S rodiči na diskotéce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monisek15
1 příspěvek 27.08.13 11:38
s rodiči na diskotéce

Ahoj, nedávno jsem s mamkou vyrazila na skleničku, pak jsme si šli zatancovat do lucerny na 80.Už jste někdy byli s rodiči na diskotéce nabo občas zajdete? Monča

Reakce:

Brunhilde  27.08.13 12:07

..

Příspěvek upraven 09.10.13 v 14:54

Dahllie
2222 příspěvků 27.08.13 12:09

Popít jo, tančit ne. Máma netančí, nicméně problém bych s tím neměla. Pubertu už mám za sebou :-D

TinkaH
916 příspěvků 27.08.13 13:31

Vcelku legrační téma na módních stránkách. Ale i tak ráda odpovím. Byla už mnohokrát, jsme totiž ani ne tak jako matka s dcerou, ale jako kámošky, lepší než je ona nemám :-)

panvi
249 příspěvků 27.08.13 14:43

Nikdy, nesedíme si, ačkoliv pubertu mám za sebou

Konvalinka
244 příspěvků 27.08.13 15:07

Jsem se musela zasmát, když jsem si představila sebe s mámou na diskotéce. Budu se jí muset zeptat, jestli by nezašla. Možná jo, i přesto, že šedesátku má dávno za sebou. Já osobně jsem byla na diskotéce jen párkrát, kvůli kamarádce, nesnášela jsem to tam.

Zebra33
2038 příspěvků 27.08.13 15:10

@Konvalinka - ja jsem se musela zasmat, kdyz jsem si predstavila byt jen sama sebe na diskotece ;)

ninočka
57 příspěvků 27.08.13 16:22

Vidím v tom jediný problém: nechodím na diskotéky. Pokud se tam nějakým omylem ocitnu, tak mam dvojku v žíle :) a rodiče u toho obyvkle nejsou :)

kayav  27.08.13 16:30

Moje máma z celého srdce nenávidí disko. A já taky. Ale do nějakého jiného než discoklubu určitě, několikrát jsme spolu byly na koncertě a letos jsme chtěly na Colours, ale nevyšlo nám to. Jako proč ne.

Ceresa
465 příspěvků 27.08.13 21:17

V 15ti by mi vadilo potkat rodice na stejny diskotece. Loni jsme s tim mym vytahli tatu a musim rict, ze mu nekdy zavidim ten jeho zivotni elan. A role se krasne otocily..ja volala jemu, zda dorazil v poradku domu:)

Karja
4767 příspěvků 27.08.13 21:34

Spíš mě děsí představa mě a mojí mámy na koncertě nějaké její oblíbené skupiny. Vzhledem k její nezkrotné a stoupající oblibě TV Šlágr a tomu, že táta to rozhodně nedá, se tomu asi nevyhnu. Bože stůj při mě. Prší, neprší, mám ťa po uši, áj nad hlavu…

Ems
1482 příspěvků 27.08.13 23:30

S mámou jsme byly poprvé pařit teď o dovolené. Ostudu mi vůbec nedělala, ba naopak byla jsem až pyšná na to jak to tam roztáčela :D Protančily jsme celou noc, až jsem jí musela tahat domů, protože „musím si ještě zatančit s tamtím černochem, ale slibuju, že pak ho setřásnu“ :D
Edit: Nebyla to typická diskotéka, do půlnoci se hrála a tančila jen salsa po 12 reaggeton

Morže
1091 příspěvků 27.08.13 23:52

Tak na diskotéce jsem s mámou ani tátou nebyla, ale s mámou bych si dokázala představit nějakou zábavu v nějaké hospodské zábavě, kde je hodně lidí a ona nebude vidět a nebudu sama nikde vyčnívat.
Ale obě dvě radši než řádit někde na diskotéce, tak si doma společně otevřeme víno a vytvoříme si naší společnou zábavu.

MaláČarodějnice
706 příspěvků 28.08.13 07:37

Už jsem to jednou zažila v roli toho rodiče a bylo to naprosto v pohodě, naše dospělé dítě uvádíme do rozpaků zásadně jen doma…
Když si ale představíte klasickou hodovou tancovačku na Jižní Moravě, tam se na parketě míchají generace úplně běžně a je normální, aby mládež dobrovolně tančila se svými rodiči, tetičkami a strýci. Styl hudby jiný, alkoholové hladinky podobné, kravál téměř stejný…:-)

xmarkeeex
125 příspěvků 28.08.13 17:33

Téma této diskuse mě velice pobavilo.. děkuji! :D Opravdu si nedokážu představit, jak jdu pařit s mamkou.. Fakt ne!!! :D Ale kdo ví? Třeba mě to jednou taky potká… :)

Park
427 příspěvků 28.08.13 18:11

Mám mladšího kamaráda a jeho devětačtyřicetiletá maminka s námi občas zajde… je to ale proto, že se živí jako pilot v zahraničí a jinak by ho máma neviděla jme dost ujetá partička takže to tolerujeme ale jemu osobně to asi moc příjemný neni..

bestia
2296 příspěvků 28.08.13 23:10

Mame diametralne odlisny vkus nielen co sa hudby tyka, takze kompromis by sme nenasli a prisposobit sa jedna druhej by bolo utrpenie pre tu druhu…
dame si obed, kafe, vino, ale ist spolu zit ani nahodou

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit