Reality show

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kimnie
411 příspěvků 18.07.12 14:03
Reality show

Tak mě dneska napadlo, když se v tématu „The Food Trends“ nakousl pořad Prostřeno, jestli občas nějaké reality show sledujete.

Já se přiznám, že já teda jo :D Nejvíc mě berou ty zaměřené na vaření - MasterChef a Hell´s Kitchen, protože mám prostě slabost pro Gordona Ramseyho. Z těch českých tu a tam kouknu na Ano, šéfe a občas si pro pobavení pustíme se spolubydlící i to Prostřeno. Ale všechny ty ostatní talentové a pěvecké show jdou úplně mimo mě ( vlastně s výjimkou The Voice US ). No a o všech možných Big Brotherech, Vyvolených, Hotelech Paradise apod. ani nemluvím, to mi přijde spíš smutné.

Jak to máte vy? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

gulietta  18.07.12 14:09

Ja pozerám Amazing Race.

Acrobaleno
948 příspěvků 18.07.12 14:13

MasterChef teraz bude dávať Markíza. Či Jojka? Teraz neviem, pretože obe budú mať kulinárske reality shows. Ja mám rada rôzne variácie na America's next top model, hlavne New Zealand, Australia, Germany a Great Britain and Ireland. Inak reality show moc nepozerám, pretože ma nebavia. Čo som rada sledovala bol Survivor a Hry bez hranic.

DanielaS
4603 příspěvků 18.07.12 14:17

Ja jednou za cas sjedu par dilu Male farmy.

Superstar
67 příspěvků 18.07.12 14:29

Přiznávám bez mučení, že sleduju každý den Farmu na Nově. Pak jsem ze začátku sledovala i Hotel Paradise, ale ten mě záhy přestal bavit. Jinak se dívám na Prostřeno, páč mě baví sledovat, jak soutěžící bydlí a co považují za menu hodné výhry :-)

Pink_lemonade01
86 příspěvků 18.07.12 15:05

Dívala jsem se na Farmář hledá ženu, je to trochu takový voyerismus asi:) jiná reality mě nikdy nezaujala, možná ještě tak Výměna manželek, ze stejného důvodu, ale tu asi momentálně nevysílají.

Superstar
67 příspěvků 18.07.12 15:10

@Pink_lemonade01
Jé, jak jsem mohla zapomenout na Farmář hledá ženu a Výměnu manželek! Jo a taky jsem sedovala show Hledá se máma a táta…No,intelektuál ze mně asi nebude :-)Mně prostě baví sledovat chování lidí v reality shows.

monicka
565 příspěvků 18.07.12 15:17

Nemám doma televizi, takže na české reality show nekoukám. Na internetu jich ale sleduju hodně.
Project Runway (i když nové série stojí nestojí za nic) o módních návrhářích. Face Off o maskérech - ta je z těch současných asi nejzajímavější a člověk se tam dozví spoustu zajímavých věcí.
Top Chef a Top Chef Just Deserts
So You Think You Can Dance

Ráda koukám na reality show o lidech, kteří opravdu něco umí - nejlíp něco, co já neumím a nikdy umět nebudu :).

kimnie
411 příspěvků 18.07.12 15:23

@monicka No vidíte, na SYTYCD jsem zapomněla, nekoukám sice na celé díly, ale pouštím si jednotlivá vystoupení. To samé u Americas Bext Dance Crew. A když u nás ještě běželo StarDance, tak na to jsem se koukala i v televizi.

Moir
1808 příspěvků 18.07.12 16:23

Face off by snad měla jít ještě letos na COOLu
Koukala jsem na Ano, šéfe, jinak snad na nic.

sarinka.v
423 příspěvků 18.07.12 16:31

Nekoukám moc na seriály, víc mě baví právě reality show. V poslední době koukám na Spektru na Nejpřísnější rodiče na světě, pak Prostřeno, Výměna a Farmář. Hotel Paradise jsem taky jakž takž koukala, ale to už hlavně v poloze ležmo v posteli, takže to bylo akorát tak jednoduché, aby se člověku na noc moc nezapojil mozek :)

MP _Samantha
79 příspěvků 18.07.12 17:36

Sleduju občas zmíněný Amazing Race a Kdo přežije (i když si tak nějak nejsem jistá s přesným zařazením), před tím Experiment kolonie. Jenom mě strašně štve český dabing, v originále víceméně rozumím, ale ne všechna slovíčka a někdy právě stačí to jedno slovíčko, aby člověk nepochopil celou větu. České reality show mi přijdou zoufalé všechny, sledovala jsem jen první Vyvolené a občas Prostřeno nebo Ano, šéfe. Ale je smutné, jestli musí vybírat takové omezence/neskutečně hádavé lidi aj., kteří tam většinou vystupují, aby se zavděčili průměrnému divákovi. Protože to jaksi vypovídá i o těch divácích, že? Nedávno jsem viděla kousek slovenské Farmy a měla jsem chuť urvat si hlavu.

Karlota
8 příspěvků 18.07.12 17:49

Jako zajímavou reality show můžu doporučit Triedu 9.A na STV. Z ČR možno sledovat online přes proxyserver.

Acrobaleno
948 příspěvků 18.07.12 17:52

Ešte som zabudla spomenúť Victorian Farm, Victorian Pharmacy a Edwardian Farm, chodilo to na BBC 2, teraz to občas dávajú na Viasat History. Avšak neviem, či to spĺňa klasické podmienky reality show.

Jetthro
1129 příspěvků 18.07.12 23:38

Hell's Kitchen kdyz to nahodou nekde chytnu, na to se divam rada :) Jinak kdyz uz na neco koukam tak ciste proto abych se zasmala nad debilitou te show a jejich akteru (Prostreno), pripadne jako inspiraci a motivaci „takhle-dopadnout-nechces“ (Jste to co jite a Extreme Makeover: Weightloss edition). Jo a jeste Den D, jednak kvuli obcas zajimavym napadum a jednak kvuli exotum kteri tam obcas jsou schopni prijit (treba s kameny na puzeni tygru :D)

seznam.mih  18.07.12 23:47

Ne na reality show nekoukám a když se podívám, tak je to spíš omylem, nebo ze zvědavosti. Radši mám sitcomy, jako je The big bang theory.

MP _Samantha
79 příspěvků 19.07.12 08:06

Jó a miluju všechny ty reality simulující doby minulé jako Manor House, miluju viktoriánskou dobu, kostýmy a vůbec, ách! Jenom se tam vždycky nacpe někdo, kdo ví, že bude dělat služebnou/kuchtíka nebo něco takového bez veškerého vybavení, že bude muset na slovo poslouchat všechny výše postavné a pak se strááášně diví.

Siriano
5 příspěvků 19.07.12 10:36

Mám strašně ráda Project Runway - ve čtvrtek začíná nová série a doufám, že bude lepší než ta předchozí, ta se fakt nepovedla. I PR Australia mě bavil (Kanada už tak ne a Korea byla totálně mimo).
America's Next Top Model je poměrně zajímavá sonda do života mladých holek, i když s modelingovou realitou to nemá nic společnýho. Každopádně také sleduji.
Pak samozřejmě kuchařské věci Ramsayho.
Jo a vlastně ještě American Idol, to už je taková srdcovka. České věci ze zvědavosti okouknu, ale pak se k nim už nevracím.

Milli
2523 příspěvků 20.07.12 08:57

Koukám ráda - na Teorii velkého třesku a Jak jsem poznal vaši matku. Omylem jsem tuhle shlédla dopoledne starší díl Prostřeno a co tam teda měla jedna slečna na sobě, normálně mě polil studený pot a musela jsem se na to kouknout na netu znovu.
Kdo by měl zájem, pusťte si to a uvidíte - http://www.iprima.cz/…ondrej-kunst

Rosalyn
925 příspěvků 20.07.12 18:38

Na Prostřeno jsem koukala dřív, teď už moc ne. Jestli budou po prázdninách nové díly, tak se možná dívat budu. Ještě jsem sledovala Ano, šéfe, Pekelnou kuchyni, Kdo přežije, Máte doma uklizeno? atd. Nejvíc mě pobavila reality show Mama, ožeň ma! Na reality show se ale nedívám nijak pravidelně. Stejně mám nejraději sportovní přenosy, což jsou svým způsobem taky reality show. Už se těším na olympiádu, mám volno, tak se budu dívat. Sitcomy How I met you mother a The Big Bang Theory jsou fajn, koukám na ně v angličtině na PrimaCool - je to s titulky, anglicky se teprve učím.

MP _Samantha
79 příspěvků 20.07.12 18:41

Big Bang a How I Met Your Mother ale nejsou reality show

Rosalyn
925 příspěvků 20.07.12 18:50

Proto tam píšu sitcomy. Někdo výše je zmínil, tak jsem se o nich zmínila taky.

MP _Samantha
79 příspěvků 20.07.12 19:05

Áha, jsem slepá :D Pardon.

Rosalyn
925 příspěvků 20.07.12 19:15

Sledujete někdo přenosy z poslanecké sněmovny? To je taky „reality show“. :-)

monicka
565 příspěvků 20.07.12 19:25

@Siriano Já si zatím nejsem jistá jestli na tu novou sérii Project Runway budu koukat (začala včera) - minulý rok mě to vyhlašování vítězů dost naštvalo (nechápu jak mohl vyhrát někdo, kdo neumí pořádně ani přišít rukáv).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit