Šaty Adele na Grammy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleK
107 příspěvků 13.02.13 14:13
šaty Adele na Grammy

Co na to říkáte? Četla jsem již kritiku i chválu. Nemůžu si pomoct, ale mně se šaty moc líbí:)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ivanina
35 příspěvků 13.02.13 14:18

Mně připomínají nějaký přehoz.

NicoleK
107 příspěvků 13.02.13 14:23
Tak mě napadlo...

Že se mi šatičky možná líbí proto, že už je dlouhá zima a já se neskutečně těšim na jaro :)

Chichinka
74 příspěvků 13.02.13 14:25

Ano, vypadají jako koberec, ale mně se prostě na Adele líbí. Je to krásná a zajímavá žena a jsem ráda, že tu černou barvu občas prostřídá :-) Myslím, že na letošním udílení Grammy byly ošklivější šaty.

mikita.miki
1931 příspěvků 13.02.13 14:27

S černýma botkama by to bylo lepší, ale mě se na ní taky líbí

mikita.miki
1931 příspěvků 13.02.13 14:30

Kdo se mi ale ve skutečnosti i přes chválu moc nelíbil byla nicole kidman, špageta bez křivek a navíc tak nějak se svými šaty splývala. takové šaty bych si představovala na brunetce s výraznější přechodem mezi pasem a boky

Eirean
244 příspěvků 13.02.13 14:33

http://www.modnipeklo.cz/…ankovani/21/

Mahtiel
443 příspěvků 13.02.13 14:36

Mně se na ní ty šaty taky líbí, jsou zajímavé a nápadité…Každému se to líbit nemusí, ale tolik kritiky je podle mého názoru zbytečné.

martinarie
48 příspěvků 13.02.13 15:08

Mě se tyto šaty moc líbí, ale už méně se mi líbí ve spojení s plností Adeliny postavy.

kiwi  13.02.13 15:14

Ne že by to byla úplná hrůza… ale já mám Adele prostě radši v černý.
Kdyby tak měla aspoň větší výstřih, prodloužilo by jí to krk…

Lalita  13.02.13 15:20

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:34

aailyyn
807 příspěvků 13.02.13 15:27

Střih dobrý, ale potisk je divočina. A to nejen vzhledem k postavě. Přijde mi, že typově to na ni stejně nesedí.

MPSkrolew
1845 příspěvků 13.02.13 15:37

Jak už jsem psala ve vlákně o pekelných celebritách, ty šaty se mi na ní líbí, i když výhrady by tam nějaké být mohly. A jsem ráda, že Adele vytáhla taky nějakou barvu, kterou podle mě zvolila docela dobře. Možná mohla mít méně naducanou sukni nebo ten spodek jinak řešený (k tomu stojáčku nebo co to tam je, by se mi více líbila třeba dlouhá sukně) a jednobarevné boty. Na ženě s plochým hrudníkem by ty šaty taky byly zajímavé, to jo, ale Adele se mi v tom zkrátka líbí. A na sebe bych si je dala s chutí.

Příspěvek upraven 13.02.13 v 15:38

Judith11
1134 příspěvků 13.02.13 15:37

Mně Adele tak trošku připomíná skládací „matrjošky“.
Ale vzhledem k tomu, že ji mám ráda, se mně líbí i v těchto šatech.

hanija
164 příspěvků 13.02.13 16:02

Mně se teda tady líbí více než v její obvyklé černé (a to i přesto, že já taky chodím většinu času v černé :-D). Podle mě jí ty šaty sluší a rozzářily ji. Akorát možná by jí víc prospělo, kdyby vršek nebo spodek byl černý a tím se to opticky rozbilo. A taky bych k tomu dala jednoduché černé boty. Ale zase oceňuji, že už k tak dost výrazným šatům se nesnažila vecpat nějaké výrazné šperky. A vůbec jsem ráda, že trochu módně zaexperimentovala a nenechá se svazovat svojí postavou. Já mám ráda hraní si s módou a taky mám ráda extravagantnější modely na ženách, které nezapadají do ideálu krásy. (což už jsou ale moje subjektivní a osobní hlediska hodnocení :-D ) Takže za mě palec nahoru =).

Lola  13.02.13 16:06

Škodí jí ten postoj s rukama v bok. Pokud má ruce podél těla, umenší to ten rustikální dojem „tancuj, tancuj, vykrúcaj“ a působí to líp.

Sekhmet
1918 příspěvků 13.02.13 16:24

Adele je prostě velká. Křehká víla z ní nebude. S takovými rozměry můžete buď jít směrem, kterému já osobně říkám „Björk“ - tedy oblékat se nápaditě, vtipně a zajímavě bez přílišných a hysterických ohledů na Vaše tvary i s tím rizikem, že zůstanete nepochopena. Nebo prostě jít s davem a šedivět…

vashtie  13.02.13 16:47

@Judith11 To je ono, šaty má na sobě všeobjímaná a sympatická Adele, mít je na sobě někdo kontroverznější, žena podobné konstituce, napadá mě Kelly Osbourne dříve, jsem přesvědčená, že by se šaty nelíbily polovině lidí, co Adele chválí.
Mně osobně se nelíbí, dělají z ní almaru…v černé barvě se mi Adele líbí mnohem víc.

Letefa
716 příspěvků 13.02.13 16:53

Mám pocit, že se to zbytečně moc rozebírá a sluší jí to moc!

Lachenauerin
544 příspěvků 13.02.13 16:53

@Sekhmet
Přesně! Ta paralela s Björk mi taky vytanula na mysli. Ty šaty jsou zcela mimo většinový (i většinově-celebrití) vkus, což ona sama jistě ví, ale tahle persona je prostě unese.
Mně osobně její model rozhodně zaujal víc a pozitivněji než miliontá variace na ach-tak-rafinovaný-rozparek-až-ke-krku.

Luara
138 příspěvků 13.02.13 17:02

Já pořád nevím, co si o celkovém výzoru Adele myslet. Dlouho jsem nevěděla, kolik jí opravdu je (po takových věcech nepátrám). Brala jsem ji jako krásnou starší ženu s krásným hlasem. Když jsem zjistila, že je mladší než já, byla jsem celkem v šoku. Takže poněkud se mi nelíbí to, jak se zestařuje (nebo je zestařována stylisty?).

Tyhle šaty se mi ale docela líbí. Adele možná působí obrovsky díky tomu, že většina ostatních zpěvaček je velmi štíhlých. Málokterá celebrita si troufne hrdě „nosit“ takové tělo jako Adele. Všimněte si, kdo nastoupí na scénu tlustý, je stejně během kariéry dříve či později odtučněn. Jsem zvědavá, jak to bude s ní.

Edith: Jak už bylo v jiné diskuzi zmíněno, raději říkám, že je někdo tlustý, než že je baculka. Psát o Adele coby baculce mi přijde urážlivé.

bestia
2296 příspěvků 13.02.13 17:08

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:11

Nyxx
512 příspěvků 13.02.13 18:19

Připomněla mi Bridget Jones: „Prima. Měla jsem na sobě koberec.“

razorblade  13.02.13 20:35

Adele v nich sice vypada jako lampa, ale me se saty moc libi:)

Canavi
224 příspěvků 13.02.13 20:37

Šaty jsou krásné, ale Adele nesluší, vypadá v nich jako dřevěná vyřezávaná panenka.
Další věcí je otřesný make-up, něco takového by mělo být trestné - udělat z dvacetileté slečny čtyřicetiletou matrónu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit