Šaty na večírek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jabamba
1 příspěvek 19.05.13 20:42
šaty na večírek

Ahoj, potřebovala bych poradit, zda jsou tyto šaty vhodné na večírek, kde je předepsán dress code smart casual, a čím je doplnit(sako, boty, kabelka…)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Messalinna
94 příspěvků 19.05.13 20:49

@jabamba Šaty se mi na společenskou událost moc nehodí…a upřímně mi přijde, že vám ani moc nesedí.

kappa  19.05.13 21:16

Pokial nemate ziadne, ale fakt ziadne ine saty, tak s bezovym sakom a opaskom (ktory by mozno moho vytvorit dojem, ze vam saty aspon trocha sedia) zladenym s lodickami by sa to mozno znieslo; kazdopadne pohladajte radsej nieco ine.

AnoNe
839 příspěvků 19.05.13 21:28

Když si k tomu vezmete sako a lodičky, tak to tomu stylu asi bude odpovídat (ale bez saka nevím - krátké šaty a ještě s nezakrytými rameny, to by bylo asi hodně na hraně). Každopádně ty šaty vám nesedí a nesluší. Plus (alespoň na té fotce) vypadají jako vytahaný hadr.

Doduš
39 příspěvků 25.07.13 12:53

Ty šaty Vám vůbec nesedí pokud už ale nemáte na výběr dolaďte sakem který Vám zakreje celé ruce a nebude končit pod prsami, nejlépe dlouhé pod břicho, za mě černé. Dejte k tomu černé lodičky na 6 cm podpatku - 10 cm moc 3 cm málo. Psaníčko - nebo kabelku bych doladila ve stejné barvě jako šaty nebo též v černé. Můžete přidat náramek ve stejné barvě jako šaty ale pouze v případě že by bylo psaníčko - nebo kabelka černé. Ale pokud bude kabelka - nebo psaníčko ve stejné barvě jako šaty tak třeba náramek černý ale ne masivní. Pak bych to už dál nechala být.

Betty J.
2031 příspěvků 25.07.13 13:06

Pouzdrové šaty jako takové by vhodné byly, tento podivný výtvor vzešlý z rukou nešikovné šičky si však nechejte výlučně pro přísné soukromí. Na rozdíl od ostatních se nedomnívám, že by existovalo cokoli (kromě snad burky), co by z něj mohlo udělat použitelný oděv.

moet.de.foret  25.07.13 20:51

Tak to vypadá jako solidní noční košile. Nevím jestli fotky tak děsně zkreslují nebo jsou tady lidi tak děsně nesoudní. Proč k tomu třeba nehodíte nějaké doplňky a boty, aby to i vypadalo. To je jak ptát se na svatební šaty a mít na fotce bačkory a na hlavě palmičku.

Chamonix
650 příspěvků 21.07.14 22:21
večírek ve stylu 60. let

Večírek ve stylu 60. let

AnoNe
839 příspěvků 21.07.14 22:35

@Chamonix : A co z toho přesně má být ve stylu 60. let? Já vidím 90. léta, styl čtvrtá cenová diskotéka těsně před půlnocí.

Bugatti
4051 příspěvků 22.07.14 08:06

Mne naprosto fascinuje, že pisatelce nevadí vyfotit se v pozadí s takovým bincem a vyvěsit to na net. Samozřejmě se může stát a občas stane, že takový binec vznikne. Ale nikdy by mne nenapadlo vyfotit se s ním a ještě to někde veřejně prezentovat.

Dadoo
5533 příspěvků 22.07.14 08:32

@Bugatti Protože ten bordel je pro ni asi „normální“ a nevidí na něm nic zvláštního a nevhodného ;-) Prostě běžný, denní stav :-)

Chamonix
650 příspěvků 22.07.14 08:53

@Dadoo @Bugatti
A podle čeho soudíte, že to je u mě doma, vy chytré? Bylo to na pronajaté cizí chatě, kam jsme byli pozvaní. Kdybych dopředu věděla, že sem tu fotku dám, tak slibuji, že bych uklidila k plné vaší spokojenosti.
@AnoNe
60. léta - hranatá špička a silný podpatek, ultra mini, lesklý lurex, plastové špeky, čelenka - nebyla to žádná high society, jen nadsázka, legrace, kdo co sežene. Šlo o to se pobavit, ne předvést. Každopádně 60. léta jsou velmi různorodá. Co byste navrhovala vy?

Betty J.
2031 příspěvků 22.07.14 09:06

@Chamonix: šedesátá léta jsou, pravda, dost široký pojem, schovají se pod to kovové jehlové podpatky i minisukně, ale tělo obepínající úpletové lurexové minišaty do tohoto období opravdu příliš nezapadají. Možná kdybyste akci nazvala případněji než jako „večírek ve stylu 60. let“, nebyla by kritika tak zdrcující.
Nicméně pozitivní zprávou pro Vás mohou být fotografie z „večírku ve stylu Velký Gatsby“, pořádaného během letošního festivalu v Karlových Varech - inspirace dvacátými lety byla u většiny modelů zcela neodhalitelná.

Chamonix
650 příspěvků 22.07.14 09:09

No jo no, je mi padesát a nejsem žádná módní stylistka. Pochopila jsem, že zde jsem špatně.

Bugatti
4051 příspěvků 22.07.14 09:13

@Chamonix Proč se tak rozčilujete, to snad není vaše fotka a váš binec. Nebo jste tu dvakrát?

Chamonix
650 příspěvků 22.07.14 09:15

Jak není moje fotka? Ano, to jsem já. Jen ten binec není můj.

vlm
2556 příspěvků 22.07.14 09:16

Pokud si k šatům musíte kupovat doplnky, kupte si raději jiné šaty, tyhle působí lacině..pořizovat k nim sako, boty, kabelku, jsou vyhozené peníze. Máte hezkou postavu, nejaké letní kytkaté šaty s krátkým rukávem, lodičky a můžete vyrazit

Bugatti
4051 příspěvků 22.07.14 09:19

@Chamonix Jabamba a Chamonix jsou jedna a tatáž osoba?

Chamonix
650 příspěvků 22.07.14 09:20

@vlm
Nechápu…
Proboha, to jsou šaty, ve kterých bych nevyšla ven! Je to prostě převlek, jak na maškarní. Posbírala jsem, co jsem našla doma!

Pinot Noir
8517 příspěvků 22.07.14 09:20

Mám pocit, že tady mluví jeden o voze a druhej o koze. Bordel a divnošaty jsou víc než rok staré, na to asi není třeba už odpovídat. Chamonix na fotce bordel nemá, ale ohoz je to teda pekelnej.

Chamonix
650 příspěvků 22.07.14 09:23

@Bugatti
Jamamba neznám… já jsem já a jsem tu od 18.7., nevím, co byla s Jamamba… že „divnošaty jsou rok staré“… :-o

Dadoo
5533 příspěvků 22.07.14 09:25

@Pinot Noir Proč by potom @Chamonix psala toto:…???

@Chamonix píše:
@Dadoo @Bugatti
A podle čeho soudíte, že to je u mě doma, vy chytré? Bylo to na pronajaté cizí chatě, kam jsme byli pozvaní. Kdybych dopředu věděla, že sem tu fotku dám, tak slibuji, že bych uklidila k plné vaší spokojenosti.

queenmargot
1106 příspěvků 22.07.14 09:25

@Chamonix : si stojíte na vedení. @Bugatti minila čurbes na první fotce od uživatelky @jabamba a ne tu vaši večírkovou kreaci

Kay_Adams
1612 příspěvků 22.07.14 09:25

@Chamonix
Panebože. Reagujete do vlákna, ktoré začína fotkou s ružovými minišatmi a bordelom za mladou slečnou.
Na to reaguje v tomto vlákne väčšina.

Betty J.
2031 příspěvků 22.07.14 09:26

@Chamonix: k celému pozdvižení by asi nedošlo, kdybyste napsala „měli jsme na chatě veselou maškarní spářku na téma 60. léta a oblékli si, co dům dal“…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit