Šaty pro svědkyni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andikk.k
2 příspěvky 28.04.15 22:46
Šaty pro svědkyni

Ahoj pekelnice,

Přemýšlím o koupi těchto šatů, budu svědkem na svatbě mé kamarádky a nechci způsobit jakékoliv fópa. Dočetla jsem se, že výrazné květinové vzory jsou pasé, do jaké míry, to už nevím.

V případě, že odpovíte budu vám všem, profesionálkám :),pravdu hodně vděčná! :)

Předem děkuji za jakýkoliv příspěvek :).

Reakce:

betty198
95 příspěvků 29.04.15 11:04

Mně se strašně líbí! A připadají mi i vhodné, jestli je svatba na jaře/v létě..
Jen mi připadá, že to řešení pod prsy a ta stuha nebudou slušet každé postavě (chtělo by to prsa a útlý pas, ať to na vás pytlovitě nevisí).

ming_xing
1099 příspěvků 29.04.15 11:46

Saty vhodne urcte jsou. zalezi samozrejme, z jakeho budou materialu - aby to nebyl nejaky hadrik, to by vypadalo na svatbe nepatricne. (passé jsou na te fotce spis modelciny boty, volte neco elegantnejsiho a v jine barve)

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.04.15 12:09

A ještě aby vám z nich nekoukala ta podšívka jako modelce :)

Andikk.k
2 příspěvky 29.04.15 16:55

Děkuji za vaše rady a názory :)!Mamka je krejčová, takže když, tak té podšívce dáme na frak :). U té látky je to sázka do loterie no :( a botičky, ty musím ještě vymyslet, jednoduché elegantní :).. Zdá se, že květinový vzor zatím nikomu nevadí :), to mám radost.

DRW
1227 příspěvků 29.04.15 16:57
@Andikk.k píše: !Mamka je krejčová, takže když, tak té podšívce dáme na frak :).

Predlohu mate, latku sezenete mozna i peknejsi a maminka krejcova Vam je muze usit na miru. Budete mit original a bude Vam dobre sedet.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit