Řasenka pro citlivé oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emef
2050 příspěvků 04.09.13 11:19
Řasenka pro citlivé oči

Zdravím vás.
Co jsem začala nosit kontaktní čočky, mám problém, že mě po použití řasenky oči během dne začnou pálit. Jediné řasenky, která mi tohle nedělají, jsou Alverde. Zkusila jsem dvě, ale řasy moc nezvýrazní. Navíc se mi velmi rychle rozmažou.
Proto bych prosila o radu, jestli máte ozkoušenou nějakou řasenku, která je vhodná pro citlivé oči.
Doporučované pro kontaktní čočky a citlivé oči jsem našla od Rimmelu (zkusila jsem, ale palí stejně), od Dermacolu (Imperial), Max factor 2000 calories, Clinique.
Zatím to vypadá, že si v koupelně udělám výstavku nepoužitelných řasenek:-)
 Díky.

Reakce:

Zebra33
2038 příspěvků 04.09.13 11:33

Zkuste z lekarny, mam pocit ze nejaka od La Roche Posay by mela byt dobra (jak snasenlivost tak vysledek naliceni)

chinin
2788 příspěvků 04.09.13 13:26

@emef
Mne na citlive oci + kontaktni cocky vyhovuje Clinique High Lengths, z levnejsich Maybelline Great Lash. Kazdopadne doporucuji, vyhybat se vodeodolnym a „super-drzicim“ rasenkam.

chinin
2788 příspěvků 04.09.13 13:27

@emef
P. S. Je zde diskuze o NEJ rasenkach a diskuze Kosmetika, zkuste si je projit, treba v nich najdete nejake tipy.

Morže
1091 příspěvků 04.09.13 14:09

Já mám od Bourjois Volume glamour ultra care mascara for sensitive eyes. Je to černobílá řasenka a mě dělá krásné řasy. Ale taky mám od přírody dlouhé a husté řasy 

Jsem s ní spokojená, neslzí mi po ní oči a mám oči jako mrkačka. Až jí dovypatlám a žádná jiná řasenka mi nebude vyhovovat víc, půjdu do ní znova.

Tebah
4255 příspěvků 04.09.13 15:01

Mám obdobný problém a můžu doporučit značku Bare Minerals (kupuji přes feelunique.com, zrovna mají slevy) a Clinique. La Roche ujde, ale má nic moc výdrž a složení by taky mohlo být lepší. Zkuste projet Beatypedii, tam je celkem rozebráno i složení.

Zoe
316 příspěvků 05.09.13 11:02

Mám také citlivé oči a výborná je Vichy. Kupuje se v lékárně, ale nemají ji v každé.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit