Sada na gelové nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatiKati  09.07.15 10:43
Sada na gelové nehty

Ahoj všichni, chci si pořídit sadu na gelové nehty a dělat si své nehtíky sama doma. Neznáte nebo nevíte kde sehnat dobrou uv lampu, brusku na nehty a různé ozdoby, razítka, třpytky…? Dost by mě to pomohlo. Všude je hodně nabídek ale jak poznat kvalitu a dobrý obchod?
Děkuji za odpověď :)

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 09.07.15 11:29

Vážně chcete mít na nehtech ozdoby, razítka, třpytky…? Já vím, že mi do toho vůbec nic není, ale nechcete si to ještě rozmyslet?

Lola  09.07.15 11:51

Tady vás v domácím plichtění otřpytkovaných nehtíků nikdo nepodpoří, jsme jinej gang.

Nejvíc vám pomůže rozumný kosmetický salón, kde si necháte udělat pečující manikúru, nehty vám nalakují a poučí vás o správném domácím ošetřování rukou a nehtů. Zapomeňte na razítka a po pár týdnech budete mít ruce jako modelka.

KatiKati  10.07.15 11:41

Tak samozřejmě že si to můžu rozmyslet. :)
Chtěla jsem si začít dělat svoje nehty doma, protože už se mi dost často stalo že gelové nehty ze salonu byly příšerné ikdyž za hodně peněz. Kromě toho jsem dost časově vytížená a když se dostanu domů v 10 hodin večer tak mi nehty nikdo neudělá.
Ale děkuji za rady. Nějakou podobnou reakci jsem čekala takže vás plně chápu. :)

queenmargot
1106 příspěvků 10.07.15 11:44

@Lola : Doporučíte nějaký v Brně? Co jsem zatím zkusila, tak nebylo to pravé ořechové.

Betty J.
2031 příspěvků 11.07.15 15:09

@KatiKati: nabízím zapůjčení letlampy, univerzální úhlové brusky, dále daruji nepoužívané razítko Svazu včelařů, něco třpytek jsem dnes vyluxovala, ale sáček z vysavače bych byla za mírnou úplatu ochotna vysypat a obsah přesít…

Dahllie
2222 příspěvků 11.08.15 18:44

Na razítka se vybodněte, stojí to majlant a za chvíli vás to přestane bavit. A to říkám jako majitelka velice široké sady Konad.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit