Šaty na ples

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 26.10.12 21:57
ŠATY NA PLES

Chodíte na plesy? Jaké na ně máte šaty? A jaké vysněné šaty byste si na plesy koupily? A co nejhrošího jste na plese kdy viděly?

Reakce:

Roseline
2319 příspěvků 26.10.12 22:21

Není ples jako ples. Dávám přednost šatům po kolena. Jsem studentka, proto zatím navštěvuji plesy, kde studenti převažují (univerzitní, maturitní). Bohužel se tam vyskytuje spousta pekelných oděvů. Zajímavé je, že se snad vždy jedná o dívky. Hrozný pohled je na plesové róby jako jsou plážové šaty nebo legíny /minišaty a ramínka jsou samozřejmostí/.

linda147
59 příspěvků 26.10.12 23:21

Brzy to bude aktuální téma. Protože se s mužem věnujeme především letním sportům, nejlepší způsob, jak přežít zimu je, protancovat ji. Takže šatů, halenek, kalhot a kombinovatelných variací, včetně k tomu vhodných kabáů, kabelek, a botů mám spoustu.
Jasně, že není ples, jako ples, takže není nutno na každé tancovačce, trsat v robě.
Nicméně na slavnostnější příležitosti bych se přimlouvala za dlouhé šaty, pro mladší bez rukávů, tak to má správně být. Starší dámy pak ať pečlivě zváží, co jim na půvabu přidává a co ne. Hlavně prosím Vás, když už vyjdete v šatech bez rukávů a cítíte, že to není to pravé ořechové, vyhněte se různým šálům, které obtočíte vpředu kolem ramínek šatů. Stejně Vám to při tancování spadne a stejně všichni vědí, proč to děláte.
Všeobecně dámy, prosím Vás, velmi pečlivě važte materiál. Ono opravdu není všechno zlato, co se třpití.

linda147
59 příspěvků 26.10.12 23:24

Och, hrubka - třpytí. Omlouvám

MP estate
150 příspěvků 28.10.12 09:02

Chodim kazdy rok na ples organizovany z prace v Prahe a vzdy mam na sebe dlhe saty. Pomer kratke vs. dlhe saty je u nas na plese cca. 30/70 v prospech dlhych siat. Jeden rok som dokonca videla i pani v nohavicovom kostyme, to sa podla mna na ples v Narodnim dome na Vinohradech, nebo na Smichove nehodi.

MP estate
150 příspěvků 28.10.12 09:04

A este jedna vec ma napadla…je smutne ked vidim kolegyne a koledov krasne nastrojenych v plesovych satach a muzi v oblekoch ale na tom maji lyziarsku bundu!!!

Linie
1704 příspěvků 28.10.12 09:41

Slečno, když použijete vyhledávač, najdete spoustu článků na téma ples: http://www.modnipeklo.cz/…briky/plesy/

gulietta  28.10.12 10:28

@Linie podľa otázok aké tu zakladateľka diskusie dáva o googli, alebo hoci len historii modneho pekla ešte nikdy nepočula. :-D

Betty J.
2031 příspěvků 28.10.12 10:52

Ano, dlouhé, plesové šaty Audrey Hepburn v My Fair Lady, opilou paní starostovou.

Roseline
2319 příspěvků 28.10.12 15:39

@Betty J.
Já bych si zase vybrala šaty Audrey Hepburn z Funny Face. A samozřejmě spoustu dalších :-D

Fretkodlak  28.10.12 16:13

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:30

bertulka  01.11.12 21:33

Tak nevim, jestli mam radit, aby tam na me pak hezke zbyly… :-) Chodim do salonu Bella, www.salonbella.cz . Jsem moc spokojena.

Viktorie H.
664 příspěvků 17.11.12 18:01

Mám otázku, i když se to tu řešilo už milionkrát. Kde sehnat pěkné šaty na ples? Konkrétně na Vánoční od tanečních, nebo můžu mít krátké?
Hlavní je, aby se v nich dobře tancovalo a nejlepší by byly na ramínka. Jenže neznám žádné obchody kde by nějaké pěkné šaty prodávali, nemáte někdo nějaké tipy? Díky moc

Veselinka77
5 příspěvků 10.12.12 11:35

Já se letos vdávala a půjčila jsem si šaty ve Venésis v Praze. Mají tam i prodejnu plesových a večerních šatů, mrkněte sem: http://www.dianthe.cz/…plesove-saty Obrovská nabídka, krásné moderní střihy. Hlavně ty splývavé v nádherných barvených kombinacích i ty materiály jsou ok. Nikam zatím nejdu, tak škoda, jinak bych si tam šla hned vybírat.

Dorenika
464 příspěvků 10.12.12 12:11

Ja som este na plese nebola ziadnom a naozaj neviem kedy sa na nejaky dostanem ale tak ak asi by som si vybrala podla typu plesu asi je rozdiel medzi hasicskym (neviem ako by som sa tam dostala) alebo tym v opere (te isty problem) ale asi nejake dlhe a jednoduche s vyraznym „diamantovym“ nahrdelnikom alebo nausnicami a urcite chcem biele rukavicky take tie dlhsie

Mylady2
12409 příspěvků 10.12.12 12:14

@Dorenika tak na ten výrazný „diamantový“ náhrdelník bych se vykašlala;-) právě kvůli těm uvozovkám bude vypadat blbě. Jestli víte jak to myslím… Jinak nápad určitě dobrý!

Mylady2
12409 příspěvků 10.12.12 12:18

Na ples chodím pouze jednou ročně. Nosím vždy dlouhé šaty a nějaké výstavní páskové boty+ psaníčko. Nejhorší co jsem asi viděla byl kalhotový kostým a kozačky +halena+sukně.

Dorenika
464 příspěvků 10.12.12 12:24

@Mylady2 no viem ako to myslite ale rada by som nieco blyskave na sebe, uvidime ako to bude ked dojde na lamaie chleba:D

Laida
9 příspěvků 14.01.16 19:02

@Veselinka77 S Dianthe moc dobrou zkušenost nemám, chtěla jsem si tam koupit šaty před pár lety, na internetu se mi líbily snad patery. Ani jedny z nich v salónu neměli, objednat se nedaly, na koupení byl vůbec mizerný výběr (myslím že v mojí - podotýkám běžné - velikosti cca 5 kusů).A bylo to před Vánoci, ne v posledním nejpřebranějším kole výprodejů…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit