Ramínka podprsenky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanina
35 příspěvků 23.07.12 11:21
ramínka podprsenky

Možná toto téma už tu bylo, ale nějak se mi nechtělo ho hledat, takže se kdyžtak omlouvám. Jednou tu byl odkaz na pořad Sama doma a tam mluvila stylistka, nevím jméno, o tom co je peklo, ta samá měla příspěvek o pařížškém stylu, a mluvila tam mimo jiné i o vykukujících ramínkách od podprsenky, že prý není takový prohřešek, když mají stejnou barvu jako oblečení, např. modrá ramínka topu a modrá ramínka podrsenky.Co si o tom myslíte? Já mám třeba šaty na léto, ale mají ramínka a já bez podprsenky ani náhodou a samodržící jsou mi nepříjemné.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 23.07.12 11:47

Nooo, mě to taky až tááák šílený nepřijde. mamka mi takhle našívala ramínka podprsenky na špagetový ramínka - vzala sem si šaty na sebe a ona během jedný minuty měla ramínka nastehovaný dospod, takže i když to při detailnějším pohledu bylo vidět, to netvrdím, musel ten člověk koukat opravdu zblízka. ale to sem dělala jen u těch jedněch šatů kdysi dávno, jinak tohle oblečení nevlastním. řešila bych to košilí, bolerkem

jumbee  23.07.12 12:35

Pokud mám rareback tílko, snažím se brát si vzadu spínací. Ale přehnaně se kvůli tomu nestresuju, pokud jde o normální tílko, tak prostě beru podprsenku ve stejné barvě :).

MUDr.Lant
389 příspěvků 23.07.12 13:22

Ramínka si hlídám, protože mi nepříjde moc estetické, když lezou z pod oblečení. Je pravda, že černá ramínka a černá ramínka topu jsou mě menší zlo, než bílá (kdysi dávno bílá) + černá. Navíc nenosím moc topů, odkud by mi mohly vykukovat.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 23.07.12 14:07

Taky si myslím, že když se vezme podprsenka ve stejné barvě jako tílko, že to nevadí - aspoň mně teda vůbec. Co mi vadí, jsou tlusté ramínka podprsenky ke špagetovým ramínkám, bílé ramínka k jinému než bílému tílku a jakékoliv ramínka k racerback topu nebo topu bez ramínek. Něco jiného je, když člověk jde třeba na ples nebo jinou společenskou událost, tam bych to asi řešila jinak.

teetee
499 příspěvků 23.07.12 14:22

Podle mě to fakt záleží. Vzít si tričko za krk s normální podprsenkou je peklo. Stejně jako vzít si tričko/šaty, kde jsou záda řešena nějak netradičně (kříž, výstřih, prostřihy, cokoliv) s klasickou podprsenkou, kde lezou nejen ramínka, ale i všechno ostatní.

Osobně jsem obdařená, takže vím, že podprsenky bez ramínek nejsou uplně ideální pro všechny. Dá se to ale řešit správným oblečením (topy si kupuji s vestavěnou podprsenkou, šaty takové, aby horní část poskytovala dostatečnou „oporu“ i bez podprsenky. Tak se dá předejít řešenému dilematu ve většině případů.

V tom zbytku potom klasicky - pod normální tílko normální podprdu, pod křížená záda křížená ramínka, pod tričko za krk ramínka za krk. Většinou mi nic nečouhá… :))

Osobně nepovažuji za největší peklo ramínka, ale lezoucí zadní část podprsenky. To se tolerovat fakt nedá. Jo a málem bych zapomněla na zaprané prádlo, to neni peklo, to je normálně na odstřel i když leze jenom milimetr.

klubo  25.07.12 23:53

Mně se to nelíbí, takové jako by člověk vyrazil do města jen tak podomácku. K tomu žabky místo bačkor…

Curlygirl
1901 příspěvků 01.08.12 08:45

Musím se s vámi podělit o dojem z dnešního rána. Jela jsem autobusem do práce a přede mnou seděla paní/slečna, co měla tm. růžový top, co má zezadu takovou tu hrubší krajku. A pod tím byly vidět ramínka podprsenky. To by samo o sobě nebylo tak ojedinělé, ale každé bylo jiné - jedno bílé, jedno černé. Bylo mi hloupé to fotit, ale není mi jasné, co to bylo za prádlo a jak asi vypadalo zepředu.

Malina jahodová
175 příspěvků 01.08.12 09:07

Do kanceláře nebo do divadla bych koukajíci ramínka nechtěla, ale na volný čas bych to tak nehrotila. Bez podprsenky chodit nemůžu, protože jsem odkojila čtyři děti a prsa nejsou to, co bývala. Nosit ji musím, ale snažím se ji mít v barvě a nosím tílka a šaty rozumného střihu s minimálně pár cm širokými ramínky, které podprsenku schovají. Pokud mi podprsenková ramínka výjimečně vykouknou cestou na koupaliště, tak se z toho nehroutím.

ooola
129 příspěvků 01.08.12 09:09

Když mám tílko s např. překříženými, nebo nějak atypickými ramínky, tak si vezmu podprsenku bez ramínek, ale musím se přiznat, že když mám tílko s normálně rovnými úzkými ramínky, která jsou v zákrytu s ramínky podprsenky, tak vůbec neřeším, jestli vykukují. Dokonce loni v létě jsem měla oblíbenou kombinaci - černé tílko, pod to limetkově zelenou podprsenku - ramínka byly v zákrytu, ale vidět byly a k tomu čelenku ve stejné barvě jako podprsenka. Ta je mi letos velká, ale kdyby nebyla, nejspíš bych to nosila zas.

Světýlko.t
78 příspěvků 01.08.12 12:21

Já pod normální tílka, také nosím klasickou podprsenku, snažím se aby to barevně ladilo. Nevidím problém v tom, pořídit si nějakou tu podprsenku s přehazovacíma ramínkama aby se dala na zádech křížit, případně ramínko zapnout za krkem. Silikonová ramínka se mi nelíbí. Jejich primárním účelem by mělo být aby nebyly vidět, jenomže dělají přesný opak, takže za mě tedy ne. Nedávno jsem narazila však na velmi ozdobná ramínka jejichž účelem je právě to aby byly vidět. Co si o tom myslíte? Přijde mi to jako zajímavý nápad, když už musíte ramínka mít, která jsou stejně vidět. http://www.hezke-saty.cz/raminka-1
Třeba tohle bych si k topu bez ramínek dovedla představit. http://www. hezke-saty. cz/raminka-1/cerna-raminka-original#

takurcite
7 příspěvků 06.08.12 09:42

Já jsem se naučila nosit resilová ramínka. Jsou pevná a pod tílkem nevypadají blbě. Dají se koupit i s kamínkama a ty se mi líbí moc. Jsou pevná a na moje větší prsa jsou ideální. Klasický silikonový se mi pořád trhaly a nebyly moc hezké. Vyměnit ramínka u podprsenky je přece jenom chvilička a vypadá to pak podstatně lépe. Objednávám si je z netu ze skvělého prádla a jsem spokojena.

Sibyla
2639 příspěvků 06.08.12 09:50

Já jsem v zásadě proti jakýmkoliv ramínkům (obzvláštní hrůza je viditelné zadní zapínání nebo ramínka v tričku za krk/s holými zády), ale přiznávám provinile, že barevně sladěná neodsuzuji, ba že se mi líbí (modrozelené triko/zelenomodrá ramínka, fuchsiový top, tmavší fuchsiová ramínka). To působí rafinovaně, ne jako by si dotyčná odskočila k hokynáři.

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.08.12 09:56

@takurcite Promiňte, ale ty mi příjdou stejně pekelné, jako silikonové. Resilová ramínka jsem ale nikdy nevlastnila, tak by mě jen ze zvědavosti zajímalo - jsou stejně nepříjemné, jako obyč. plasťáky? Asi ano, že.

Olinka
2582 příspěvků 07.08.12 23:00

Přemýšlím, na co se teda ta silikonová ramínka vůbec dělají, protože jsou přiložená třeba i u mojí Wonderbry (tělová barva, k tomu tělová + silikonová ramínka a lze nosit i bez nich). Napadá mě využití pod průhledné vršky s rukávem, kde by ta tělová ramínka působila rušivě, ale silikonová jaksi zaniknou. Já je teda nosím pod tílko s širokými, ale krajkovými ramínky. Ono, co si budeme namlouvat, s ramínkama je to vždy lepší než bez, od určitě velikosti.

firefly
527 příspěvků 08.08.12 01:31

Mě vykukující ramínka u tílek a letních šatů, pokud nejsou sepraná a nějak se barevně hodí ke zbytku oblečení, vůbec nepohoršují. Sama to tak nosím a nehodlám to měnit. Samodržící podprsenky mi nejsou pohodlné, částečně i z psychologické hlediska - nevěřím jim, částečně proto, že prostě musí být víc obeplé. Navíc se dělají ve střihu, který mi nedělá pěkná prsa. Bez podprsenky nevyjdu. Neviditelná ramínka bych radši už nikdy na nikom neviděla… Tak co se tím stresovat.
Samozřejmě něco jiného je to u plesovek, u šatů bez ramínek atd.

Bugatti
4051 příspěvků 08.08.12 05:51

Mám dvoje večerní šaty na ramínka, přes ně vždy ještě něco dalšího nosím, ale vyřešily jsme to se švadlenou velmi elegantně. Ušila mi z materiálu šatů raminka, která si vyměním na podprsenku s odpojitelnými raminky, takže to vypadá, jako kdyby šaty měly zdvojená raminka. Pod trička se to nehodí, ale je to ideální řešení pod společenské šaty.

Příspěvek upraven 08.08.12 v 10:23

LadyPapajka  08.08.12 06:34

Nemám tolik podprsenek jako triček, ale když už vim, že může nějak vylézt, tak si beru tělovou podprsenku.

teetee
499 příspěvků 08.08.12 09:04

@Bugatti Dala jsem zelené ramínko, ale musím ještě napsat, že to je geniální! Nechápu, že mě to nikdy nenapadlo?! ještěže sem chodím…:)

Zdenkav65
5 příspěvků 08.08.12 10:01

Dobrý nápad jak schovat ramínka. http://pinterest.com/…79415562588/

MUDr.Lant
389 příspěvků 08.08.12 10:09

@Zdenkav65 ano, to zde Ada již také v článku o podprsenkách radila.

Dahllie
2222 příspěvků 08.08.12 10:38

Osobně se mi to nelíbí, podprsenka je přeci spodní prádlo a tak má zůstat vespod. Do šatů na ramínka si cíleně všívám poutka, aby se za ně dala ramínka zachytit. A vzhledem k tomu, že mám opravdu velká prsa a v mé velikosti se nedělají špagetová ramínka u podprsenek, nepořizuju si ani taková tílka.
I na takové ikoně jako je Carrie v Sexu ve městě mi cílené zviditelňování podprsenky přišlo ošklivé a laciné.

A tady to podle mě ta ramínka úplně zabila.

Ani  08.08.12 13:50

Mně podprsenka bez ramínek padá spodem. Prostě stačí pár prudších pohybů a mám ji v pase (i při obvodu, který je opravdu těsný). Furt se tu vedou řeči, jak dobrá podprsenka udrží všechno, a že drží obvod… no já mám prsa mini, ale co s tímhle? Bez podprsenky chodím nerada, protože to pak jsou ještě menší.

Do tílek na ramínka nosím normální podprsenku taky. A nic co by vyžadovalo podprsenku bez ramínek radši ani nenosím. Multiway si ještě někdy musím pořídit.

chinin
2788 příspěvků 08.08.12 14:19

No, pokud Vám nevyhovuje podprsenka bez ramínek (a multiway zatím nemáte), pak je podle mně jediná vkusná možnost, a to přizpůsobit tomu střihy. Tedy nenosit topy se špagetovými ramínky apod. To je nicméně jen můj subjektivní názor a přiznávám, že jsem zastáncem rovnice: spodní prádlo = nemá být viděno okolím.:-)

@Ani píše:
Mně podprsenka bez ramínek padá spodem. Prostě stačí pár prudších pohybů a mám ji v pase (i při obvodu, který je opravdu těsný). Furt se tu vedou řeči, jak dobrá podprsenka udrží všechno, a že drží obvod… no já mám prsa mini, ale co s tímhle? Bez podprsenky chodím nerada, protože to pak jsou ještě menší.Do tílek na ramínka nosím normální podprsenku taky. A nic co by vyžadovalo podprsenku bez ramínek radši ani nenosím. Multiway si ještě někdy musím pořídit.

Světýlko.t
78 příspěvků 08.08.12 22:25

Je pravda, že nenosit topy se špagetovými ramínky může být nejjednodušší cesta, ale né každému sluší silná ramínka. Já mám například relativně úzká záda a nepoměrně k tomu širší boky. Když si vezmu tričko s širokými ramínky, tak se tenhle nepoměr několikanásobně zvětší a to tedy není zrovna žádoucí efekt.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit