Šátek H&M z léta 2012

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Banana_Monkey
46 příspěvků 27.11.13 23:16
Šátek H&M z léta 2012

Ahojte dámy, prosím o pomoc. Lze nějak na internetu dohledat starší kolekce H&Mka a někde je ještě koupit? Ztratila jsem svůj milovaný šátek a je mi to strašně líto, měla jsem ho ráda Kupovala jsem ho v létě 2012(nebo 11? teď nevím jistě) v Německu a později v září jsem ho viděla i u nás v ČR. Lehký materiál, kruhový - konce sešity k sobě, béžovo-růžovo-černý, sem tam levhartí a tygří stopy. Přikládám foto, lepší bohužel nemám. Kdyby jste některá tento šátek někde viděly nebo vám ležel doma ladem, dejte mi prosím vědět, byla bych šťastná.

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 27.11.13 23:26

@Banana_Monkey Řekla bych, že pokud někde bude, tak na eBay nebo podobných aukčních serverech. Takže pokud jste to ještě neudělala, doporučuju zadat do google obrázků nebo rovnou do vyhledávače eBay klíčová slova typu „h&m animal leopard print tube infinity black white pink scarf“ (radši ne všechno najednou, spíš kombinace :D ) a prostě prolízt těch milion obrázků, jestli ho tam někde nenajdete… Víc vám asi neporadím, ale naprosto chápu, jak se cítíte a přeju hodně štěstí.

bestia
2296 příspěvků 27.11.13 23:58

Tiez odporucam ebay, konkretne nemecky, ja som tam nedavno nasla rovnaky sveter ako mam z kolekcie asi 2008 alebo tak nejak a k dalsiemu kusu som sa uz v obchodoch o par mesiacov neskor nedopatrala…

Banana_Monkey
46 příspěvků 28.11.13 00:03

Děkuji za pomoc, věřte, že stránky jsem projela :( (Ebay uk i com, aukro, votocvohoz, omlazeni) Vyjelo mi spoustu šátků, které si z HM pamatuji snad i 3-4 roky zpět, ale po tom mém jakoby se slehla zem, neviděla jsem ho vůbec nikde :(

Banana_Monkey
46 příspěvků 28.11.13 00:11

Tak i německé ebay jsem projela a také nic, šátky jsou vesměs dokola ty stejné..kruciš :(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit