Sako a co k němu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Potato
5 příspěvků 02.05.13 21:26
Sako a?

Zdravím,

zalíbila se mi „nedbalá elegance“ ve stylu sako, tričko, kalhoty a tenisky, ale jsem v této oblasti naprostý začátečník a tak bych vás chtěl požádat o pár rad.

Pořídil jsem si tmavě modré (opravdu tmavé s tenkými světlejšími proužky) sako z Benettonu, ale nevím co k němu. Problém začíná už u bot. Conversky, nebo černé adidasky, případně něco úplně jiného? Další na řadě jsou kalhoty. Vzhledem k tmavě modrému saku ideálně nějaké světle hnědé? Rifle se mi k tomu moc nehodí. A tričko, tam je to celkem jednoduchý. Nějaké jednobarevné světlé, popřípadě tmavé.

Abych vás nemusel často otravovat, nemáte nějaký odkaz na web, kde bych si tohle mohl nastudovat, případně inspiraci? Děkuji všem.

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 02.05.13 21:51

Co třeba conversky, zelené kalhoty, červený pásek, bílé tričko a nějaký fajn šátek?

llolla
2102 příspěvků 02.05.13 21:51

http://www.muzivcesku.cz
tam snad najdete nějaké tipy

Potato
5 příspěvků 02.05.13 21:58

Dobrý nápad, díky. Jen ten červený pásek je na mě trošku moc. :)
Jo a web muzivcesku.cz znám, ale tam je toho pro mě málo, hlavně fotek.

stes  03.05.13 09:40

Adidasky ani podobné odrůdy k saku NE

vashtie  03.05.13 09:45

@stes proč?

antees
731 příspěvků 03.05.13 09:48

Muži v sáčkách či blazerech vypadají mnohem lépe, než jen v obyčejné bundě nebo mikině, nechápu, proč Vás není více :)
 http://www.menshealth.co.uk/…ear-a-blazer

stes  03.05.13 10:06

@vashtie protože se mě to nelíbí - a tady radíme podle svého uvážení, ale je pravda, že mně vytanuly na mysli typické sportovní ády - snad je tedy potato nemyslel?!
ale abych byla konkrétní - i ke sportovnímu nebo volnočasovému saku se mi líbí boty na „městské“ chození a ne na sportování. pokud potato měl na mysli volnočasové adidasky, jednobarevné, např. béžové, tak bych svoje strikní ne přehodnotila.

Potato
5 příspěvků 03.05.13 14:01

@stes Já myslel volnočasové, třeba tyhle ? Ať už modré, nebo černé.

Potato
5 příspěvků 03.05.13 20:08

@antees Díky, něco takového jsem hledal. :)

stes  06.05.13 07:59

@Potato nebo tyhle
http://www.benesport.eu/…d-17349.html

TulaJ
254 příspěvků 06.05.13 09:27

Ja by som bola za topánky mokasínového typu - s jednoduchými plátenými nohavicami (navrhovala by som v tomto prípade béžové, pieskové a pod.). Tenisky - aj keď tie navrhované nie sú úplne zlé - sa mi predsa len do tejto kombinácie nejako nehodia (ale možno som príliš konzervatívna…pre mňa sú akékoľvek tenisky „do lesa“, obrazne povedané).

janiiiv
781 příspěvků 06.05.13 11:58

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:33

Potato
5 příspěvků 06.05.13 21:47

Děkuji všem za nápady a názory. Už jen výběr bot je docela oříšek. To co se mi líbí na netu obvykle nemají v kamenných prodejnách v Brně a vzhledem k tomu, že mi teď většinu volného času zabírá bakalářka, tak ani nemám čas navštěvovat kamenné obchody. :(

@janiiiv Skvělý odkaz, díky.

AnoNe
839 příspěvků 27.08.13 22:14

Mám na vás otázku. Nechtěla jsem zakládat nové téma, tak jsem znovuotevřela toto.

Vlastníte sako, které nelze zapnout a které můžete nosit pouze rozepnuté? Nečelíte potom poznámkám typu - a není ti to sako malý, vždyť nejde zapnout? Existuje střih saka, kde by bylo na první pohled zřejmé, že není určeno k zapínání? Viděli jste někde?
Mám totiž prsa, tudíž potřebuju sako vepředu s dostatkem materiálu a tímpádem jakmile ho rozepnu, tak to vypadá prostě divně (velké, plandavé, odstávající).

Ještě mě napadá - nemáte tip na obchod, kde se dá levně koupit společenské sako, aniž by na první pohled křičelo: nekvalitní lesklá umělotina? Levná saka mají třeba v Tescu, ale všechna levná mi tam právě přišla na pohled ošklivě umělá. Levným myslím třeba za 600 Kč.

continuity
5851 příspěvků 27.08.13 22:22

@AnoNe ja vas asi nepotesim, ale zrovninka u sak do jiste urovne cena dost odpovida kvalite. kdyz jste v teto cenove kategorii, skuste se podivat treba v Orsay. nerikam, ze vsechno, ale nektera saka tam uz trochu k svetu vypadaji. (zas maji nesvar bavlna s elastanem, co taky neni u saka nejake extra terno) a maji vyprodeje behem roku, tak mozna na neco narazite za cenu pro vas.

rozhodne bych si nekupovala sako, ktere mi je uzke. a neni to jenom pres prsa, musi sedet predevsim v ramenou. Orsay sije na vetsi prsa, tak snad budete mit stesti.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit