Sako pro 14letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rahman
3 příspěvky 17.11.12 14:01
Sako pro 14 letého kluka

Dobrý den, potřeboval bych poradit kde koupit sako pro 14 letýho kluka. výška zhruba 160-165cm.
Budu ho nosit tak 10-20 krát do roku.
O ceně vůbec nemám představu.

Reakce:

GreatSusan  17.11.12 14:27

@rahman
Prosla bych panska oddeleni v HM, Zare, Esprit, S. Oliver, CA a podobnych obchodech a vyzkousela vsechno, co Vam padne do ruky. Nejdriv jen zkousejte a nic nekupujte, jen si proste ozkousite, v cem se citite dobre a taky si zvyknete na svuji podobu v saku. Taky tim zjistite, kolik to tak bude stat. Ve 14 nema smysl kupovat vylozene znackove veci, jako Boss a pod., protoze jeste „vyrostete“ :-). K nakupu pak vezmete nekoho dospeleho, nejlip nekoho, kdo saka sam nosi a nechte si poradit.

rahman
3 příspěvky 17.11.12 15:12

Děkuju, jedno sako jsem už měl z marks and spencer a padlo mi skvěle, bohužel jsem z něj už vyrostl a tak si musím pořídit nové.

Mystery.ous
41 příspěvků 17.11.12 15:27

@rahman Na Černém Mostě je outlet OP Prostějov, mají tam i tyto menší velikosti a za slušnou cenu.

teetee
499 příspěvků 17.11.12 21:11
@Mystery.ous píše:
@rahman Na Černém Mostě je outlet OP Prostějov, mají tam i tyto menší velikosti a za slušnou cenu.

ten OP outlet tam pořád jede?? to je dobrá zpráva:)!
@rahman jako sako k džínům? nebo společenské?? (abych věděla, kam vás poslat:))

rahman
3 příspěvky 17.11.12 21:38

Chtěl bych sako k džínům, k tomu si budu muset koupit košily a kravatu. S tím bych taky potřeboval poradit :)
předem dík :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit