Rolování nohavic u kalhot

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oXide
23 příspěvků 06.08.12 13:57
Rolování nohavic u kalhot.

Jak jste na tom vy, rolujete? Přijde mi to fajn, ale už jsem se setkal s tím, že to prý vypadá strašně a je to nevkusné, s čímž teda nesouhlasím. Samozřejmě decentně, ne žádné srolované vaky a upravené :)

Potom to vypadá jako na přiložených fotkách :)

P. S: Klidně až těsně pod kolena :)

Reakce:

teetee
499 příspěvků 06.08.12 14:17

Vy si s tim rolovánim nedáte pokoj!!! :-D rukávy jsou v pohodě, tohle se mi nijak zvlášť nelíbí, ale „peklo“ to asi neni…

Curlygirl
1901 příspěvků 06.08.12 14:18

Já neroluji, nemám totiž kalhoty ani kraťasy, u kterých by to šlo. Mám jen jedny džíny boyfriend střihu a ty mám teda zarolované trvale ke kotníkům. Nosím je ale jen málo, většinou na nákup nebo na dlouhé cesty letadlem..
Na fotkách v úvodním příspěvku se mi to líbí hodně, pasuje to k těm ležérním kalhotám a chlapcům to sluší.

oXide
23 příspěvků 06.08.12 14:28
@teetee píše:
Vy si s tim rolovánim nedáte pokoj!!! :-D rukávy jsou v pohodě, tohle se mi nijak zvlášť nelíbí, ale „peklo“ to asi neni…

U košile jsem si vážně nebyl jistý, kalhoty takto někdy nosím, ale včera jsem se dozvěděl, že prý je to cituji „Komunistický přežitek“ a to mě trochu zarazilo. Nevím, tu dobu jsem nezažil.

Pavučinec plyšový  06.08.12 14:32

@oXide Ty rukávy asi ano…přece „Vyhrňme si rukávy, ať se kola roztočí…“ nebo jak byly všechny ty budovatelské písně :)

teetee
499 příspěvků 06.08.12 14:35

@oXide To bylo spíš z legrace;) Tu dobu sem taky nezažila a dost pochybuju, že by rolování bylo „komunistickým přežitkem“, docela jste mě pobavil :D Podle mě, pokud je to na „normální“, tedy neformální nošení a kalhoty jsou na to konstruovány (tedy asi nebudeme rolovat kapsáče, že:), je to v pohodě. Osobně se mi to nijak zvlášť nelíbí, ale modní faux pas to není. Dokonce to může vypadat i jako „nápad“, jako v případě fotek. Jenom bych teda nerolovala košili i kalhoty zároveň :-D

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.08.12 14:43

Pokud budete v rolovaných kalhotech vypadat, jako jedinci na molu, tak klidně ano, ráda se na Vás příjdu podívat. A teď vážně - líbí se mi to u plátěných kalhot u pláže.

oXide
23 příspěvků 06.08.12 14:44
@teetee Jenom bych teda nerolovala košili i kalhoty zároveň :-D

Samozrejme nebudu mit ohrnute oboje :) Kazdopadne dekuji za konzultaci :D

Cuckyna  06.08.12 14:54

Nechápu názory, že je to komunistický přežitek, právě naopak, teď se to zase začíná nosit, a teda z mojí zkušenosti u žen jak boyfriend jeans vypadají skvěle, ohrnuté do 7/8 délky, taky regular střih ohrnutý jako kdyby zúží nohavice a vypadá to skvěle jak k balerínám. U mužů tomu taky fandím, pokud je kvalitní materiál (nebo tak aspoň vypadá), a je to dobře udělané do outfitu - líbí se mi ta kraťase po kolena a k tomu ležérní sako.

-Anna-
186 příspěvků 06.08.12 16:08

Já bych génia, který se vyjádřil o ohrnutých kalhotách jako o komunistickém přežitku, nebrala zvlášť vážně… :)

Opravdovy P.  06.08.12 16:42

Dlouhé kalhoty bych roloval maximálně ke kotníkům. Osobně příliš neroluji, ale někomu to sluší.

mujercita  06.08.12 18:12
@oXide píše:
U košile jsem si vážně nebyl jistý, kalhoty takto někdy nosím, ale včera jsem se dozvěděl, že prý je to cituji „Komunistický přežitek“ a to mě trochu zarazilo. Nevím, tu dobu jsem nezažil.

To buďte v klidu. Když jsem byla asi v páté třídě, tak nám ve škole zakazovali nosit ohrnuté džíny ke kozačkám, že je to prý buržoazní přežitek.

Choucas
150 příspěvků 06.08.12 19:06

Rolování na kalhotech mi nevadí, na rukávech líbí. Připomělo mi to vedoucí na praxi, co měla kárované červenozlatohnědé kalhoty a ty nosila vyrolované nadvakrát někde v půli lýtek, pod tím černé punčocháče (byla zima) a hnědé polobotky nebo kozačky a vypadalo to skvěle. Mám hodně podobné kalhoty, ale zrovna na těch to bohužel nedrží.

Viktorie H.
664 příspěvků 07.08.12 17:39

Roluji jen košile, tak k loktům, líbí se mi to víc. Kalhoty jsem nezkoušela, teda pokud se nepočítá, túra lesem s vyhrnutými tepláky kvůli bahnu :D, ale líbí se mi to jen po kotníky

razorblade  07.08.12 19:50

Ja roluju chinos a dziny.. ale jen tak nad kotniky. chinos jsem vlastne se spustenymi nohavicemi mela na sobe jen jednou… rolovane mi prijdou lezernejsi. a kosile roluju taky… vzdycky se ale snazim mit orolovane bud jen nohy nebo ruce, abych nevypadala, jako kdyz jdu budovat:)

ivda
5 příspěvků 08.08.12 21:34

Líbí se mi to, sama roluji dost ráda, chinos nebo džíny, v délce těsně nad kotníky až do půlky lýtek a vše mezi tím, záleží na botách. Líbí se mi to i na chlapech hlavně chinos vyrolované těsně nad kotníky a k tomu boat shoes, samozřejmě to nesluší každému.

eveK
333 příspěvků 08.08.12 21:58

Já to miluju a roluju :-)

Dahllie
2222 příspěvků 08.08.12 22:18

V pubertě jsem rolovala džíny, protože jsem je nesundala ani v pařácích. Dneska už roluju jen outdorovky, když mi je fakt horko někde na čundru. S kily navíc se mi to na mně přestalo líbit.

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit