Šaty na pracovní večer

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lelahi
9 příspěvků 26.04.13 12:18
Šaty na pracovní večer

Ahoj holky,
příští týden mě čeká takový, nevím jak to nazvat pracovní večírek asi. Vybrala jsem si šaty (z aukra) a jsem s nimi moc spokojená ale mám trochu problém s doplňky.

Nevím zda šaty doplnit nějakým náhrdelníkem nebo spíše nápadné náušnice.

Docela se mi líbí tyhle naušnice Swarovski Elements Chic

(cena 2500 Kč) ale ta cena :D

Nebo raději jednodušší nahrdelník

?

Jelikož mám černé vlasy tak chci celý outfit trochu oživit ale nejsem nijak módne nadaná a nechci tam vypadat jako strašidlo. Co byste mi radily?

Editovano adminem 27.4.2013 19:36 - odkazy nahrazeny fotkami

Reakce:

Linie
1700 příspěvků 26.04.13 12:20

Ne, ne a ne! Toto jsou šaty do baru a ne do práce, byť by byla v restauraci.

lelahi
9 příspěvků 26.04.13 12:25

Proč ne? Šaty jsou ke kolenům a vypadají docela decentně - fotka je dost zkrášlená tak se ní nemůžete 100% řídit. Šlo jen o to ukázat jaký mají střih.

lelahi
9 příspěvků 26.04.13 12:27

Navíc se jedná o neformální večírek… možná jsem to neměla ani nazvat pracovní. Lidé z práce tam sice budou ale né všichni :) Doufám, že mě teď chápete

Lacerta
190 příspěvků 26.04.13 13:26

Do takových šatů jen s dokonalou postavou. Jinak si utrhneš akorát ostudu místo očekávanýho obdivu.

Tleilaxan
241 příspěvků 26.04.13 13:27

Za mě spíš ty naušnice, náhrdelník určitě ne. Doplnila bych jednoduchými lodičkami a psaníčkem v neutrálních barvách.

girlie
91 příspěvků 26.04.13 13:28

Ani nausnice ani nahrdelnik, ale vyrazne naramky a lodicky

arpa
1236 příspěvků 26.04.13 13:54

Když už, tak náušnice, souhlasím s předpisateli, že náhrdelník není vhodný (nevynikne a navíc zastíní zajímavé řešení šatů u krku). Návrh přidat spíš výrazné náramky - za mě palec nahoru.

Šaty se mi líbí, pokud je večírek neformální, nevidím důvod si je nevzít. Že je nutné mít do nich pěknou postavu, je bez diskuze, ale věřím, že to víte sama a že ji máte.

lelahi
9 příspěvků 26.04.13 14:22
@Tleilaxan píše:
Za mě spíš ty naušnice, náhrdelník určitě ne. Doplnila bych jednoduchými lodičkami a psaníčkem v neutrálních barvách.

Díky za radu, psaníčko už mám a lodičky naštěstí taky :) takže asi půjdu ještě do těch náušnic.

@arpa píše:
Když už, tak náušnice, souhlasím s předpisateli, že náhrdelník není vhodný (nevynikne a navíc zastíní zajímavé řešení šatů u krku). Návrh přidat spíš výrazné náramky - za mě palec nahoru.Šaty se mi líbí, pokud je večírek neformální, nevidím důvod si je nevzít. Že je nutné mít do nich pěknou postavu, je bez diskuze, ale věřím, že to víte sama a že ji máte.

Tak postavu nemám zcela ideální ale šaty jsem zkoušela a opravdu mi sedí dobře. Jinak si taky myslím, že na neformální večírek nejsou nijak nevhodné. Naopak po zkušenostech s těmito večírky z minulých let, si myslím, že jsou akorát :) Navíc opravdu na té fotce jsou vyzývavější než v reálu.

HertaDeOran
866 příspěvků 26.04.13 14:27

@lelahi
Právě mám na sobě skoro stejné šaty ( máte dobrý vkus :) Mají ale oba polodlouhé rukávy, v krajce tak jako ty Vaše a zakrajkovaná záda asi do třetiny, takže podprsenka už není vidět. Do práce je nosím a do baru taky, kdyby ale byly např. bez rukávů už bych si je do práce nevzala.

Ty Vaše mi opravdu připadají dost nahaté…to musíte stejně posoudit sama jak moc je ten večírek formální a pracovní…

TinkaH
916 příspěvků 31.07.13 11:50

@Gräfin Je horko a lidi už z toho blbnou

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit