Reklamy - Big Brands

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dariell  22.06.12 22:43
Reklamy - Etika - Big Brands

Nevím, jak vám… ale mně připadá docela nehorázné, že se tady na MP umisťuje reklama na Big Brands, dosti podvodnický web, který prodává předražené zboží a okrádá kavky, které věří jejich „fantastickým slevám“???

Ada asi nemá vliv na výběr reklam na svých bývalých stránkách.. Tohle je ale pekelná ostuda i pro ni! Mně alespoň by vadilo, být s nimi spojována…
Nepřipadá vám to právě tady neetické..?

Viz mj. tady anebo si na Protivné blondýně zadejte do vyhledávání Big Brands… a najdete 3 stránky článků o podvádění zákazníků na tomto „nákupním klubu“

Dost trapné, nacházet jejich reklamu právě tady…

Reakce:

Atlacoya
2146 příspěvků 22.06.12 23:13

NO to je gól. Díky za info, já mám reklamy blokované, tak jsem o tyto paradoxy ochuzena. Ale BigBrands na svém webu píšou, že mají 97% spokojených zákazníků! Blondýna určitě vede štvavou kampaň, protože ji platí konkurence. A BigBrands musí mít pravdu, protože si výzkum dělali sami.

Sibyla
2639 příspěvků 22.06.12 23:17

Dtto - mám adblock. Blondýna o nich psala dobře. Já to tak nesnáším…

seznam.mih  22.06.12 23:28

Žádnej reklamy sem si nevšimla.

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 23.06.12 10:29

Přímá taková reklama tu nebyla. Zobrazují se tu automatické reklamy Google a tam se mohla zmíněná reklama objevit, to ale nedokážeme přímo ovlivnit. Každému uživateli se zobrazují reklamy trochu jiné a systém zobrazování řeší Google a ne my. Mj. stejné reklamy tu byly i dříve na původním designu Pekla.

Uživatelka, která založila tuto diskusi byla smazána, protože si pro toto téma vytvořila nový nick (vystupování jednoho uzivatele pod více nicky je v pravidlech zakázáno). To píšu, abychom nebyli nařčení, že mažeme bezdůvodně komentáře nebo uživatele. Původní nick tu uživatelce zůstal.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit