Šaty na běžné nošení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lady.izabell
5 příspěvků 12.02.15 10:09
Šaty na běžné nošení

Ahoj, vždy jsem nosila hlavně kalhoty, ale poslední dobou je ráda občas prostřídám, hlavně se šaty. Mám pár kousků z příjemných splývavých materiálů, ale ráda bych si ještě nějaké pořídila. Sehnala jsem zatím v hm, ale tam teď měli už jen s velmi krátkou sukní (chci sukni ke kolenům, žádnou mini). Něco mám také z Halens. Včera jsem měla docela šok, když jsem viděla celkem příjemné šaty v Orsay, materiál trochu jako tričkovina, ale stály skoro tisícovku, to mi přišlo celkem nehorázné. V některých obchodech pro změnu neměli téměř žádné sukně ani šaty. Budu ráda za tip na nějaký obchod, může být i e-shop, ale nechci žádný zahraniční, nejlépe objednat a zaplatit dobírku v korunách.

Reakce:

Adéla93
11 příspěvků 28.02.15 03:45

Ahoj, před nedávnem jsem zjistila, že mi sukně a šaty sedí daleko lépe než kalhoty. Tak jsem v obchodech sháněla, ale z šatů mi nic moc nepadlo, protože nejsem moc vysoká. Nakonec jsem si nechala ušít několikatery šaty na míru od švadleny podle jejích vlastních návrhů Stály mě cca 1000,– a jsem maximálně spokojená. Krásně mi padnou a jsou originální.

stricc  28.02.15 08:44

A kde najdu ten zázrak, cizinče?
Jedině v Trigger Whisky Saloonu, pistolníku!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit