Šaty na svatbu pro hosta

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaX
1 příspěvek 25.04.13 06:45
Šaty na svatbu pro hosta

Ahoj holky,
v červnu se chystám na svatbu své nejlepší kamarádce a k té příležitosti uvažuji o některých z těchto šatů. Ráda bych znala Váš názor na vhodnost a případně tipy na doplňky. Jsem 178 cm, 58 kg, blondýnka, modré oči. Šaty číslo 3 jsou moc krásné, ale už mi připadají příliš „svatební“. Díky za názory.

Reakce:

Milli
2523 příspěvků 25.04.13 12:42

Mě osobně se nejvíc líbí ty druhé. Ale pozor! Hrozně záleží na tom, jak vypadá nevěsta a kde svatba bude - tj. aby se necítila zastíněná štíhlou kamarádkou v krátkých šatech bez vršku.
Doplňky a boty bych volila krémové nebo zlaté, ale já se většinou držím dost při zemi. Třeba někdo poradí něco zajímavějšího.

Oveeec
1368 příspěvků 25.04.13 13:13

Mně se líbí ty první. Zaujalo mě, co píše Milli, že aby se nevěsta necítila zastíněná štíhlou kamarádkou v krátkých šatech bez vršku - jasně že host nemá bejt honosnější než nevěsta nebo na sebe nějak moc strhávat pozornost, ale myslíte, že tohle je už moc? Já bych třeba asi těžko slevovala z nějakýho modelu, o kterým bych si myslela, že mi děsně sluší, jen aby se někdo necítil zastíněnej (maximálně možná kvůli hodně dobrý kamarádce). Ale musím říct, že párkrát mě za to pámbu taky potrestal:)

Yla
81 příspěvků 25.04.13 16:02

Ty třetí se mi taky líbí nejvíc. Nevím, proč byste neměla vypadat dobře, nevěsty stejně bývají nejhezčí, ne? Myslím tím, že kamarádka bude mít určitě nejvíc pozornosti-je to její den. Problém buch viděla v nějakém mega výstřihu, jehlách a šatech pod zadek, ale šaty bez ramínek? Proč ne? Ale opravdu pozor na délku. Nevím, jestli si šaty necháte šít, ale většina konfekčních velikostí moc nepočítá s výškou nad 175 cm (jsem stejně vysoká jako vy).
A co se doplňků týká, viděla bych to na bílé zlato/stříbro a nude (nebo v barvě šatů) boty, nic tmavého

kappa  01.05.13 23:03

Osobne sa mi najviac pacia tie druhe a na svatbu mi pridu urcite vhodne.

doplny by som si vedela predstavit v svetlej oranzovej, lososovej, svetlej zltej, bezovej, samozrejme s prihliadnutim k farebnemu typu. A zrovna tie druhe saty su take pomerne jednoduche, ze by to znieslo aj vyraznejsi nahrdelnik alebo nausnice, mozno aj celenku.

Příspěvek upraven 02.05.13 v 16:23

firefly
527 příspěvků 01.05.13 23:07

Více se mi líbí první dvoje, než ty poslední. Boty a psaníčko bych volila pudrové, tělové, zlaté, stříbrné, nebo tmavě tyrkysové - petrolejové - paví, nebo jak tu barvu popsat. Asi bych to nekomplikovala a vzala boty i psaníčko ve stejné barvě. Šperky bych volila spíše jemné, u druhých, které jsou strohé, by se možná snesly velké náušnice, pokud budete mít vyčesané vlasy.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit