Šaty na festival do Varů

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela111  21.06.12 20:21
Šaty na festival do Varů

Ahoj všem, dostala jsem pozvánku na zahájení karlovarského filmového festivalu. Žádná party, ale velmi oficiální akce… Jaké šaty si mám vzít? Máte někdo nějaký tip? Vzhledem k tomu, že je to už za týden, ušití bych rovnou vyškrtla. Ještě dodám, že musí jít o dlouhé šaty (pánové mají povinný smoking). Díky všem za názory!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Krehutka
367 příspěvků 21.06.12 21:00

Záleží asi na Vašich cenových možnostech. Vzhledem k tomu, že není sezona, možná dlouhé večerní šaty pořídíte ve výprodeji za lepší cenu, ale asi nebude tak velký výběr. Mám dobrou zkušenost s Gábinou Páralovou (trochu vyšší cena), nebo Peek & Cloppenburg (spíše konfekce za relativně nižší cenu), případně můžete zkusit vintage (např. http://www.vintage-clothes.cz/…ind/view/267, stránky jsou v angličtině, ale sídlí v Praze).

uu  21.06.12 21:38

Našla jsem jednu fotogalerii ze zahájení z minulého roku, tak se tím proklikej a určitě najdeš nějakou inspiraci, co ano a co ne.

http://bleskove.centrum.cz/…foto/386131/

Příspěvek upraven 03.11.12 v 14:13

Michaela111  21.06.12 21:47

Předchozí ročník jsem samozřejmě prohlédla, zarazilo mě, že ne všechny dámy měly dlouhé šaty. Přiznám se, že se mi do nich taky moc nechce, jsem prcek (necelých 160 cm) a tak mi příliš nesedí… Asi bych do nich nechtěla dát víc než 5 až 10 tisíc, neunosím je, a zároveň myslím na to, abych k nim mohla vzít dosavadní kabelku (klasické psaníčko LV) a boty (černé s kulatou špičkou, lehce otevřenou, a jemným zlatavým proužkem, ke kabelce ladí skvěle).

uu  21.06.12 22:03

Pokud jsi ochotná dát za šaty na jedno použití až deset tisíc korun a zároveň už máš boty a kabelku, tak nějak nevím, co tu řešíš :) Ses přišla pochlubit?

elesse
102 příspěvků 21.06.12 22:05

Pokud mají muži smoking, je podle mě povinností ženy mít dlouhé šaty. já osobně bych šla do něčeho jednoduchého, ve stylu jako má Jana Doležalová na fotkách z loňska

Michaela111  21.06.12 22:09

Řeším to, že nevím, KDE je vůbec koupit a jaké… Antika? Odstíny mořských hlubin? Btw, kabelku a boty tahám už nějakou dobu, do těch investovat nehodlám, proto si můžu dovolit něco utratit za šaty.

uu  21.06.12 22:13

To se ale takhle strašně těžko radí, když nevíme, jaký máš ráda styl, jaké ti sedí barvy atd.

uu  21.06.12 22:19

Mně v poslední době dostaly tyhle, od českého návrháře Miroslava Bárty. Ale na 160 cm postavě by asi nevyzněly… A neznám ani cenu a jestli je má na skladě. Dávám je spíš pro inspiraci a pokochání.

Michaela111  21.06.12 22:22

Jsem blondýna, mám ráda eleganci, barvy (fialová, modrá, vínová, mentolová, myslím, že i právě ty mi sluší). typická slovanská postava :-) (boky, prsa, což to značně komplikuje. a jak říkám, hlavně prcek). takže opravdu otázka spíš KAM pro ně? případně jaký typ šatů se pro tuto postavu hodí?

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.06.12 22:26

@uu
trochu to tak vypadá. Jdu na jeden z nejvíc „cool“ večírků v roce a nevím, jaké šaty k té LV kabelce. Ach jo. To je hrůza!
Já už jsem se jednou účastnila. Byla jsem v zástěře:-)

Michaela111  21.06.12 22:29

říkám si, že když bude nejhůř a opravdu nebudu vědět, kudy kam, zvolím tyto: http://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html ale je to nuda :-) na druhou stranu se hodí ke všemu…

Michaela111  21.06.12 22:30

Barbucho, radím se právě proto, že jdu na tak velkou společenskou událost poprvé. Boty mám už pět let a kabelku jsem koupila z druhé ruky za pět tisíc. To by po ní čapnul každý.

Kateřina
246 příspěvků 21.06.12 22:32

Za sebe bych doporučila Feratt fashion. Jsem z Ostravy, takže tady u nás je a pak ještě v Olomouci, nevím to jde i mimo Moravu, to byste si musela zjistit. Ale myslím, že tam byste šaty sehnala.

Příspěvek upraven 21.06.12 v 22:36

MUDr.Lant
389 příspěvků 21.06.12 22:35

Mě docela zaujaly tyto http://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html ale k těm se nebude hodit ani kabelka, ani boty, nic.
Dále pak se mi líbí tyto, ano, je tu nuda, černá a bíla, ale jsou prostě hezké: http://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html
http://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html
http://www.pietro-filipi.com/…ke-saty.html ale tyto nevím, jak půjdou k postavě

Příspěvek upraven 21.06.12 v 22:40

Kateřina
246 příspěvků 21.06.12 22:37

@MUDr.Lant Ty první jsou překrásné! Černé mi přijdou takové obyčejné, ale ty bílé mi také přijdou neobyčejné a prudce elegantní.

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.06.12 22:39
@Michaela111 píše:
Barbucho, radím se právě proto, že jdu na tak velkou společenskou událost poprvé. Boty mám už pět let a kabelku jsem koupila z druhé ruky za pět tisíc. To by po ní čapnul každý.

Aha, promiň. Já jsem byla na takové akci pracovně, proto ta zástěra:-)
Ale podle toho, co na podobných VIP akcích vídám (když tam zrovna pracuji) tak je to bída, málokdo dodrží dlouhé šaty, je tam spousta lidí úplně nevhodně oblečených… Jinak já jsem si koupila společenské šaty naposledy v Palladiu v Praze, ten obchod se jmenuje tuším 1.2.3. a mají francouzské šaty.

Michaela111  21.06.12 22:39

Tak přesně ty černé jsem sem dávala, že když nebudu vědět, tak do nich jdu. Nevím, jestli bych na ty první měla odvahu a jestli bych je pak vzala i na jinou příležitost.

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.06.12 22:41

@MUDr.Lant
Myslím, že lepší nuda, než nějaký pekelný kousek :-)

MUDr.Lant
389 příspěvků 21.06.12 22:42
@Michaela111 píše:
Tak přesně ty černé jsem sem dávala, že když nebudu vědět, tak do nich jdu. Nevím, jestli bych na ty první měla odvahu a jestli bych je pak vzala i na jinou příležitost.

Já si toho nevšimla, dělala jsem více věcí najednou a proto sem je sem vložila později :-(

MUDr.Lant
389 příspěvků 21.06.12 22:43
@MP Barbucha píše:
@MUDr.Lant
Myslím, že lepší nuda, než nějaký pekelný kousek :-)

Mi se tato „nuda“ moc líbí, nešla bych do ničeho prudce originálního, sexi a já nevím co ještě.

uu  21.06.12 22:50

Jestli jsi menší a slovanská postava, tak antiku určitě ne, na to je potřeba žirafa se širokými rameny :) Ty černé z PF se mi zdají dobré, i když je pravda, že trochu obyčejné a smutné. Ale jako blondýna je prozáříš. Ale střihově by to mohlo být ono. Líbí se mi hlavně ten vršek šatů.

Michaela111  21.06.12 22:51

Ono stačí, když jde člověk do divadla, já bych tam ty lidi v džínách nepustila. V 1.2.3. si kupovala šaty kamarádka, to je dobrý tip, tam se zkusím podívat.

@MP Barbucha píše:
Aha, promiň. Já jsem byla na takové akci pracovně, proto ta zástěra:-)
Ale podle toho, co na podobných VIP akcích vídám (když tam zrovna pracuji) tak je to bída, málokdo dodrží dlouhé šaty, je tam spousta lidí úplně nevhodně oblečených… Jinak já jsem si koupila společenské šaty naposledy v Palladiu v Praze, ten obchod se jmenuje tuším 1.2.3. a mají francouzské šaty.

Michaela111  21.06.12 22:51

haha, to je pravda :-)

@MP Barbucha píše:
@MUDr.Lant
Myslím, že lepší nuda, než nějaký pekelný kousek :-)

Michaela111  21.06.12 22:52

Tak široká ramena rozhodně nemám :-) myslím, že až si je zkusím, tak ti dám za pravdu :-))

@uu píše:
Jestli jsi menší a slovanská postava, tak antiku určitě ne, na to je potřeba žirafa se širokými rameny :) Ty černé z PF se mi zdají dobré, i když je pravda, že trochu obyčejné a smutné. Ale jako blondýna je prozáříš. Ale střihově by to mohlo být ono. Líbí se mi hlavně ten vršek šatů.
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit