Sako místo svetru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tionula
58 příspěvků 22.11.12 21:02
Sako místo svetru

Prosím o menší radu a zhodnocení, jak moc pekelné to je.
Mám krátké manšestrové sako, bez podšívky, které bych si chtěla vzít místo svetru pod volnější krátkou bundu, pod kterou nebude vidět. Je to moc pekelné?

sako, mám ho v béžové

Reakce:

Zoe
316 příspěvků 23.11.12 10:27

Není to pekelné, ale pramálo elegantní nebo nouzové řešení. Asi k tomu máte důvod…

Sibyla
2639 příspěvků 23.11.12 10:42

@Zoe Proč málo elegantní? Myslíte toto konkrétní nebo obecně? Zaměstnankyně bank nebo firem vyžadujících dress code nosí saka i pod zimní kabáty, to je přece OK.
@Tionula Lepší padnoucí sako než vytahaný svetr. Pokud se s ním pod bundu/kabát pohodlně vejdete, nevidím námitky.

Zoe
316 příspěvků 23.11.12 10:48

Kombinovala bych spíš sako pod kabát nebo svetr (na výlet nebo na manuální práci) pod bundu. Ale jak jsem napsala: sako pod bundu není tak hrozné.

Efka1984
105 příspěvků 23.11.12 10:51

Nic pekelného mně na tom nepřijde. Tedy pokud se nejedná o lyžařskou či outdoorovou bundu :)

Zoe
316 příspěvků 23.11.12 10:52

Napsala jsem, že to NENÍ pekelné.

Efka1984
105 příspěvků 23.11.12 10:59

@Zoe: To nebylo na Vás :) Reagovala jsem na prvotní dotaz tazatelky, která se ptala, zda je výše uvedená kombinace pekelná :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 23.11.12 11:12

Proč ne? Beztak bundu po příchodu do místnosti sundáte, tak co. A pokud vám z ní to sako nebude vykukovat venku, tak nevidím důvod, proč byste to tak nemohla nosit. Jediná nevýhoda je v tom, že se vám v tom bude asi blbě hýbat :)

Judith11
1134 příspěvků 23.11.12 14:05

Existují saka, která jsou vyloženě určena pod svrchní oblečení (namísto svetru) -jsou z „povolovacího“ úpletu, krásně přilnou k tělu a jsou nesmírně praktická.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit