Rifle s logem podobným Guess

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivushka20
3 příspěvky 07.04.13 20:53
Rifle s logem podobným Guess

Ahojky..řeším teď takové dilema..dostala jsem kalhoty, byly zakoupeny na tržnici..zajímá mě, zda byste takové kalhoty nosily nebo jestli je to pro vás velké módní faux paus..ty kalhoty se mi jinak moc líbí, ale přeci jenom je to logo hodně podobné Guess, takže to vypadá blbě..ještě jsem přemýšlela, že bych ten trojúhelníček odstranila, ale protože by tam určitě zůstaly díry, musela bych ho něčím nahradit..nenapadá vás čím? děkuji a omlouvám se za horší kvalitu fotek

Reakce:

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 07.04.13 22:36

Neřešte a noste, pokud vám sednou…není to moc nápadné ani nevkusné, tak proč ne.

VivaItalia
596 příspěvků 07.04.13 23:15

Já bych to buď nahradila něčím jiným, neutrálním (třeba nějaký ornament z kamínků) nebo to zanesla švadleně k umnému odstranění, i když to by se asi nemuselo cenově moc vyplatit, každopádně to je jasný fejk a mně by to vadilo…

Akitaken
4960 příspěvků 07.04.13 23:37

Nosit a pokud sedí a sluší neřešit blbosti…
Jestli někdo bude padat do mdlob, že je to „fejk“, je to jeho problém, ne váš..

katango
1356 příspěvků 08.04.13 09:55

Stejně to bude zakrytý trikem nebo svetrem, pokud ovšem nenosíte ty ďábelské svršky nad pas. A i kdyby ne, kdo si toho bude všímat a co je komukoli do toho?

Sekhmet
1918 příspěvků 08.04.13 10:03

Zajímavý, řeším teď něco podobnýho. Líbí se mi jedna kabelka. Líbí se mi moc. Jenže, když jsem tak uvažovala nad tím, proč se mi líbí… Má tvar jako Alma od LV, má podobnou strukturu povrchu, jako Alma od LV, má podobnou velikost, dokonce má i barvu, v jaké se Alma prodává. Není to Alma, není na ní žádné logo (což ostatně není ani na originálu). Stojím před výlohou a říkám si: je to fake, není to fake? Asi je. Moc bych ji chtěla. Ale nechci si teď kupovat Almu, máma potřebuje novou kuchyň. Takže asi nic. Smutním…

real.blond
6688 příspěvků 08.04.13 10:59

@Sekhmet ja teda na almach z epi logo mam, v levem spodnim rohu.

A k tematu - mne by to vadilo, ale dneska tyhle prevracene trojuhelniky dela kde kdo.. sikovna svadlenka vam to za par korun odstrani, navic je to nasity dost na krivo, coz krase moc nepridava:-)

Ivushka20
3 příspěvky 08.04.13 11:07

Moc všem děkuji za reakce..ono to tam není našitý, je to tam přinýtované, takže pokud se to odstraní, stoprocentně tam zůstanou dírky-proto nevím, čím to nahradit..a nenosím vršky nad pas, ale takhle dlouhé triko či tílko také nemám..ještě mě napadlo-nosím crossbody kabelku-vždy, když jí mám, tak je zrovna to místo, kde je trojúhelník, zakryto..ale přeci jenom tu kabelku nemám na sobě pořád..

Morže
1091 příspěvků 08.04.13 11:10

Hm na díru na kalhotách jedině nějakou záplatu, aplikaci. V galanterii se prodávají různé nažehlovací věcičky. Možná něco dobrého objevíte i vy. Ale já osobně bych si to radši na tom zadku nechala. Jen hnidopich bude zkoumat váš zadek, co to tam máte.

Sekhmet
1918 příspěvků 08.04.13 11:16

@real.blond Já myslela jasně viditelné logo. Jasně, že tam někde je, ale kdo by ho na první pohled hledal. Tudíž podle loga, či jeho absence nelze v tomto případě usuzovat na fake, nebo naopak: nemá to logo, není to fake, jsem v pohodě.

Karin
3401 příspěvků 08.04.13 13:08

Já bych to odstranila nebo nechala odstranit především proto, že je to tam připevněné nakřivo, a to vypadá blbě. Odfláknutě. Já bych nechtěla, aby na mých kalhotách bylo na první pohled vidět, že jsou odfláknuté. Já bych to sundala a kdyby tam pak zůstaly nějaké dírky či tak něco, tak bych tam našila nebo nažehlila (hlavně rovně! :D) nějakou decentní cedulku (nášivku nebo nažehlovačku). Ale aby ten výsledek nebyl ještě horší než ten plechovej trojúhelníček :D
Tím, jestli je to fejk, bych se netrápila. Fejk by byl, kdyby tam bylo napsáno Guess. Tohle není fejk, akorát si to trošku zkouší hrát na značkové hadry, aby to tak vypadalo aspoň z dálky… Číňani si takhle hrají i s jinými logy, třeba s Armaniho křidýlky. Aby jim nikdo nemohl říct, že je to padělek a přitom aby to ten rádobyluxus aspoň připomínalo. Ale pokud to jsou jinak dobrý kalhoty, tak bych to neřešila.

GalianosjednimL  08.04.13 16:26

Bych to neřešil, ale pokud je to pro Vás těžký problém, tak si v Kutilovi kupte za pár kaček malý odřezek světlé kůže, vystříhněte ve stejném tvaru trojúhelník, nebo třeba dvacetiosmihran a nechte tam přišít. Faux pas je to velký, doporučuji 100 x napsat NEBUDU NAKUPOVAT A NOSIT FEJKY. :) :) :)

Edit: Měním to, napište to 1000 x zas žádné úlevy na pekle!

rajka.kajka
57 příspěvků 08.04.13 16:39

Já bych zašla do galanterie a koukala se po takovách drobných kovových věcech, u nás to tam mají všechno vystavené. Prošla bych i věci, které k tomu primárně neslouží, a když bych našla něco, čím by to šlo nahradit, tak bych to brala.
Kdyby se nic takového nenašlo, tak bych to nechala plavat. Koneckonců, jde přečíst, že nápis je Jeans a v momentě, kdy to člověk přečte, tak už si to nebudu spojovat s logem Guess, které je stejné skoro vždycky velké…

rajka.kajka
57 příspěvků 08.04.13 16:40

Jak píše @GalianosjednimL s tou kůží, to je taky dobrý nápad a postačí vám starý kožený pásek (nebo kabelka na vyhození). ;)

edge  08.04.13 16:44

@rajka.kajka A nebo tu kůži přilepte na ten trojúhelník.

Minky
121 příspěvků 08.04.13 18:52

Já bych nezašla vůbec nikam a kalhoty bych směle nosila. Jestli Vám sedí a sluší, tak k čertu s Guess-neguess.

Matmys
1597 příspěvků 10.04.13 09:49
@edge píše:
@rajka.kajka A nebo tu kůži přilepte na ten trojúhelník.

A na tu kůži napište: „Nebudu kupovovat fejky“ :lol:

edge  11.04.13 08:42

@Matmys Ne, to napíše 100× na papír ta osoba, která ten fejk koupila. A potom si půjde kleknout na hrách :-) @Ivushka20 přece psala, že ten fejk dostala.

Ivushka20
3 příspěvky 13.04.13 17:54

A co tohle

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit