Růžové šaty - jaké doplňky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie03
1 příspěvek 09.10.12 17:09
Růžové šaty - jaké doplňky?

V lednu mám maturitní ples. Mám růžové šaty, ale nevím jaké doplňky..

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 09.10.12 17:17

Muhehehehehe :-D tak tohle si slečno asi vyžerete, ač musím říci, že mezi všemi přeslazenými monstr projekty je tenhle nej a asi to k tomu maturáku patří.
tááákže:
varianta A) zachovejme čistotu stylu a ať holky koukaj a blejskáte se na všechny strany a tak vůbec a štrasová čelenka, štrasový náhrdelník a štrasový náramek… ještě je nějaká končina či končetina, kterou jsem zapoměla? jo! štrasový náušnice!!!
varianta B) ty šaty jsou ohromnou kompozicí samy o sobě, takže jen jemné pecky, třeba růžová perlička do uší a dál už nic. i vlasy prosím žádný kudrlinky i tam, kde by už vlasy člověk nečekal, ale hladký uzel. když už takové šaty, tak ostatní co nejjemnější
já osobně pokud si promnu oči, aby se mi nedělaly růžový kola před očima, musím říci, že varianta B) bude myslím poněkud lepší volbou

Sekhmet
1918 příspěvků 09.10.12 17:24

@Lucie03 Ech, sakra. K tomuhle? Asi souhlasím s @mikita.miki dejte si perličky do uší, jednoduchý drdol a na ostatní doplňky zapomeňte. Budete vypadat jako chudá příbuzná, ale pořád lepší než jak od kolotočů. Kdyby bylo na mně, vyhodila bych tu růžovou… věc do popelnice a pořídila nějaké šaty (tohle nejsou šaty, ale hromada cukrové vaty). Ale jestli musíte pracovat s tím, co máte… buďte střídmá, ty…šaty jsou výrazné samy o sobě. Vyhněte se štrasu, lesku a stříbrným střevíčkům. Popelka je strašlivé klišé.
A užijte si maturák. Budete na něj dlouho vzpomínat, tak si nenechte zkazit náladu takovými morousy, jako jsem já, kteří nesnáší šlehačku a růžovou šlehačku obzvláště.

mujercita  09.10.12 17:44

Jednodušší doplňky by asi opravdu byly lepší.
Ale otázka: co konkrétně je na těch šatech špatně?

julie
28 příspěvků 09.10.12 17:59
@mujercita píše:
Jednodušší doplňky by asi opravdu byly lepší.
Ale otázka: co konkrétně je na těch šatech špatně?

Souhlasím s jednoduchými doplňky. Špatně není nic. Barva sladká, šlehačka sladká, panenka z cukrové vaty. Ale proč ne? Maturiťák je poslední příležitost být za primceznu. Za dámu může chodit dalších asi 60 let.

mujercita  09.10.12 18:07

@julie No právě, navíc jestli je na fotce přímo Lucie, tak jí ty šaty sluší. Zkazit někomu radost a náladu je ale tak jednoduché a ještě by vlastně měla poděkovat za dobrou radu. Už toho tady zas pomalu začínám mít plné zuby.

LadyPapajka  09.10.12 18:14

@mujercita Vypadá to jak ta cukrová vata na tyčce a ne jako šaty:D

mujercita  09.10.12 19:28

@LadyPapajka Dala jsem vám plus, protože mi ujela ruka. Kde vidíte tu tyčku, jen tak mimochodem? Ano, šaty mají hodně podobnou barvu jako růžová vata, protože obojí je světle růžové. Některé šaty mají taky barvu jako zmrzlina, jiné jako pudink a ještě jiné jako gumoví medvídci. A co z toho vyplývá?

llolla
2102 příspěvků 09.10.12 20:17

Jestli se mi šaty líbí nebo ne, není podstatné. Opravdu bych brzdila, co se šperků týče- pecičky do uší něco NEkudrnatého na hlavě a dost. Nebudete vypadat jako chudá příbuzná, budete vypadat jako holka, co zná míru. A moc by se mi k tomu líbily bordó boty, ale na to jste neptala.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit