíčky jako má podprsenka, protože na 150% vykouzlí, co chceš s minimem námahy a push-up efektem. Špatné nejsou ani střihy za krk, s kterými jde taky čarovat nebo výrazné vzory. Něco z toho má bershka, viz. kdy slečna má na svou postavu opticky docela slušnou výbavu 

A nebo zkus i tenhle střih jako na lisca.cz Nezdá se to, ale zpevnění košíčků ze spodu spolu s vázáním za krk dělá divy. Osobně mám tenhle střih (nekoukej na vzor, vzala jsem první co jsem našla) doma a mám s ním velmi dobré zkušenosti. Ze spodu udrží vše, kde má, přitom vykouzlí lichotivý výstřih, je to přirozené a nemusíš se bát a pařit ve vycpávkách. Zbytek už upravíš správným vázáním za krkem. Ale pokud chceš prostě výstřih a la sexbomba, vol asi č. 1.(taky lisca. cz)

Temperance
459 příspěvků 08.08.13 18:01

Taky jsem si koupila plavky Lisca, push-up. Vyzkouším je v reálu ale až na konci srpna. Ramínka buď klasicky, nebo se dají vzadu odepnout a svázat za krkem.
Bez ramínek bych se bála, že mi horní díl odjede, kam nemá.

Alizon
1233 příspěvků 09.08.13 10:19

@azavina
Naprosto souhlasim, chce to proste chodit po obchodech a zkouset a zkouset - rozhodne vystuzene a s push-up efektem, napr. takovy typo kosicku co ted vlozila @Temperance nebo 1 a 3 @azavina
Davat konkretnejsi rady nema smysl, protoze tu sice muzeme Kristyne neco poradit, ale dane plavky v obchode nesezene, nebudou mit jeji velikost, nebo sice budou, ale nebude ji to celkove sedet.
Uz je taky srpen, sice budou slevy, ale moje zkusenost je takova, ze jsou zase plavky (urcite velikosti) hodne vyprodane.
Takze ja jsem kupovala pred 14 dny plavky stylem vesla jsem do obchodu - vzala vsechno co jeste bylo v me velikosti a jakz takz se mi libilo = i tak to byly tak 2-3 kusy. Takze teoreticke rady jsou jedna vec a co potom bude v obchode je vec druha. Online bych pradlo a plavky moc nedoporucovala pokud nema vyzkousenou konkretni znacku a velikost, kazdy obchod ma znaceni velikosti jine a i u jednoho obchodu mi ruzne strihy napr. podprsenek sedi ruzne.

Alizon
1233 příspěvků 09.08.13 10:21

@Kristýna76
Tak push-upky nebo gelove vlozky pomuzou urcite. Pridaji tak minimalne jedno cislo. Zase se ale nekomu ty gelove vlozky nemusi libit, je videt jak jsou prsa v kosicku nacpana a „umele“ zvednuta, ale zalezi opravdu na konkretnim modelu.
Rozhodne nekupovat takove ty trojuhelnicky bez jakehokoliv vystuzeni nebo vycpani.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit