Rej masek aneb Who is who

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 17:30
Rej masek aneb Who is who

Podle všeho mejdan končí a následující after party se dost uživatelek/uži­vatelů zřejmě nezúčastní. Samovolné sundavání masek už v různých vláknech začalo. Ne všichni jsme tato odmaskování zachytili a tudíž můžeme být ochuzeni o jistou komičnost, kterou tato odhalení přináší. Proto (a vlastně na popud @xyz) jsem vytvořil toto vlákno.

Rej masek a odmaskování x-tých reinkarnací může začít.

Nechci doplňovat to, co už proběhlo v jiných vláknech, protože doufám, že majitelky svých předchozích provařených nicků si to budou chtít užít samy. Takže prosím, pekelnice :-)

Reakce:

Giulietta  02.10.16 17:33

@chroust12 Začneme tebou? Vitaj LCH. :-)

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 17:36

@Giulietta
krucinálhimlhergot už! :-)

Giulietta  02.10.16 17:37

@chroust12 Mal si počkať až príde Maruš a zruší mi ten nick! :-D

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 17:40

@Giulietta
abys mohla přijít s novým a měla co odhalit? ty jsi čitelná, to by bylo houby peklení :-)

EmilyG.
564 příspěvků 02.10.16 18:13

@Giulietta a už jsi odhalila nové šaty té paní, co se nesnáší se sousedy? :-)

Giulietta  02.10.16 18:14

@EmilyG. Ešte nie, daj maličku nápovedu. :-) Ale tipujem, že tá moj nick nezmieni ani omylom. :-)

Giulietta  02.10.16 18:26

@EmilyG. Márišká skákava, už to mám. :-) Tak tá dá ešte 3 príspevky a bude to jasné aj @Karja:-D

SweetPotato  02.10.16 20:28

„Jestliže já jsem já, protože já jsem já, a jestliže ty jsi ty, protože ty jsi ty, pak já jsem já a ty jsi ty. Ale jestliže já jsem já, protože ty jsi ty, a ty jsi ty, protože já jsem já, pak já nejsem já a ty nejsi ty…“

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 20:32
@SweetPotato píše:
„Jestliže já jsem já, protože já jsem já, a jestliže ty jsi ty, protože ty jsi ty, pak já jsem já a ty jsi ty. Ale jestliže já jsem já, protože ty jsi ty, a ty jsi ty, protože já jsem já, pak já nejsem já a ty nejsi ty…“

a tady je toho odhalení už příliš! :-)

Frantiska
3575 příspěvků 02.10.16 20:34

LISTER: Odkud ses tady vzal?
LISTER Z BUDOUCNOSTI: Z koupelny. (Směje se) Ty ze mě nemáš moc velkou radost.
LISTER: No, abych řek pravdu, tak ne. Víš, já jsem si totiž myslel, že se dneska budu ženit.
KOCHANSKÁ: Však ses oženil.
LISTER: Já ne. To von!
KOCHANSKÁ: Ale on je ty!
LISTER: Ne, já jsem já.
KOCHANSKÁ: A kdo je potom on?
LISTER: No on je on…
KOCOUR: (Gestikuluje s odcizeným stehnem kuřete) Když on je ty a ty jsi on a ty jsi ty, jsem já furt já? Kdo jí tohle kuře, co? Co se to sakra děje??

SweetPotato  02.10.16 20:36

@chroust12
Tak já se du zas voblíct, no.

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 20:37

@Frantiska
ve 20:32 jsem fakt kecal! teď, TEĎ je toho odhalení příliš! :-D

chroust12
42 příspěvků 02.10.16 20:41

@SweetPotato
a taková poklidná nedělně večerní after partička to měla bejt!

Karja
4767 příspěvků 03.10.16 12:03
@Giulietta píše:
@EmilyG. Márišká skákava, už to mám. :-) Tak tá dá ešte 3 príspevky a bude to jasné aj @Karja. :-D

Já vůbec nevím, oč tu běží, mně by nebylo jasno ani po 10 příspěvcích. Neodhalila jsem ani @chroust12, a to mi mělo být jasné, protože ten měl šuškandu o ostatních v oblibě.:-D.

chroust12
42 příspěvků 03.10.16 12:35

@Karja
ts ts ts! tak kdo je @chroust12 není jasné ani teď. zmíněného LCH jsem si musel v pekle dohledat, abych byl v obraze.

@Giulietta chtěla mít pocit, že uhádla, a když teda končí, tak jí přece nebudu kazit radost, ne? :-)

Karja
4767 příspěvků 03.10.16 13:38

@chroust12 Jo, jen jestli trochu nekecáte. Tím, že máte zájem vědět, kdo je kdo, tak tady musíte s námi smrdět trochu dýl. A kdo tu smrdí trochu dýl, tak ty diskutující nicky (ou pěkné:-D) zná, třeba si na ně nevzpomene sám, ale když už to jméno padne, tak se rozsvítí.

CZPanda  03.10.16 22:55
@chroust12 píše:
@Karja
ts ts ts! tak kdo je @chroust12 není jasné ani teď. zmíněného LCH jsem si musel v pekle dohledat, abych byl v obraze.@Giu­lietta chtěla mít pocit, že uhádla, a když teda končí, tak jí přece nebudu kazit radost, ne? :-)

Park?

chroust12
42 příspěvků 03.10.16 23:31

No to je výborný! teď tady budou všichni místo vlastního odhalení odhalovat mě :-D

chroust12
42 příspěvků 03.10.16 23:32

@Karja
i když jsem zelenkavý, tak nesmrdím! to bacha! :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit