S čím nosit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giovik
6 příspěvků 25.08.13 10:55
S čím nosit?

Ahoj holky, potřebuju poradit :) Koupila jsem si v Mangu tuhle sukni v černé a nevím s čím ji přesně nosit. Napadla mě džínová košile, kterou bych v pase zavázala, nebo top do pasu, ale v Brně jsem nic pěkného nesehnala :(

Reakce:

Cinkitoo  25.08.13 11:11

Giulietta  25.08.13 11:15

Košele do pasu zoženiete napr na:
http://www.donnakaran.com/…way-look--10?…

Giovik
6 příspěvků 25.08.13 11:36

Díky za typ, košile od Donny Karan vypadají hezky, ale pro mě trochu drahé.

Giulietta  25.08.13 11:45

Giulietta  25.08.13 11:46

http://www.lindex.com/cz/ženy/vrchní-část-oděvu/košile-halenky/7042948/H­alenka-/?styleId=50660654

Giovik
6 příspěvků 25.08.13 11:53

@Giulietta : díky

rosien
74 příspěvků 25.08.13 12:56

Taková sukně se dá podle mého nosit skoro se vším. Nejvíc záleží na tom, k jaké příležitosti si ji zrovna bereš, může to být obyčejné tričko, tílko, ozdobný vršek, košile..

Cinkitoo  25.08.13 13:34

Giovik
6 příspěvků 25.08.13 14:53

Když jsem sukni koupila, zjistila jsem, že moje tílka mi k ní nejdou a v obchodě se mi nic nelíbilo. No jen jestli to nebude mojí vybíravostí :)

Anne-Ladybug
76 příspěvků 25.08.13 16:38

Fakt promiň, ale to si nedokážeš vygooglit obrázek černý sukně? Jinak když si představuju tu sukni v černým, tak si myslím, že k ní bude všechno vypadat dobře. Kromě kožichu. he. Jinak jakýkoliv tílko, tričko, letní košili s uzlem a vyhrnutejma rukávama :)

Giulietta  25.08.13 16:41

@Anne-Ladybug Ja viem a čo z toho? Fakt čakáš, že ak zadáš do googlu čiernu sukňu, tak všetko bude jasnejšie? :-D
 http://www.google.cz/search?…

Anne-Ladybug
76 příspěvků 25.08.13 16:54

@Giulietta Tak to se teď stydim. Ale to není moje chyba, nechápu, proč ty oškliváci z Manga nedaj na net fotku svý černý sukně. Co si o sobě myslej, jako? Fakt jsem tu sukni v černym nenašla… :) Což je škoda, chtěla jsem jí sem vložit a setřít vás.

Giulietta  25.08.13 16:58
@Anne-Ladybug píše: …nechápu, proč ty oškliváci z Manga nedaj na net fotku svý černý sukně. Co si o sobě myslej, jako?
…oni asi predpokladajú, že máme fantáziu. :-D
Ps. ako to, že Giovik tykáte a mne vykáte? Som z toho voľajaká zmätená, viac ako major Haluška. :-D

Anne-Ladybug
76 příspěvků 25.08.13 17:07

@Giulietta Nějak nechápu, proč bychom si měli na netu vykat. Připadá mi to prostě zbytečný, i když jsem nejspíš mladší než velká většina lidí na Pekle. A nedělej si nějaký marný naděje, „vás“ jsem použila, páč jsem myslela vás všechny. Ale nic ve zlym :D

Giulietta  25.08.13 17:10

@Anne-Ladybug Ešteže tak! Práve som si začala namýšľať, že ja som stará a giovik mladá a chytla ma takmer z toho depka a už som sa išla ortáviť antikoncepčnými tabletami. :-D
Tak a teraz ked sme si vyjasnili farbu sukne a zlých sudruhov v Mangu, tak sem s tými fotkami ako tu sukňu kombinovať okrem kožucha! :-D

Ati
75 příspěvků 25.08.13 21:24

Mango v ostrave asi porad nefunguje, ale kde jeste by se dala sehnat takova sukne? Ty obrazky ve me vyvolaly touhu ji mit:(:(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit