Reklamácia M&S

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka  04.10.11 13:49

Reklamovali ste niekedy niečo v Marks&Spencer? Mám od nich podprsenku, ktorá sa za pol roka vyťahala tak, že ma tak o 10 cm väčší obvod a košíčky nedržia tvar…ale niekde som stratila účet, tak rozmýšľam, či má cenu tam ísť…

Reakce:

Rahja
164 příspěvků 04.10.11 13:57

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:54

Oli
97 příspěvků 04.10.11 17:30

Vzhledem k tomu, že M&S prodává výhradně zboží vlastní značky, tak o původu není pochyb.

mwich
115 příspěvků 05.10.11 04:59

Je to tak, stačí svědek a tím, že M&S prodává svou značku, je to ještě podpořeno. Já spíš vidím problém v tom, že by Ti chtěli vrátit peníze a není-li účet, nikde není důkaz, za kolik jsi to koupila…

anicka  05.10.11 10:37

Tak to pojdem skusit :-) Este dufam, ze by zaznam o nakupe mohol byt na klubovej karte (ale nie som si ista, ci som ju uz vtedy mala), tak uvidim… Co sa tyka ceny, tak podla toho, co som citala, mali by vratit poslednu znamu cenu za vyrobok, nie?

anicka  05.10.11 21:10

Tak, podarilo sa :-) Asi to fakt nejak výrazne neriešia, slečna mi vrátila peniaze (poslednú známu cenu za výrobok), a ani som jej nemusela obsiahlo vysvetľovať, prečo to vlastne reklamujem…spokojná som :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit