Šaty na svatbu, svědkyně, kombinace

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MUDr.Lant
389 příspěvků 16.07.12 09:16
Šaty na svatbu, svědkyně, kombinace

V srpnu jdu na svatbu jako svědek své kamarádce, po dlouhých bojích jsem si koupila šaty, které vcelku odpovídají mým představám, viz přiložená fotka.
Při nákupu jsem přemýšlela, s čím je budu kombinovat, představu nějakou mám, ale zajímaly by mě i Váše názory (víc hlav víc ví).
Protože mi je jasné, že nelze radit bez toho, aniž bych uvedla základní popis, tak: 170 cm vysoká, velikost 38-40, souměrná postava, tmavé hnědé vlasy v délce po ramena, hnědozelené oči.
Záměrně zakládám diskuzní téma, protože v Peklo radí nelze reagovat a předem děkuji za Vaše tipy.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Osmikraska
645 příspěvků 17.07.12 14:11

S čímkoliv:-) Pěkné šaty! Na svatbu se hodí lodičky (příp balerínky, jestli jste moc vysoká) a psaníčko/malá společenská kabelka. šperk na krk může být

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 14:28

Já svou představu mám, jak jsem již psala, ale zajímá, s čím by je nakombinovaly ostatní pekelnice. Protože někdy mají opravdu dobré napady a říkám si „jo, aha, no to je perfektní, to by mě nenapadlo“.

Má představa je: tělové lodičky na vysokém podpatku, psaníčko ve stejném odstínu, drobný šperk na krk, prsteny, které běžně nosím, jedny z elegantnějších hodinek a vlasy vyčesané do drdolu či něčeho podobného.

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 14:35

@MUDr.Lant No tak to je přece dobrý nápad! Popripadě vyměnit lodičky za zlaté… Nebo sandálky.

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 14:41

Sandálky na svatbu nechci. Jo, s tou tělovou jsem si to zkoušela a vypadá to hezky, ale něco tomu chybí. Možná bych chtěla něco jiného (chci to, nevím co, a nepřestanu, dokud to nedostanu)…

@Mylady2 píše:
@MUDr.Lant No tak to je přece dobrý nápad! Popripadě vyměnit lodičky za zlaté… Nebo sandálky.

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 15:47

@MUDr.Lant Nevím zda si rozumíme co myslím pod pojmem sandály:-) myslím tím krásné páskové boty na jehlovém podpatku;-)
Jestli jde o doplnění co takhle výrazné náušnice se smaragdem(klidne nepravým)

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 15:48
Jestli jde o doplnění co takhle výrazné náušnice se smaragdem(klidne nepravým)

děkuji, to je dobrý nápad.

MPSkrolew
1845 příspěvků 17.07.12 16:48

Já bych si s dovolením hodinky nevzala. I když by byly elegantní. Možná je to přežitek, ale někdy je dobré držet se hesla, že dáma do společnosti hodinky nenosí.

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 16:51

@MPSkrolew Nebe to je blbost…dáma si nikdy nebere hodinky při black tie nebo white tie příležitosti! Ale na akci jako je svatba kamarádky v české republice to není problém:-) tedy pokud to nebudou nejake plastové ohavnosti od čongů. Což pochybuji;-)

MPSkrolew
1845 příspěvků 17.07.12 17:04

No já vím, že až od black tie a todlecto, ale já bych si je prostě nevzala.

Eirean
244 příspěvků 17.07.12 17:38

Tady mě trkla ta rada výše s tím smaragdem - co to zkusit doplnit obecně touhle nebo podobnou modrozelenou barvou? Nemuselo by to vypadat špatně :)

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 17:39

Mám několikery hodinky, ale jedny od Espritu beru spíše jako vhodný doplněk (skoro špěrk). Ale je pravda, že mě to s těmi hodinkami nenapadlo, ještě se nad nimi zamyslím :-) 

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 17:47

@MUDr.Lant
Mno tak taky radši nosím do společnosti náramek místo hodinek…ovšem mám jedny které šperk jsou takže u těch neváhám, jsou malé, zlaté s kamínky a saténovým řemínkem:)

Tyhle ty esprit nejsou špatné… Ovšem v kovu jsou jistě méně formální:-)

Příspěvek upraven 17.07.12 v 17:59

MPSkrolew
1845 příspěvků 17.07.12 17:54

Se saténovým řemínkem musí být krásné. Možná jedině takové bych si vzala.

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 18:26
svatba

Třeba takto.

MUDr.Lant
389 příspěvků 17.07.12 18:42

Dobrá tedy, hodinky si brát nebudu, přesvědčily jste mě :-)

Přemýšlím, zda se k šatům budou hodit tyto náušnice, ty se smaragdy jsou krásné, ale nejsem si jistá, zda by se ke mě typově hodily. 

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 18:59

@MUDr.Lant Jooo modrá k tomu jde taky:-) zkuste tedy popřemýšlet o modrém psaníčku:-) nebo boty.
Ikdyz tedy dle popisu bych řekla že k vám smaragdy určitě jdou!

JaKlima
24 příspěvků 24.07.12 22:54

Uznávám heslo: v jednoduchosti je krása. Dle mne bych zvolila ty smaragdové náušnice + podobné boty.

evzza
3 příspěvky 06.08.12 10:52
dotaz

Dobrý den, pokud by Vám to nevadilo, ráda bych se zeptala, kde jste ty šaty sehnala. Také se chystám na svatbu jako svědek a Vaše volba se mi velmi líbí.
Děkuji za odpověď.

MUDr.Lant
389 příspěvků 06.08.12 11:18

@evzza Koupila jsem je ve Van Graaf na Václaváku, byly tuším ještě v tmavě modré a ještě nějaká barva tam myslím byla. Jinak šatů tam mají poměrně hodně a asi se s trochou štěstí dají vybrat nějaké rozumné.

evzza
3 příspěvky 07.08.12 09:29

Děkuji moc za odpověď, ale bohužel to mám do prahy tak 400km :D a jaké jsou prosím značky, že bych pohledala na internetu?

MUDr.Lant
389 příspěvků 07.08.12 09:37

Esprit, v době, kdy jsem je kupovala (asi před měsícem), ale v Esprit obchodech (kamenných) nebyly.

sturnus_vulgaris  07.08.12 13:29

@MUDr.Lant
Nezdá se mi to dost výrazné. Ty šaty jsou samy o sobě jednoduché a snesou něco, co na sebe upoutá pozornost. Konec konců, i ta příležitost.
Moc se mi líbí, co navrhla @Mylady2 . Jestli neholdujete smaragdum, myslim, ze ten „safir“ taky neni spatny napad, ale chce to neco s vetsim „kamenem“, kdyz ne do usi, tak aspon na krk. Chce to nejakou tmavou a studenou barvu, pokud to teda vase barva pleti snese (predpokladam, vzhledem k volbe satu, ze ano). Hezky by taky mohl byt „onyx“, tj. neco cerneho leskleho s „diamanty“. Z polodrahokamu by mohl byt malachit nebo lapis lazuli, ale nelesknou (netrpyti) se tolik, nebude to pusobit tak vznesene.
Do uvozovek ty nazvy davam proto, ze nepredpokladam, ze kazdy ma doma po ruce sperky s pravymi kameny velikosti a poctu, jake jsou v nausnicich od Mylady2. :-D

MUDr.Lant
389 příspěvků 07.08.12 13:42

Nakonec se mi podařilo sehnat modé saténové lodičky, které odpovídají mým představám a modré saténové psaníčko.
Na krk bude asi jen nějaký jednoduchý přívěšek. Náúšnice a prsten nakonec asi s bílou perlou. Jsem nudná, ale s velkými šperky to moc neumím. Navíc si docela potrpím na pravé (bílé zlato s drahými kameny apod.) šperky (úchylka). Vlasy budou v drdolu, jen to ještě paní kadeřnice neví :-)

evzza
3 příspěvky 22.08.12 14:26

@MUDr.Lant
Chtěla bych Vám moc poděkovat za radu, nakonec jsem šaty sehnala na internetu a už na ně čekám.
Ještě jednou díky!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit