Rada-polobotky & chinos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chuan
3 příspěvky 19.07.13 13:39
Rada-polobotky & chinos

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je „možné“ obout si tyto polobotky(http://www.ccc.eu/…00007sur.jpg) k chinos v šedé barvě. Je mi jasné, že si to oblíknout mohu, ale spíš mi jde o to, jaký by to na Vás udělalo dojem, kdyby jste potkali 20. létého chlapce, který má na sobě tyto boty a kalhoty.
Děkuji za případné reakce)

Příspěvek upraven 19.07.13 v 14:08

Reakce:

skl
451 příspěvků 19.07.13 13:58

@chuan bude to vypadat dobre. Ikdyz me se vic libi,,hneda,, nebo jeste lepe,,tan,, barva bot…cerna je takova moc formalni zvlast v lete a pro mladeho cloveka.

neco takoveho: http://www.bonobos.com/…-bootleggers

Yla
81 příspěvků 19.07.13 14:04

Já bych se na takového chlapce usmála a řekla si, že svět je zase o kousek hezčí :)

notrends
514 příspěvků 19.07.13 14:25

Řekla bych si že konečně má někdo jiný vkus než Convers nebo Vans a že je to osvěživé. Ted ještě k tomu odpovídající oděv…

jumbeee  19.07.13 14:58

Jediné, co mě trošku děsí, je původ bot - CCC.

Caralina
916 příspěvků 19.07.13 15:24

Neměla bych s tím problém, chlapče :-). Ale bacha, boty z CCC toho moc nevydrží.

chuan
3 příspěvky 19.07.13 15:34

Och, děkuji za reakce
Doma mám hnědé boty, ale jsou kotníkové a nechci aby se mi v nich pařily nohy.
Jinak k tomu oděvu, mám v plánu si vzít k tomu tuhle košili( košile. bGE&psig=AFQjCNGY­yiJ1R7s5t2GWQ­bw3l3×h9YqD5Q&us­t=1374326925926006) jen je v béžové barvě. Není to sice formální schůzka, ale chci tam vypadat dobře, tak trošku přemýšlím dopředu, co bych si mohl vzít na sebe. Jinak vezmu si k tomu ještě jeden svetr v hnědé barvě kdyby náhodou přituhlo v Praze.
Ještě jednou děkuji)

Yonkop
2 příspěvky 12.06.14 13:16

Co se týká bot do studentského šatníku obecně, tak já jsem pro deserboots, jsou suprově univerzální. Proti těmhle polobotkám nic nemam, ale obecně je hnědá mnohem víc univerzální. Já bych černý jinam než na večerní události nevzal, hnědá je víc výrazná, univerzálnější… třeba k modrým chinos vypadá hnědá skvěle.
Koukněte třeba na tenhle článek o základních botách studentného šatníku - v létě se nebojte ani boat shoes.
Ale jinak chválím styl :-)

symplooke
28 příspěvků 13.06.14 11:30

Boty jsou fajn, jen jak tu zaznělo, trochu bych se bál té kvality. Černá k šedé, proč ne, jen nezapoměnte na stejně barevný pásek. I když upřímně, hnědá by vypadala lépe a víc casual.

Věk 20 a polobotky + chinos a košile mi příjde naprosto přiměřený.
Kvalitou oblékání předčíte většinu svých vrstevníků, a navíc se vydáte správným směrem.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit