Reklama na MP

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bugatti
4052 příspěvků 06.07.12 11:08
Reklama na MP

Jukla tu na mne reklama na Ellity. Viz http://www.ellity.cz/ Také vám připadá, že to, co se tu obecně potírá (příliš sexy modýlky z nepříliš kvalitního materiálu) se tu současně i reklamuje? Vím, jedná se o koktejlky a letní šaty, ale nemohu nikde najít materiálové složeni, vyjma prohlášení, že se jedná o „velmi příjemný materiál“ a ceny těch šatů napovídají, že o nic přírodního ani kvalitního nepůjde. Navíc jsme tu už mnohokrát diskutovaly (i v současnosti diskutujeme) o výběru šatů pro větší velikosti. Opět tu nabízejí šatičky do velikosti 42, ve velikosti 44 pouhých 7 modelů (vesměs do půlky stehen a některé odhalují i něco víc) a ve velikosti 46 a 48 už jen jediný model s kraťoučkou sukní a podivným živůtkem, který kila spíš přidá, než skryje.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 06.07.12 11:09

Nelíbí.

Mori  06.07.12 11:29

Bugatti, souhlas, jen z toho „výběru“ ve větších velikostech bych nic neusuzovala, ve velikosti 36 mají taky jen dva (děsné) modely. Ještě že bych šaty od nich nechtěla ani zadarmo.

Bugatti
4052 příspěvků 06.07.12 11:42

@Mori Protože mám velikost 44, na menší jsem se ani nedívala. Ale máte pravdu. Jen mne udivuje, že se to tu reklamuje.

LadyPapajka  06.07.12 11:58

Nemyslím, že by si Ada mohla vybírat, jakou relamu sem dají. Mám pocit (ale můžu se mýlit), že reklamy se dávají podle zaměření webu, na módním webu budou módní reklamy, ale nikdo neovlivní jeslti to bude reklama na šunt nebo na kvalitu. Myslím;)

misial
1394 příspěvků 06.07.12 12:06

Mně připadá, že se ty reklamy přiřazují automaticky podle toho, o čem se tu píše. A je jedno, jak. Třeba jsem narazila na článek tuším u Blondýny, ve kterém kritizovala nějaký eshop, a hádejte, na co byla vedle článku reklama?

Krehutka
367 příspěvků 06.07.12 12:08

Reklamy se zobrazují automaticky.
Když jsme na jiném vlákně probíraly paintball a airsoft, hned se pod diskusí objevila reklama na e-shop airsoft a airsoftový letní tábor.

lamalucni
7 příspěvků 06.07.12 12:11

Já mám nainstalovaný Adblock a mám klid;-)

Krehutka
367 příspěvků 06.07.12 12:11

Ale můžeme to otestovat - co takhle chvíli diskutovat - klíčové slovo „notebook“.

Takže - přispíváte na MP z notebooku nebo stolního počítače?

ahoj.nazdar  06.07.12 12:23

Bugatti, najděte si prosím význam slova „reklamovat“.

Bugatti
4052 příspěvků 06.07.12 13:05

@ahoj.nazdar Já píšu doma ze stolního počítače a když jsem mimo domov, z notebooku. Faktem je, že když jsem něco ověřovala na stránkách jakési americké asociace chovatelů psů, dost dlouho mi chodila reklama na psí žrádlo… ;-)

Příspěvek upraven 06.07.12 v 13:05

misial
1394 příspěvků 06.07.12 13:05

@Krehutka Já tedy z notebooku. Kdysi jsem používala stolní počítač, jenže pak dostala mamka notebook a já jej začala používat. No a nedávno jsem dostala notebook i já, takže k normálnímu počítači už ani nesednu. Notebook je pohodlnější.

Bugatti
4052 příspěvků 06.07.12 13:12

@misial Notebook má malou klávesnici a já na to bez brýlí špatně vidím. Stolní počíač mi připadá pohodlnější. Ale protože jsem na MP tak trošku závislá, občas napíšu i z notebooku.

gulietta  06.07.12 13:21

No a ja mám tričká nadmernej veľkosti, namiesto notebooku, asi Google váži moje prsty na tej klávesnici a usúdil že som nadmerná. :-)

Mori  06.07.12 13:25

Já reklamu taky blokuju, takže mi budete muset výsledek experimentu tlumočit. Ale píšu z notebooku, který mám ovšem na stole s připojeným monitorem a klávesnicí. Takže stolní notebook:-). Jo a je to Dell.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 06.07.12 13:27
@LadyPapajka píše:
Nemyslím, že by si Ada mohla vybírat, jakou relamu sem dají. Mám pocit (ale můžu se mýlit), že reklamy se dávají podle zaměření webu, na módním webu budou módní reklamy, ale nikdo neovlivní jeslti to bude reklama na šunt nebo na kvalitu. Myslím;)

je to automatické, ale ručně se dají odblokovat stránky, které správce webu nechce zobrazovat.
notebook notebook notebook notebook
ale dost pochybuju, že by reklamní automat (pomocí kterého zde INZERUJÍ, nikoliv reklamují různé firmy;-) vyhodnotil stránky plné módy jako vhodné k inzerci noťasů:-)) nebo třeba díky vedlejší diskusi jako vhodné k reklamě potřeb pro nimrody/střelce:-)

LadyPapajka  06.07.12 13:29

Btw práce mi tu vyskočila reklama na Dolce and Gabanna a hned pod tím internet v notebooku;)

Jinak já vlastním akorát notebook..VS student, co to neustále převáží.

KKristýna
451 příspěvků 06.07.12 14:50

Tak na mym notebooku se zatím objevuje jenom reklama na Tamaris a na Slevomat.

system_error
815 příspěvků 06.07.12 14:59

Zatím tu mám reklamu jen na slevu a na šaty, ale třeba je brzo - takže píšu na notebooku (zn. Acer), stolní PC šlo kvůli nepřenositelnosti (a zastaralosti) do důchodu.

Karoshi
344 příspěvků 06.07.12 15:03

Já reklamy taky blokuju, takže nevidím nic :) Nicméně píšu na stolním počítači, notebook nevlastním, zatím nemám potřebu si někam počítač přenášet. A vzhledem k tomu, že hraju World of Warcraft, tak je prostě pohodlí stolního PC (velká klávesnice, pohodlná myš, velký monitor) k nezaplacení :)

Bugatti
4052 příspěvků 06.07.12 15:04

Já mám taky notebook Acer, ale teď právě píšu ze stolního počítače, protože z notebooku se mi špatně píše kvůli malé klávesnici. Notebook používám pouze na cestách, tam se bez notebooku neobejdu.

system_error
815 příspěvků 06.07.12 15:25

No, my jsme si pořídili notebook jako doplnění ke stolnímu PC, abysme se s přítelem nehádali o počítač. Jenže byl rychlejší a celkově lepší (má i numerickou klávesnici) a tak když jsme časem vyšoupli staré PC, zase jsme si koupili notebook. Paradoxně ten lehčí a přenositelnější zabral manžel, který s ním nikam nechodí a já, která ho občas nosím po bytě mám tu „starou těžkou krávu“ s nefukční baterkou :-)

misial
1394 příspěvků 06.07.12 15:50

A jsou ty notebooky značky Acer dobré? Acer jsme doma nikdy neměli…

( mám tu „Notebooky všech značek“, předtím tam byl internet do notebooku. Že bychom se dočkali i reklamy na Acer?)

cibetka 1  06.07.12 15:52

Notebook, ačkoli má stálé místo, nebaví mne se s ním tahat. Pořídila jsem ho prakticky jen kvůli vzhledu a barvě, stolní počítač neuspokojoval mé estetické cítění, tak šel z domu. Ale uznávám, že se na něm lépe pracovalo.

cibetka 1  06.07.12 15:52

Notebook, ačkoli má stálé místo, nebaví mne se s ním tahat. Pořídila jsem ho prakticky jen kvůli vzhledu a barvě, stolní počítač neuspokojoval mé estetické cítění, tak šel z domu. Ale uznávám, že se na něm lépe pracovalo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit