Šaty na svatbu barvy Navy a doplňky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaD
19 příspěvků 13.08.13 18:04
Saty na svatbu barvy Navy a doplnky

Jsem pozvana na velkou svatbu, kde budou vysoce postaveni lide, vubec nevim, co se hodi. Zvolila jsem saty Ralph Lauren barvy Navy, vypadaji decentne. Dale jsem zvolila cerne paskove botky s psanickem stejne edice se zlatym doplnkem. Nevim, jake doplny, a zdali se to cele k sobe hodi. Saty jsou mi mirne pod kolena, nejsem si jista, zda li i to je spravne. Jaky lak na nehty? Damy, poradte!

Příspěvek upraven 13.08.13 v 19:13

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.08.13 18:12

Pokud to budou vysoce postavení lidé nikoli ve smyslu českých pseudocelebrit, nevolila bych nic s křičícím logem.

Tleilaxan
241 příspěvků 13.08.13 18:25

Šaty jsou dobré, pokud na ně máte postavu, zbytek už ne. Zkuste se vyfotit v šatech, abychom měly představu, co Vám vůbec radit a taky napište, jaké máte další boty a kabelky, tyto opravdu nee.

Okavango
114 příspěvků 13.08.13 18:32

Šperky zlaté, jemné, elegantní.

GabrielaD
19 příspěvků 13.08.13 18:32

Fotografii jsem prilozila. Merim 170 cm a 50 kg, takze s tim by problem nebyl :) doplnky si spise dokoupim, proto prosim o rady. Kdyz jsou saty velmi jednoduche, chtela jsem vyraznejsi kabelku a boty.. dekuji za nazory!

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.08.13 18:38

@GabrielaD

a nemáte daný třeba dress code na pozvánce? nevíte, v čem půjde někdo jiný? spolupracovník, kamarádka…neznáte někoho, kdo ví?
pro mě jsou třeba ty šaty na svatbu dost smutné (jako jsou pěkné, decentní a sedí vás, ale připadáte mi hodně mladá na takové až skoro usedlé šaty na příležitost, jako je svatba). zas bych nebyla až tak předecentní, není to pohřeb ani recepce. pak jde taky o to, jestli novomanžele znáte hodně nebo skoro vůbec a sto jiných okolností.

k šatům bych určitě brala něco výraznějšího, ale ne tím směrem, spíš třeba nějak zajímavě květované psaníčko, nebo vzorované boty…(?)

Giulietta  13.08.13 18:39

@GabrielaD

Betty J.
2031 příspěvků 13.08.13 18:48

Černé boty a kabelku bych Vám určitě nedoporučila a s těmi prvoplánově vystrčenými logy už vůbec ne. S námořnickou modří hezky ladí třeba korálová nebo smetanová, pokud budete vybírat šperky, zkuste se zamyslet nad kombinací zlata, perel, korálu a briliantů (případně jejich kvalitní imitací).

Tleilaxan
241 příspěvků 13.08.13 18:50

Moc se mi líbí ty boty, co máte na fotce. Pak už by stačilo asi výrazné psaníčko a jemné šperky.

GabrielaD
19 příspěvků 13.08.13 18:52

Nejsem moc toho nazoru, ze kdyz je zena mlada, ze by jednoduche saty byly na ni usedle, nebo ze jsou vhodne na pohreb. Jsou elegantni, a ja osobne bych se necitila nejak dobre v necem kvetovanem, nebo kriklavem jenom proto, ze jsem mlada..

GabrielaD
19 příspěvků 13.08.13 18:57

Boty jsou pekne, ale bohuzel si neumim predstavit v nich vydrzet cely den. Ale mate pravdu!

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.08.13 19:05

@GabrielaD
já jsem ale nenapsala, že ty šaty jsou usedlé, nebo na pohřeb, ale že bych sama možná k nim volila něco, co bude trochu veselé, když jde o svatbu. pokud chcete být velmi decentní, už asi nic lepšího, než tu zaznělo, nevymyslíte. nude nebo zlaté lodičky, zlaté jemné šperky, perly.

GabrielaD
19 příspěvků 13.08.13 19:15

Prilozila jsem posledni fotku, ale mate pravdu, jsou i hezci kombinace.

Kate 123
73 příspěvků 13.08.13 19:26

@GabrielaD v případě, že je svatba formálnější, vemte si uzavřené lodičky a k tomu psaníčko, které nekřičí logem, ale vypadá kvalitně. A nějaký výrazný šperk (briliantové náušnice či perly).

Wiolla
586 příspěvků 13.08.13 19:45

Tohle jsem našla na polyvore. Tak třeba Vás to k něčemu inspiruje.

To další je možná už trošku moc „večerní“…

chinin
2788 příspěvků 14.08.13 11:15

@GabrielaD
„Nejsem moc toho nazoru, ze kdyz je zena mlada, ze by jednoduche saty byly na ni usedle, nebo ze jsou vhodne na pohreb. Jsou elegantni, a ja osobne bych se necitila nejak dobre v necem kvetovanem, nebo kriklavem jenom proto, ze jsem mlada..“

Souhlasim. Saty vam slusi, jsou decentni a elegantni, krasne minimalisticke a poskytuji spoustu prostoru pro obmenu pomoci doplnku.

Na svatbu a jine formalni prilezitosti bych saty doplnila doplnky v jedne barve (muze jit o jeji ruzne odstiny, ktere k sobe ladi) - stribrna, zlata, barva ruzoveho zlata, pudrova, svetle sedo-modra/tyrkysova… Na „bezne noseni“ bych volila bud neutralni barvy - nude, stredne hneda, sedo-stribrna.. anebo kontrastni barvy - tyrkysova, cyklamenova, teal, smaragdova… (doplnky v takto vyraznych barvach doporucuji vzdy maximalne dva, s gice doplnky teze barvy outfit zpravidla pusobi „matchy-matchy“!). Nabizi se take navy style - kombinece s bilou, zlutou, cervenou, zlatou… K navy modre se hodi temer vsechny barvy, problematicka je snad jen jeji kombinace s cernou.

Pokud jde o doplnky na svatbu, volila bych boty, kabelku a jeden sperk (osobne se mi osvedcilo, vzit si na svatbu i ladici sal, pro pripad, ze bude vecer chladno, v sale bude pruvan apod.). U bot zvazte, zda budete v zari potrebovat puncochy, pak zvolte uzavrene lodicky, anebo nikoli - muzete volit i paskove botky. Kabelku bud male elegantni kozene psanicko, nebo „polo-vecerni“ kabelku. Jako sperk bych na svatbu doporucila treba vyrazne nausnice (libi se mi na vas „prazdny dekolt“ - pusobi to ciste a minimalisticky), na bezne noseni dlouhy zaves na krk, zajimave hodinky, koktejlovy prsten apod.

P. S. Pro me osobne jsou hladke navy saty nejuniverzalnejsim kouskem v satniku.;-)

chinin
2788 příspěvků 14.08.13 11:16

Ano, ano, ano!

@Jiná Realita píše:
Pokud to budou vysoce postavení lidé nikoli ve smyslu českých pseudocelebrit, nevolila bych nic s křičícím logem.

vendulael
2154 příspěvků 15.08.13 20:42

Saty jsou nadherne a moc vam slusi. Vzala bych si k nim nude lodicky na stredne vysokem podpatku ( abyste v nich vydrzela cely den), decentni psanicko, nehty nalakovala koralovou barvou, na ruku decentni hodinky a prsten, vyraznejsi nausnice, dekolt volny. Na svatbe se ji, pije a liba na tvar (otisky od rtenky jsou nezadouci), takze co do liceni radeji vyraznejsi oci ( treba jemne kourove), misto rtenky nevyrazny lesk anebo jeste lepe jen balzam.

GabrielaD
19 příspěvků 15.08.13 22:33

CHININ:

Dekuji moc, strasne me Vas prispevek nadchl a prijemne se cetl. Ono se to nezda, ale clovek potom uz vazne nevi a stale premysli co by bylo nejlepsi. Zvolim tyto saty, vyraznejsi nausnice do zlate barvy, drdol spise udelany do nizsi casti hlavy, zlate satenove botky, hodinky nosim nerada, mam strasne uzkou ruku a na zapesti mi trci kosticka ;), vsechny na me vypadaji tak zvlastne. Premyslim nad jemnym prstynkem ve stejnem stylu s nausnicemi, a potom psanicko, zrejme take odstinu do zlata. Az vsechno sezenu, prilozim fotku! Moc dekuji!

chinin
2788 příspěvků 16.08.13 09:35

@GabrielaD
Rado se stalo. Tesim se na finalni fotku. :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit