Rolování nohavic u kalhot

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oXide
23 příspěvků 06.08.12 13:57
Rolování nohavic u kalhot.

Jak jste na tom vy, rolujete? Přijde mi to fajn, ale už jsem se setkal s tím, že to prý vypadá strašně a je to nevkusné, s čímž teda nesouhlasím. Samozřejmě decentně, ne žádné srolované vaky a upravené :)

Potom to vypadá jako na přiložených fotkách :)

P. S: Klidně až těsně pod kolena :)

Reakce:

teetee
499 příspěvků 06.08.12 14:17

Vy si s tim rolovánim nedáte pokoj!!! :-D rukávy jsou v pohodě, tohle se mi nijak zvlášť nelíbí, ale „peklo“ to asi neni…

Curlygirl
1901 příspěvků 06.08.12 14:18

Já neroluji, nemám totiž kalhoty ani kraťasy, u kterých by to šlo. Mám jen jedny džíny boyfriend střihu a ty mám teda zarolované trvale ke kotníkům. Nosím je ale jen málo, většinou na nákup nebo na dlouhé cesty letadlem..
Na fotkách v úvodním příspěvku se mi to líbí hodně, pasuje to k těm ležérním kalhotám a chlapcům to sluší.

oXide
23 příspěvků 06.08.12 14:28
@teetee píše:
Vy si s tim rolovánim nedáte pokoj!!! :-D rukávy jsou v pohodě, tohle se mi nijak zvlášť nelíbí, ale „peklo“ to asi neni…

U košile jsem si vážně nebyl jistý, kalhoty takto někdy nosím, ale včera jsem se dozvěděl, že prý je to cituji „Komunistický přežitek“ a to mě trochu zarazilo. Nevím, tu dobu jsem nezažil.

Pavučinec plyšový  06.08.12 14:32

@oXide Ty rukávy asi ano…přece „Vyhrňme si rukávy, ať se kola roztočí…“ nebo jak byly všechny ty budovatelské písně :)

teetee
499 příspěvků 06.08.12 14:35

@oXide To bylo spíš z legrace;) Tu dobu sem taky nezažila a dost pochybuju, že by rolování bylo „komunistickým přežitkem“, docela jste mě pobavil :D Podle mě, pokud je to na „normální“, tedy neformální nošení a kalhoty jsou na to konstruovány (tedy asi nebudeme rolovat kapsáče, že:), je to v pohodě. Osobně se mi to nijak zvlášť nelíbí, ale modní faux pas to není. Dokonce to může vypadat i jako „nápad“, jako v případě fotek. Jenom bych teda nerolovala košili i kalhoty zároveň :-D

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.08.12 14:43

Pokud budete v rolovaných kalhotech vypadat, jako jedinci na molu, tak klidně ano, ráda se na Vás příjdu podívat. A teď vážně - líbí se mi to u plátěných kalhot u pláže.

oXide
23 příspěvků 06.08.12 14:44
@teetee Jenom bych teda nerolovala košili i kalhoty zároveň :-D

Samozrejme nebudu mit ohrnute oboje :) Kazdopadne dekuji za konzultaci :D

Cuckyna  06.08.12 14:54

Nechápu názory, že je to komunistický přežitek, právě naopak, teď se to zase začíná nosit, a teda z mojí zkušenosti u žen jak boyfriend jeans vypadají skvěle, ohrnuté do 7/8 délky, taky regular střih ohrnutý jako kdyby zúží nohavice a vypadá to skvěle jak k balerínám. U mužů tomu taky fandím, pokud je kvalitní materiál (nebo tak aspoň vypadá), a je to dobře udělané do outfitu - líbí se mi ta kraťase po kolena a k tomu ležérní sako.

-Anna-
186 příspěvků 06.08.12 16:08

Já bych génia, který se vyjádřil o ohrnutých kalhotách jako o komunistickém přežitku, nebrala zvlášť vážně… :)

Opravdovy P.  06.08.12 16:42

Dlouhé kalhoty bych roloval maximálně ke kotníkům. Osobně příliš neroluji, ale někomu to sluší.

mujercita  06.08.12 18:12
@oXide píše:
U košile jsem si vážně nebyl jistý, kalhoty takto někdy nosím, ale včera jsem se dozvěděl, že prý je to cituji „Komunistický přežitek“ a to mě trochu zarazilo. Nevím, tu dobu jsem nezažil.

To buďte v klidu. Když jsem byla asi v páté třídě, tak nám ve škole zakazovali nosit ohrnuté džíny ke kozačkám, že je to prý buržoazní přežitek.

Choucas
150 příspěvků 06.08.12 19:06

Rolování na kalhotech mi nevadí, na rukávech líbí. Připomělo mi to vedoucí na praxi, co měla kárované červenozlatohnědé kalhoty a ty nosila vyrolované nadvakrát někde v půli lýtek, pod tím černé punčocháče (byla zima) a hnědé polobotky nebo kozačky a vypadalo to skvěle. Mám hodně podobné kalhoty, ale zrovna na těch to bohužel nedrží.

Viktorie H.
664 příspěvků 07.08.12 17:39

Roluji jen košile, tak k loktům, líbí se mi to víc. Kalhoty jsem nezkoušela, teda pokud se nepočítá, túra lesem s vyhrnutými tepláky kvůli bahnu :D, ale líbí se mi to jen po kotníky

razorblade  07.08.12 19:50

Ja roluju chinos a dziny.. ale jen tak nad kotniky. chinos jsem vlastne se spustenymi nohavicemi mela na sobe jen jednou… rolovane mi prijdou lezernejsi. a kosile roluju taky… vzdycky se ale snazim mit orolovane bud jen nohy nebo ruce, abych nevypadala, jako kdyz jdu budovat:)

ivda
5 příspěvků 08.08.12 21:34

Líbí se mi to, sama roluji dost ráda, chinos nebo džíny, v délce těsně nad kotníky až do půlky lýtek a vše mezi tím, záleží na botách. Líbí se mi to i na chlapech hlavně chinos vyrolované těsně nad kotníky a k tomu boat shoes, samozřejmě to nesluší každému.

eveK
333 příspěvků 08.08.12 21:58

Já to miluju a roluju :-)

Dahllie
2222 příspěvků 08.08.12 22:18

V pubertě jsem rolovala džíny, protože jsem je nesundala ani v pařácích. Dneska už roluju jen outdorovky, když mi je fakt horko někde na čundru. S kily navíc se mi to na mně přestalo líbit.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit