Šaty na prodlouženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barina
13 příspěvků 14.10.11 14:20
Ahojte! Řeším teď složitý úkol - vybrat do 5. listopadu bíle šaty. Nechci žádné „princeznovské“ s obrovskou sukní, ale ráda bych něco v řeckém stylu. V kamenných obchodech jsem nic nesehnala a na internetu mi padly do oka tyhle: http://www.hezke-saty.cz/…ecenske-saty
Podle fotky na modelce vypadají skvěle, ale na fotce na figuríně jsou podivné. Ty stříbrné ozdoby bych si dodělala sama, ale mám strach, jestli ten materiál a střih za něco stojí. Myslíte, že mám riskovat a objednávat je nebo nevíte o nějakém kamenném v Brně nebo internetovém obchodě, kde bych něco takového sehnala?
Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

Ani  14.10.11 17:11

Objednej, když budou ošklivé, bude tě to stát jen 40 - 50 Kč za poštovné zpátky.

DanielaS
4703 příspěvků 14.10.11 19:16

Maji pry empiricky pas, hihihi.

modra_kocka
903 příspěvků 14.10.11 21:21

barino, v reálu budou vypadat stejně podivně, jako na fotkách s figurínou. Materiál tipuji polyester nebo v lepším případě viskoza. Doporučuji se podívat do komentářů, než objednáš.
Nicméně Ani má pravdu - můžeš to zkusit, a když to bude opravdu zlé, vrátit.
PS: chceš si objednat šaty za 1700 a už dopředu počítáš s tím, že na nich budeš odělávat ozdoby? Ty jsi blázen :)

Dahllie
2222 příspěvků 15.10.11 07:38

Na té figuríně mi to připadá jak dlouhý kombiné, nebo noční košile

barina
13 příspěvků 15.10.11 13:46
Díky za reakce :)
Komentáře jsem četla. Všechny zákaznice si šaty objednávaly na svatbu a byly nadšené, že prý na nich vypadaly lépe než na fotce (nevím, jestli myslí fotku s figurínou nebo s modelkou), ale že sukně byla moc průhledná a musely shánět spodničku a navíc nebyly takhle čistě bílé. Co jsem si četla o šatech značky Ever-pretty v diskuzích, tak se hodně psalo o tom, že na těle vypadají skvěle.
modra_kocka: :D Spolužačka u nás na maloměstě sháněla podobné, taky v řeckém stylu a nic neměli, tak si nechala ušít s tím, že je bude mít jen na půjčení a stojí ji to 1500. Ty dvě stovky za to, že mi zůstanou (i za cenu toho, že je budu zdobit - což mně stejně bude bavit), mi nepřijde tak moc.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama