S čím kombinovat - svatba

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 18.03.14 20:04
s čím kombinovat - svatba

Zakládám tuhle diskuzi, protože v sekci peklo radí nemůžu odpovídat.
http://www.modnipeklo.cz/…zkombinovat/#…
tohle jsem založila včera.
Svatba bude malá, po deseti letech vztahu a po obědě se rozejdeme do svých domovů.
Ráda bych upozornila na to, že těhotný se cítí všelijak, já se přesto týhle sukně nebojím, protože aktuálně vážím nějakých 52 kilo a nepředpokládám, že přiberu nějak závratně.
Moc mi pomohly rady ohledně trička - vršku - kremová by mě fakt nenapadla. Pořád jsem viděla jen černou.
I kdybych se vdávala jako mladá a bezdětná, tak by to nebylo v bílým a krajkách. SOučasný výběr salónů je katastrofální, já mám ráda originalitu a možná i trochu extravaganci.
Můj muž bude mít kalhoty a představovala jsem si nějakou ležérní košili. Je IT a nejradši by chtěl ve svojí oblíbený fleesce a pracovních kalhotech, ale to jsem mu zatrhla :D
Padl dotaz i na moje vlasy. Mám vlasy k ramenům, s ofinou, aktuálně bez nějakýho střihu. Barva zrzavá a nejradší nosím culík.
Jinak sukně bude šitá na míru a pokud ke konci dubna uvidím, že to k tomu není, tak samozřejmě mám soudnost a nebudu to lámat přes koleno.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

trinita
323 příspěvků 18.03.14 21:16

Mne teda hneď, ako som videla vašu suknňu, napadlo toto

Go-lightly
3428 příspěvků 18.03.14 23:29

@trinita Ano, to je kouzelné. Rozhodně, rozhodně bych volila top stejné barvy, nebo aspoň v tónu - kontrast je příliš casual. A líbil by se mi růžový fasciátor, nebo něco peříčkatého do vlasů, třeba i k culíku, i kytice - ale, jak píšete, jste zrz, tak by to možná nefungovalo. Snad krémové s růžovou… určitě něco světlého, ale teplého. To jsou jen moje představy, nevím, jak bude laděná celá svatba.

trinita
323 příspěvků 18.03.14 23:35

Pred pár dňami som videla slečnu - zrzku, v kabáte zelenom asi ako sukňa a v nohaviciach tiež zelených, ale svetlejších, vyzeralo to úžasne k jej hrdzavým vlasom…

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 11:32

@Go-lightly svatba nijak laděná nebude, fakt jen obřad, oběd a domů. Jen i když je to takhle malá svatba, tak nechci jít v kalhotech nebo obyčejný,,denní,, sukni.
Kytice bude šeřík nebo levandule

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 18:39

@Go-lightly prosím vysvětlit pojem růžový fascinátor :D jinak na růžovou moc nejsem, ale když jsem si představila k tý sukni něco decentně růžovýho, pudrovýho, světlou starorůžovou, tak to není tak hrozný. Nesmí to být bonbonová růžová…

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 18:43

Ještě mě teda teďka napadlo, že když budu mít šeřík(doufám že fakt pokvetou) nebo levanduly, tak třeba nějaký fialový vršek, ať už světle nebo tmavě…
Jen furt ještě nevím barvu punčocháčů…
Jo a v poradně mi bylo řečeno podpatky nebo klínek a to asi fakt nedávám, protože podpatky nosím jen v případě ohrožení života, jako je třeba ples :D

Giulietta  19.03.14 18:46
@lleennttiillkkaa píše: …Jo a v poradně mi bylo řečeno podpatky nebo klínek a to asi fakt nedávám, protože podpatky nosím jen v případě ohrožení života, jako je třeba ples :D

Ak si dáte k tej sukni baleríny, alebo inú plochú obuv, tak Vám z toho vznikne toto.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 18:50

@Giulietta to si asi nemyslím, pač ty holčičí tylový sukýnky jsou dělaný,,balet­kovský,, ale když se kouknete na fotku týhle fotky, tak ani modelka nemá podpatek a přesto sukně vypadá dobře.

Giulietta  19.03.14 18:58

@lleennttiillkkaa Medzi vašou fotkou v poradni, kde je modelka naboso a tou mojou nevidím žiaden rozdiel. Obidve posobia infantilne, ale tej holčičke to v jej veku pristane, kdežto tej modelke nie. Už len červený nos a može ísť robíť klauna v ženskej verzii.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:02

@Giulietta děkuji za názor, pro mě sice nepřínosný, ale děkuji. Neptala jsem se na to, jestli budu vypadat jako klaun, ptala jsem se na to, s čím zkombinovat. Není mi 50, abych se oblíkla usedle do kostýmku nebo nějakýho batikovanýho, osavovanýho hopsafraku. Možná radši budu na svý svatbě vypadat jako klaun, než jako obří šlehačkový dort…

Giulietta  19.03.14 19:11

@lleennttiillkkaa Medzi šlahačkovou tortou a klaunom je ešte veľa možností. Keď ste nechcela vedieť názor na vaše šaty, tak ste mala zostať v tej poradni. :-D
Mimochodom je rozdiel medzi týmto

a týmto

A vy máte nakročené skor k druhej verzii. :-)

kayav  19.03.14 19:13

Ono by bylo hlavně ideální, když už vám bude sukně šitá na míru, aby ten úpletový pás byl v té zelené barvě, jako tyl. Když tam bude ta černá, vždycky to bude barva navíc, která vám bude dělat problém při kombinování. nebo nemusí být zelený, třeba pokud budete mít nějakou béžovou halenku nebo nějaký top, tak třeba béžový.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:16

@Giulietta dobrá teda, tak Vás poprosím o radu, co teda na sebe. Fakt by mě to zajímalo. Nechci nic extra slavnostního, nic tuctovýho, nic bílýho, přeplácaně krajkovýho atd. Pokud mi tu vyšvihnete model, že kterýho mi spadne brada, tak si můžu vzít vaší radu k srdci.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:19

@kayav jo nad tím už jsem přemýšlela, že švadlenu poprosím, ať to udělá ideálně v barvě sukně, protože když vršek zasoukám do sukně, a bude ten vršek světlý, bude to vypadat blbě, když bude vršek světlý, tak to bude prosvítat.
Jako opravdu pokud na konci dubna uvidím, že vypadám, jako velryba, přes břicho si nevidím na špičky prstů, tak mám dostatek rozumu, abych si tu sukni nenechávala dělat a budu v koncích, protože pak teprve nebudu vědět co na sebe. Původně jsem měla vybraný šaty ve stylu 50 let, ale s těhotenstvím jsem od toho upustila.

Giulietta  19.03.14 19:23

@lleennttiillkkaa Nevyšvihnem, vy sa aj tak budete vydávať v tom čo zoženiete, nie v tom čo ja dám ako príklad z poslednej prehliadky.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:26

@Giulietta no ne vážně si ráda nechám poradit. Věřte mi, že poslední měsíc ve volných chvílích hledám a tohle byla první věc, která mi padla do oka. Takže opravdu, pokud mi něco poradíte, tak mě to může zaujmout. Fakt by mě to zajímalo. Mě se prostě šaty(kostým) jako má na sobě Kate moc nelíbí, přijde mi to usedlý. Já jsem prostě lehce trhlá, takže v tomhle bych se cítila svázaná a nepohodlně.

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:31

Nehledě na to, že i kdybych se přetrhla, tak nikdy nebudu působit tak elegantně, jako Kate, ona to má asi v sobě, já ne.

Kokoska1  19.03.14 19:35

@lleennttiillkkaa Tak si vemte něco v tom stylu, jak tu kdysi byla ta zimní svatba - to bylo docela ujeté, ale hezky. Ale ta sukně musí být perfektní, to co máte v odkazu teda nic moc.
 http://theclothes.blogspot.de/…-picnic.html

Giulietta  19.03.14 19:39

@lleennttiillkkaa A čo napríklad šaty tohoto strihu v zelenej, ale k tomu boty aspoň minimálny opätok, nie ploché.

kayav  19.03.14 19:39

Nějaká inspirace. Škoda, že jste si vybrala sukni zrovna s tím úpletovým pásem, zavinovačka s lesklou stuhou by byla určitě lepší.

edit: klidně si můžete vzít i balerínky, pokud budou dostatečně slavnostní… ale jak vidíte, podpatky by byly ideální. Pokud bude jen obřad a oběd, to snad vydržíte, ne?

Příspěvek upraven 19.03.14 v 19:40

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:39

@Kokoska1 mno když to jsou přesně šaty, který se mi nelíbí:(

lleennttiillkkaa
59 příspěvků 19.03.14 19:46

@Giulietta ty nevypadají nejhůř, zkusím po nějakých kouknout, jenže prostě i když si zadám těhotenské společenské šaty, tak už je to takový moc slavnostní na mě no…
@kayav já ten pružný pas brala kvůli těhotentví, ale když bych sehnala se zavazováním, tak klidně mašli… :-)

Kokoska1  19.03.14 19:48

@lleennttiillkkaa To sice nebyly šaty, ale sukně-triko-vesta, ale věřím, že najdete něco, co vám bude vyhovovat.

kayav  19.03.14 19:49

@lleennttiillkkaa http://www.fler.cz/akari jestli jste z prahy zajděte si v sobotu na Dyzajn márket, mívají tam obrovský výběr barev a sníženou cenu.

Příspěvek upraven 19.03.14 v 19:52

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit