Šaty na ples - ušití, látky

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eliskaa.aa
2 příspěvky 17.12.13 18:49
Šaty na ples - ušití, látky

Dobrý den,

V únoru mám maturitní ples a chtěla jsem si nechat ušít tyto šaty v zelené. Byla jsem u švadleny a ta mi řekla, že na ně potřebuji satén (dospodu) a šifon. Ale u obrázku těchto šatu na internetu psali, že jsou jen ze šifonu, tak by mě zajímalo, jestli je možné je ušít bez saténu. Zašla bych se zeptat k jiné švadleně, ale bohužel žádnou jinou v okolí nemám.

Děkuji za všechny rady

Reklama

Reklama

Reakce:

TadyATed
65 příspěvků 17.12.13 18:55

Ty šaty na obrázku nejsou jenom ze šifonu, mají podšívku, aby nebyly průhledné- na to ten satén.

Ati
76 příspěvků 19.10.14 11:59
Latka na saty plesove a svatebni

Chtela bych radu, nazor jaky material by nejlepe vypadat na techto satech. Nejdrive je chci usit cerne a potom bile. Premyslim, ze bych tu sukni udelala dvojvrstvou - pokud bych sehnala nejaky krasny vysivany sifon. Otazkou taky je, jestli sezenu nejakou peknou krajku do vystrihu nebo to vylozim taky tim sifonem, aby to nemelo takovy vystrih. Moc dekuji za nazor.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama