Sako a jeansy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hooky
10 příspěvků 13.08.13 17:30
sako a jeansy

Ahojte, chtěl bych Vás poprosit o menší radu. Můžete mi někdo prosím říct zda je přijatelné nosit klasické sako od obleku k jeansům? Problém je, že blazer, sportovní sako atd. na mě prostě sehnat nemůžu protože cvčím a nemám zkrátka konfekční velikost a když už mi něco je přes ramena tak je to dlouhé :-/ Potřebuju trochu casual styl do práce. Dělám v reklamě a klasivcký černý oblek je moc formální. Potřeboval bych trochu nápadu :) No a proto se mi právě libí styl sako, jeansy, nějaká barevnější košile v nouzi i kravata atd.
Takže dá se nosit klasické sako a jeansy nebo mám spíše zvolit buď světlejší oblek a nějaké košile jako rozhalenky? Dík ;) Jinak bych si nechal udělat na míru ale bohužel na to zase nejsou teď finance :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 13.08.13 17:37

Jednobarevné, tmavší džíny bych jako problém neviděla, i když tu možná budu ukamenována :-D Záleží i na střihu saka, jestli je klasické, delší, nebo třeba slim fit.

hooky
10 příspěvků 13.08.13 17:41

Jedná se o klasické oblekové sako. :) Rád bych si někde koupil blazer ale zkrátka to není možné no :-/ :-D Teď mám v plánu zajít za jednou známou krejčí jestli by mi ho třeba nezkrátila kdybych si ho koupil delší :-/ :-D A děkuji. Ta prostřední kombinace by mi pro začátek stačila :D

Robena
1257 příspěvků 13.08.13 17:44

Ja dziny s cernym sakem nosim bezne, vynechavam jen kravatu.

hooky
10 příspěvků 13.08.13 17:47

S klasickým oblekovým? A nejsi žena podle nicku? :-D Problém je že nemám ani velké zrdcadlo a tak se nemůžu pořádně podívat… prostě peklo :-D

Robena
1257 příspěvků 13.08.13 18:00

@hooky Touché :-) Ani ja nemam velke zrcadlo, chodim se divat do skla na chodbe.

666mahu
1490 příspěvků 13.08.13 19:51

@hooky, libi se mi k dzinum klubove sako, at uz s kosili nebo polo trikem. ;-)

Alterations
533 příspěvků 13.08.13 20:10

Mně se klasické sako a jeansy moc líbí dohromady. Zkoušejte to!

Alterations
533 příspěvků 13.08.13 20:18

Doporučuji dívat se na sebe ve výkladních skříních. Ale ne nějak upřeně, ale jen tak mimochodem, jaký asi je takový ten ledabylý dojem, hlavně při chůzi.

hooky
10 příspěvků 13.08.13 20:22

@666mahu no jenže já právě clubové v mojí velikosti nemohl najít :-/
A teď jsem byl v CA a našel jsem tam něco co možná sedět bude :-D Tak uvidíme :)

real.blond
6688 příspěvků 13.08.13 20:38

Jak to tak vidim, budu jedina. Ale oblekove sako plus klasicke modre rifle, mi prijde opravdove panske peklo.

666mahu
1490 příspěvků 13.08.13 20:52

@hooky, pokud mate nekonfekcni postavu /ne uplne konfekcni :-) /, tak vam, bohuzel, neporadim, moji panove /manzel a syn/ nakupuji v konfekci, ale ne v C&A, takze o teto znacce nemam prehled. Zde se ovsem vyskytuje mnoho erudovanych zen, nektera vam snad poradi lepe. ;-)

DRW
1235 příspěvků 13.08.13 20:54

Kazdy dobry prodejce panske konfekce Vam kalhoty a sako opravi v cene zakoupeneho zbozi a jste z Usti/L. tak vyrazte do Nemecka a kupte si sako ci blazer tam/urcite Vam jej upravi.

hooky
10 příspěvků 13.08.13 21:21

Taky mi dnes jeden pán poradil německo prý za hranicema směrem na haidenau je nějakej hangárovej obchod kde prostě mají vše. Jinak to sako vypadá asi takto : http://www.bonprix.cz/…sako-918613/?… to mi nepřijde k jeansům jako peklo ne?

Spíše je podobné tomuto má také jeden knoflík. : http://www.paveni.cz/…k-075d-blue/

hooky
10 příspěvků 13.08.13 21:35

Ještě mě zajímá jak je to s dodržováním toho že z rukávu saka vykukuje kousek košile u tohoto druhu sak. To co mi sedělo by chtělo tak o 1 cm zkrátit rukáv což by snad krejčová zvládla ale zase jsou tam také knoflíčky na rukávu takže aby to nebylo pak moc blízko a nevypadalo to špatně :-/ :) Dík ;)

hooky
10 příspěvků 13.08.13 23:48

Jedna otázka na kterou jsem zapoměl. Jaké boty volit k takovému stylu? Když podtím budu mít nějakou pestřejší rozhalenku, modré jeansy, modré sáčko můžu mít nějaké třeba modro bílé boty jako např. tyto jsou na první stránce s těma kalhotama : http://www.bonprix.cz/…hoty-939258/?…
Nebo zvolit klasické oblekové boty mám ale jen čistě černé :-p

A ještě co kdybych k tomu zvolil třeba nějakou sušší košili a kravatu? jaké boty potom?

hooky
10 příspěvků 14.08.13 18:11

Prosím není tu teď někdo kdo by uměl poradit jak je to s těma botama? Jak jsem psal o příspěvek zpět? Pojedu zrovna nakupovat víte :-D Už jsem něco našel a asi k tomu vemu nějaké polobotky :)

jumbeee  14.08.13 18:34

@real.blond Nejste jediná…

Karoshi
344 příspěvků 14.08.13 18:50

Mě se hrozně líbí muži takového toho promyšleně trashy vzhledu v odrbaných riflích, klasických converse, triku a saku… :D Takže za mě rozhodně ano! Červená ramínka, čekám na vás! :D

Bagheera
344 příspěvků 14.08.13 20:00

Mně se sako k džínům líbí.

Syslik1
95 příspěvků 14.08.13 20:14

Jestli pojedete do Německa, tak těsně před tím Heidenau, které jste zmínil, je velký obchod Kress, určitě byste si tam vybral(mají i méně obvyklé velikosti a rozměry) a ceny jsou příznivé. A když dojedete do Heidenau, v areálu Real najdete i několik obchodů se slušnou obuví.

real.blond
6688 příspěvků 14.08.13 20:26

@jumbeee to jsem rada! Bohuzel jsme zrejme jedine.. Mne to prijde spravne buranska kombinace. K riflim jedine sako k tomu urcene, tudiz neoblekove.

Mylady2
12409 příspěvků 14.08.13 21:02

@hooky tak jak určitě tušíte oblekové boty a džíny to je skutečně něco pekelného…k džínům a blazeru se nosí derby shoes, car shoes, mokasíny, brogue shoes.

Vyjedťe do toho německa a kupte nějaký šmrncovní blazer :-) šikovná krejčí Vám ho určitě upraví. Stojí to za to a myslím že se dá pořídit i v nižších cenách.
Nebo třeba club blazer jak radí @666mahu

No a kombinace oblekového saka, kravaty a džínů…tak to je snad úplný konec :-D nebo možná ještě ne. Ten by nastal až po doplnění košile s krátkým rukávem.:-)

real.blond
6688 příspěvků 14.08.13 21:21

@Mylady2 fuj, tak to uz je fakt moc.. Kosile s kratkym rukavem plus kravata plus rifle.. A kosile LEZERNE nezastrcena do kalhot samozrejme

MPSkrolew
1845 příspěvků 14.08.13 21:27

@hooky Souhlasím s @Mylady2. A hlavně nenoste na nohách nic takového, na to snad dávají někde poukázky, jinak nevím, proč je tolik českých mužů nosí

Příspěvek upraven 14.08.13 v 21:28

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit