Šaty do tanečních

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

river fairy
6 příspěvků 30.08.12 16:22
Šaty do tanečních

Hezký den, potřebovala bych prosím poradit.
Tento rok mě čekají taneční a potřebovala jsem sehnat šaty. Objevila jsem tyto, ale teď váhám, zda se do tanečních hodí? Jsou z žoržetu(? nejsem si jistá), mají podšívku a jsou ve stylu „high-low“ - vepředu kratší, vzadu delší. Délka od ramene do kratšího předního dolního lemu je cca 80 cm - končí mi cca 12 cm nad koleny. Sedí mi, cítím se v nich dobře, ale bojím se, že jsou krátké.
Co si o nich myslíte? Jaké šaty máte (nebo jste měli) vy do tanečních? :)

Příspěvek upraven 30.08.12 v 20:41

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 16:35

Podle mě se do tanečních nehodí, právě kvůli tomu delšímu vzadu. Já mám šaty např. takovéhle

Rosalyn
925 příspěvků 30.08.12 16:38

@river fairy Do tanečních asi ne, ale jinak jsou moc hezké.

Mylady2
12409 příspěvků 30.08.12 16:40

@Viktorie H. Můžete rozvést Váš názor? " kvůli tomu delšímu vzadu" moc by mě to zajímalo takto to nic nevysvětluje.
@river fairy Já myslím že jsou šaty do tanečních fajn…ale stejně Vám jedny stačit nebudou:-) akorát tedy jde vidět že ta spodnička je opravdu krátká:-( to asi nebude pohodlné.

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 16:46

@Mylady2 Já nevím, jak se tomu říká :) myslela jsem jak ty šaty mají ten zadní díl delší a přední kratší, prostě celý ten spodní díl, příjde mi do tanečních nevhodný, ale asi jsem moc staromódní.

Mylady2
12409 příspěvků 30.08.12 16:50

@Viktorie H. Ale proč? To nechápu… Jak se říká střihu je jedno.

LadyPapajka  30.08.12 16:51

Mě přijdou spíš volnočasové a neelegantní na taneční

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 19:31

@Mylady2 Proč, proč. Prostě mi to nepřijde vhodné. Myslím, že šaty do tanečních by měly být na nějaké úrovni, společenské. Neříkám, že ty šaty nejsou pěkné, to jsou. Ale do tanečních se mi prostě nehodí. Tečka

Mylady2
12409 příspěvků 30.08.12 19:39

@Viktorie H. Tak jo:-) já jen že ty Vaše (foto 1.) tyhle kritéria vubec nesplňují:-)

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 19:47

@Mylady2 Co je na nich špatného? Jestli myslíte, že to černé, co tam visí je nějaká delší část, není. Je to pásek, který se zavazuje do pasu a lze ho sundat. Jinak nevidím důvod proč by ty šaty nějaká kritéria neměla splňovat.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 30.08.12 20:41

@river fairy Jsou to šaty na volný čas, do tanečních nejsou vhodné, především svým střihem (vršek ve stylu obyčejného tílka, sukně vepředu příliš krátká, v pase zřasené tak, aby byly pohodlné na celodenní nošení). Ty, co vložila @Viktorie H., jsou daleko vhodnější. Subjektivně se mi třeba moc nelíbí (kromě těch fialových, měla jsem do tanečních ty samé, jen v jiné barvě), ale stylově se hodí určitě daleko víc než ty Vaše. Nic proti nim, jsou krásné, ale nechejte si je na vycházky po městě nebo na rande či na kafe s kamarádkou :)

Fayen
5 příspěvků 30.08.12 21:19

Já myslím, že je to úplně jedno - šaty jsou hezké, i když na můj vkus vepředu příliš krátké. Já jen, že po tem, co jsem viděla na jiných tanečních a plesech (rifle, popř. takové ty roury, šatečky, končící pod zadkem bez ramínek) jsou tyto šaty nadprůměr.
Jinak se mi moc líbí taneční boty, v ětch se bude parádně tančit. ;-)

kisvakond
110 příspěvků 30.08.12 21:27

Já bych neřekla, že jsou to šaty pro volný čas, jen jsou nešikovně ušité, klidně by podle mého mohly být i do tanečních, kdyby se z nich ten, co je šil, nesnažil udělat sexy model a nezkrátil je vepředu za hranici nevkusu -být ten rozdíl délek menší, mohly vypadat docela dobře (i když já tyhlety asymetrie moc nemusím). Chtělo to těch 10cm vepředu navíc -jestli jste v nich vyfocená Vy, tak by Vám i mnohem více slušely - ne každý vypadá dobře v délce vysoko nad kolena

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 21:35

Jaké si tedy představujete šaty do tanečních? Vidím, že moje neměly úspěch.

Šošana  30.08.12 21:37

@river fairy Myslím, že v těch šatech se budou mládencům stojícím v řadě naproti líbit vaše nohy, budou zřetelně vidět na zeleném pozadí (ve smyslu podkladu).

Otázka je, co bude ten dlouhý zadní díl dělat, až se budete otáčet v kole. Zkoušela jste to? Nebude to divně povlávat? Bylo by fajn, kdyby si je oblékla nějaká kamarádka a předvedla vám v nich tanec, abyste to názorně viděla.

Hodně štěstí při výběru šatů!

gulietta  30.08.12 21:48

@Viktorie H. ja by som išla v týchto.:-)

GreatSusan  30.08.12 21:53
@Viktorie H. píše:
@Mylady2 Co je na nich špatného? Jestli myslíte, že to černé, co tam visí je nějaká delší část, není. Je to pásek, který se zavazuje do pasu a lze ho sundat. Jinak nevidím důvod proč by ty šaty nějaká kritéria neměla splňovat.

ten vzor na nich je ponekud divoky a rekla bych, ne uplne idealne zvoleny - vzhledem k tomu, ze to maji byt saty na vecer. Muj vkus nejsou ani ty modre, prilis vysokeho lesku, strasu a tylu. Ty fialove jsou sice taky velmi leskle, ale ok.

GreatSusan  30.08.12 22:00

@river fairy

Nejsou to zrovna typicke vecerni, tanecni saty, z meho pohledu se hodi spis na nejakou letni party nebo mozna i na den. Asi by to nebyla moje prvni volba, ale myslim, ze na beznou hodinu by mozna mohly byt ok. Nebrala bych si je hned na prvni hodinu, okouknete nejdriv, co nosi ostatni a pak sama uvidite…

pehot
685 příspěvků 30.08.12 22:07

@river fairy Mně se do tanečních moc nezdají. Jsou hezké (v lososové je mám taky), ale spíš na procházku, na kafe, k moři.. Taneční jsou společenská událost, která vyžaduje i společenštější šaty. Alespoň doufám, že to tak stále je (já chodila do tanečních před skoro 20 lety, tak nevím, jak to funguje dnes)
Jinak já měla tyto ve světle žluté + ještě velmi podobné puntíkované a kdybych měla jít do tanečních dnes, uvažovala bych zas o stejných.

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.08.12 22:15

Ooo, kdybych tak mohla vrátit čas a místo těch příšerných hadrů na neforemném těle si obléct cokoli jiného, šla bych asi v tomhle…

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.08.12 22:15

@pehot
krásný střih :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.08.12 22:19

Asi záleží i na tradici dané taneční školy, u nás před těmi deseti či kolika lety, kdyby někdo přišel v šatech s tylem a štrasem, bude poněkud overdressed.

ale zase šaty, ve kterých se dá jít i na pláž, jsou poněkud underdressed.

Viktorie H.
664 příspěvků 30.08.12 22:22

@GreatSusan No jo, rozdílně názory, zvláštní, když jsem se ptala v poradně zda se ty modré a fialové hodí, všichni mi řekli, že ano. Tak teď opravdu nevím, mám ještě další dvoje, z Promodu, žluté a takové něco mezi lososovou a tělovou, trochu ve stylu 50. let, na ty by zdejší pekelnice řekly, že nejsou moc slavností, tak teď babo raď!

GreatSusan  30.08.12 22:34

@Viktorie H.

ja nerikam, ze se nehodi do tanecnich, ale ze mi pripadaji nevkusne a ze se mi nelibi (coz je uplne jedno, protoze ja v nich chodit nebudu). Z toho plyne akorat, ze mame rozdilny vkus, nic vic. Takze si je do tanecnich klidne noste, hodi se tam uplne akorat.

Barbuchaa
211 příspěvků 30.08.12 22:41

Šaty mi přijdou do tanečních poněkud nepraktické, řekla bych, že ta zadní část bude povlávat a plést se pod nohy, což není úplně na místě. Naopak předek je na tančení krátký zase až příliš.

Já jsem na běžné hodiny střídala 2 černé sukénky a k tomu různé společenské topy. Na barevné prodloužené byly šaty dlouhé a bílá prodloužená (půlkolona, věneček) proběhla povinně v bílém, „svatebním“.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit