Šátek na hlavě

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

votavka
5 příspěvků 21.02.15 13:47
šátek na hlavě

Byla jsem na operaci hlavy. Přemýšlím jak si na hlavu uvázat šátek, abych neměla vidět uši a přitom zakryla temeno hlavy. Co si myslíte o stylu Jackie Kennedy?

Příspěvek upraven 21.02.15 v 13:56

Reakce:

vlm
2556 příspěvků 21.02.15 13:50

@votavka šátek se dá nosit různě, ale váš pravopis je otřesný…

votavka
5 příspěvků 21.02.15 13:52

Omlouvám se za pravopis, ale nejsem rodilá Češka :(

Akitaken
4960 příspěvků 21.02.15 14:00

Já myslím, že hodně záleží na tom, jaký máte obličej a jaký šátek by to byl. :-) To je třeba vyzkoušet. Já sama šátek nenosím, ale na druhých se mi to obvykle líbí.

llolla
2102 příspěvků 22.02.15 15:07

@votavka
Doporucuju se podivat na pinterest.com, tam zadate head scarf (nebo neco podobneho) a napadu vam vypadne spousta. Pak uz zalezi hlavne na vas, co se vam bude libit a co vam pujde udelat.

votavka
5 příspěvků 13.03.15 23:42

Zkusila jsem si ten šátek uvázat takto, co myslíte?

Go-lightly
3428 příspěvků 14.03.15 09:03

Podle toho k čemu a jaký šátek je. Tenhle vypadá pěkně, ale varujte se drobného vzorku: s tímhle úvazem z vás udělají Marfušku. Jinak vám to k obličeji jde, to jo. Ale podívejte se na ten pinterest nebo na youtube, my neznáme váš styl oblékání, to pak těžko radit.

Dahllie
2222 příspěvků 14.03.15 09:05

@Go-lightly Spíš Nastěnka než Marfuša ;-)

votavka
5 příspěvků 14.03.15 09:20

Ono se těžko něco hledá, protože musím mít schované uši, krk a částečně tváře. Nechce se mi chodit i s šátkem kolem krku. Zkusila jsem i toto. CO tomu říkáte? Přece nebudu chodit na babku? I když by mě to lákalo, co by na to říkalo okolí

Giulietta  14.03.15 09:36

@votavka Našla by som si na Vašom mieste uviazanie šatiek na hlavu, kde sú zakryté uši a časť tváre a zakrytie krku riešila rolákmi. Nezakrývala by som to všetko jednou šatkou naraz. Kombinovala by som. To uviazanie z postu 9:20 sa mi páči, to prvé nie. 

Jeden príklad viazania.

Giulietta  14.03.15 09:42

@votavka Alebo sa inšpirujte hijabom.

utlocitní a intolerantní nech mi napíšu sz a neriešia Arabov v tejto téme. :-D

Giulietta  14.03.15 09:45

Giulietta  14.03.15 09:49

Giulietta  14.03.15 09:57

@votavka Alebo sa inšpirujte u Ralpha Laurena a z šátku urobte hlavný doplnok. :-)

Prajem skoré uzdravenie.

Giulietta  14.03.15 10:09

Ps a návod na viazanie hijabu. Ak si na hlavu nedáte tú spodnú šatku s tým vycpaným drdolom, ale necháte vlasy voľné, tak to bude vyzeráť nearabsky a podľa mňa aj pekne.

votavka
5 příspěvků 15.03.15 14:16

Koukala jsem i na ruské weby, kde je to dost moderní. I v Praze spoustu Rusek potkáte v šátku. No nevím to klasické vázaní na dva uzle pod bradu mi přijde docela ulítlé. Co myslíte?

defilenaiguille
2675 příspěvků 15.03.15 17:55

@votavka
Pokud vám zdravotní důvody nebrání v líčení, tak k šátkům kolem obličeje je hezké, když se žena pěkně (i výrazněji) nalíčí. Posuzuji to podle Arabek, kterých v obchoďácích potkávám dost. Ty mladé se hezky líčí, starší absolutně ne a ten rozdíl je markantní. Pokud by neměly šátek kolem obličeje, tak to tolik nezaregistruji. Když navíc spojíte šátek třeba s elegantním oblečením, tak vůbec nebude poznat, že ho máte ze zdravotních důvodů.

Vzpomněla jsem si na @Giulietta a černý rolák, když jsem hledala nějaké vhodné fotky. Sice to trochu připomíná Star Wars, ale není to špatné.

nebo nějaký větší šál použít na takovou úpravu

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…30d297e9.jpg

toto je třeba dost cool :-)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…c7214f0a.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…5abff76c.jpg

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit