Šaty na prodlouženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barina
13 příspěvků 14.10.11 14:20
Ahojte! Řeším teď složitý úkol - vybrat do 5. listopadu bíle šaty. Nechci žádné „princeznovské“ s obrovskou sukní, ale ráda bych něco v řeckém stylu. V kamenných obchodech jsem nic nesehnala a na internetu mi padly do oka tyhle: http://www.hezke-saty.cz/…ecenske-saty
Podle fotky na modelce vypadají skvěle, ale na fotce na figuríně jsou podivné. Ty stříbrné ozdoby bych si dodělala sama, ale mám strach, jestli ten materiál a střih za něco stojí. Myslíte, že mám riskovat a objednávat je nebo nevíte o nějakém kamenném v Brně nebo internetovém obchodě, kde bych něco takového sehnala?
Díky

Reakce:

Ani  14.10.11 17:11

Objednej, když budou ošklivé, bude tě to stát jen 40 - 50 Kč za poštovné zpátky.

DanielaS
4603 příspěvků 14.10.11 19:16

Maji pry empiricky pas, hihihi.

modra_kocka
903 příspěvků 14.10.11 21:21

barino, v reálu budou vypadat stejně podivně, jako na fotkách s figurínou. Materiál tipuji polyester nebo v lepším případě viskoza. Doporučuji se podívat do komentářů, než objednáš.
Nicméně Ani má pravdu - můžeš to zkusit, a když to bude opravdu zlé, vrátit.
PS: chceš si objednat šaty za 1700 a už dopředu počítáš s tím, že na nich budeš odělávat ozdoby? Ty jsi blázen :)

Dahllie
2222 příspěvků 15.10.11 07:38

Na té figuríně mi to připadá jak dlouhý kombiné, nebo noční košile

barina
13 příspěvků 15.10.11 13:46
Díky za reakce :)
Komentáře jsem četla. Všechny zákaznice si šaty objednávaly na svatbu a byly nadšené, že prý na nich vypadaly lépe než na fotce (nevím, jestli myslí fotku s figurínou nebo s modelkou), ale že sukně byla moc průhledná a musely shánět spodničku a navíc nebyly takhle čistě bílé. Co jsem si četla o šatech značky Ever-pretty v diskuzích, tak se hodně psalo o tom, že na těle vypadají skvěle.
modra_kocka: :D Spolužačka u nás na maloměstě sháněla podobné, taky v řeckém stylu a nic neměli, tak si nechala ušít s tím, že je bude mít jen na půjčení a stojí ji to 1500. Ty dvě stovky za to, že mi zůstanou (i za cenu toho, že je budu zdobit - což mně stejně bude bavit), mi nepřijde tak moc.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit