Rolák a náhrdelník/náramek

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 19:15
Rolák a náhrdelník/náramek

Dobrý večer, s přicházejícím sychravým počasím se začínám opět tepleji oblékat. Už loni jsem si oblíbila roláky. Krásně hřejí u krku, nikde nic nemusím hlídat a rovnat jako u šál a šátků. Mají ale z mého pohledu jednu nevýhodu: špatně se mi vybírají šperky/bižuterie. Náušnice mi pod vlasy nejsou téměř vidět a prsteny se mi nevejdou do rukavic, takže zbývají náhrdelníky, náramky a brože. Nosíte náhrdelník (řetízek) nebo náramek přes rolák? Teď nemám na mysli rolák jako tlustý svetr, ale takový ten slabý kopírující postavu. Včera jsem si na nově zakoupený tmavě fialový rolák nasadila mohutnější „zlatý“ náramek a myslím, že to nevypadalo zle…podle Vás peklo nebo ne? Narazili jste na nějaké obrázky, kde to bylo ok? S broží si taky nevím rady, připadá mi, že na té jednolité ploše (žádný výsřih, límeček, sáčko) hrozně ční. Děkuji za komentáře, nápady, rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

jackdaw007
368 příspěvků 08.10.13 19:23

Nosím. Ráda a často. Osobně nakupuju hodně na fleru. Dá se tam najít od pekelných až po úžasné šmuky. :-)

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:00

@jackdaw007, šmuky?… ten výraz vůbec neznám.

stricc  08.10.13 20:02

@yanulla = šperky, poněkud zastaralý výraz, z němčiny

Syslik1
95 příspěvků 08.10.13 20:04

Brož ne, ale náhrdelník s přívěškem, klidně větší - buď kontrastní nebo v odstínu, oboje mám vyzkoušeno, nevypadá to špatně.

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:07
@stricc píše:
@yanulla = šperky, poněkud zastaralý výraz, z němčiny

aha, děkuji, zas jsem o něco chytřejší

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:10

@Syslik1, jé, tak já zkoušela „perly“ dlouhé i krátké, pak výrazný silný barevný náhrdelník, ale něco s přívěskem ne…jdu to zkusit.

Gorilka
654 příspěvků 08.10.13 20:13

Novodobý výzmam slova „šmuk“ je „levná bižuterie“.

Dahllie
2222 příspěvků 08.10.13 20:16

Jsem dosti vyvinutá, když už si vezmu rolák, tak tu plochu musím něčím rozbít a dost často je to právě nějaká hodně výrazná cetka, na kterých ujíždím :-)

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:18

@Syslik1, tak za mě ne-e. Možná nemám zrovna potřebný přívěsek k příslušnému oděvu, ale přijdu si v tom taková stará-mladá. Nevím, kolik Vám je, ale mně by se to možná líbilo na mojí mamince. Mně je 29.

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:20

@Dahllie, a můžete to konkretizovatat nebo dát fotku (třeba jen, jak to vypadá na zemi. Děkuji.

kayav  08.10.13 20:22

Já mám jeden tmavě fialový svetr s rolákem, svetr je upnutý, ale rolák je mohutnější, není jen kolem krku, ale spíš jakoby spadnutý. k tomu vypadá brož celkem dobře. Ale k upnutému roláku nevím, ráda se nechám inspirovat.
Jo a šmuky u nás říkáme jakékoliv bižuterní ozdobě.

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:24

Tak koukám, že to se „šmuky“ nebude tak jednoznačné :-D

kayav  08.10.13 20:28

@yanulla asi ne. mamka vždycky když se balí na zájezd (je průvodkyně) tak vždycky říká: „a jaké si mám vzít šmuky“. ale taky je možné, že to co má je jen levná bižuterie, nevím

Jiná Realita
13791 příspěvků 08.10.13 20:31

Já šmuky znám jako bižuterii :-)

ohledně roláku - hlavně prosím ne řetízek(více řetízků) vytažených vepředu zpoza roláku a bimbajících přes jeho okraj dolů. to se nosilo, když jsem chodila na základní a střední školu a bylo to hrozné!
masivní náramek na roláku může podle mě vypadat dobře a možná i nějaký náhrdelník, umístěný dokola roláku, ale nedokážu si to moc představit.

blacken
2320 příspěvků 08.10.13 20:40

Líbí se mi třeba tyhle:

Hledala jsem i nějaký tenký řetízek, ale nenašla jsem nic, co by mi přišlo hezké… Takže za mě masivní a výrazné ano, jemné a delší řetízky ne…

cinnnamon
216 příspěvků 08.10.13 20:47

Nasla som zopar celkom zaujimavych kombinacii rolak+bizuteria a sudiac podla obrazkov k pletenine sa hodia skor masivnejsie a kontrastne kusky. Rozhodne to nevyzera zle:)

cinnnamon
216 příspěvků 08.10.13 20:48

@blacken napisali sme to iste nezavisle od seba:)

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:48

@blacken, přesně! 2 a 4 se mi líbí moc. Něco podobného jsem zkoušela já…ale ani ty zbylé dva tipy nejsou zlé.

yanulla
767 příspěvků 08.10.13 20:52

@cinnnamon, super inspirace, tak já myslím, že přikoupím další rolák a masivní náhrdelník.

A co s tím náramkem? Ano/ne? Zítra (až bude denní světlo) zkusím přihodit svojí fotku. Jsem zvědavá, co na to povíte, dámy!

jackdaw007
368 příspěvků 08.10.13 22:36
@yanulla píše:
@cinnnamon, super inspirace, tak já myslím, že přikoupím další rolák a masivní náhrdelník.A co s tím náramkem? Ano/ne? Zítra (až bude denní světlo) zkusím přihodit svojí fotku. Jsem zvědavá, co na to povíte, dámy!

To podle toho, jak dlouhý máte rukáv. Ale náramky nosím taky. A taky spíš nějaký výraznější.

Jinak šmukem jsem myslela bižuterii.

blacken
2320 příspěvků 08.10.13 23:41

@yanulla Náramek podle mě bude v pohodě… Já zjistila, že potřebuju černej rolák… nutně… a fuchsiovou sukni… :-D

Robena
1257 příspěvků 09.10.13 01:01

Nosim rada na cernem rolaku dlouhe cerne korale. Korale jsou sklenene, a ackoli se to nezda, tak ty „vybrousene“ plosky krasne odrazi svetlo a dela to tu paradu.

yanulla
767 příspěvků 09.10.13 08:42

Takže tady, foceno ráno, když byla ještě docela tma, takže jsem musela s bleskem…

yanulla
767 příspěvků 09.10.13 08:44

No do prčic, to zrcadlo vypadá, to zase dostanu čočku :-) Pokud to zvládnete tak to nekomentujte a zaměřte se pouze na ten náramek, díky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit