Šaty Tatuum v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.12.12 13:09
Šaty Tatuum v Brně

Dobrý den, na stránkách Tatuum je spousta krásných šatů teď na zimu. Chci se zeptat, jakou máte zkušenost v poměru Cena/výkon s touto značkou. Půjdu se podívat do Vaňkovky, protože jinde v Brně nejsou, netušíte, zda je tam dostatečný výběr? Často se mi stává, že si něco vyhlédnu na stránkách příslušného obchodu a pak jsem na místě zklamaná, protože najdu třetinu z nabídky a to ještě tu usedlejší atd..tak jestli nebdu zklamaná i v tomto případě. Díky moc.

Reakce:

DonChichot  29.12.12 15:16

Oblečení Tatuum nosím, teď o výprodejích si myslím, že se vyplatí. Mám od nich kabát, který mi dobře slouží už několik sezón. Taky jsem měla v oblibě jejich vlněné doplňky, bohužel tuto sezónu už je to jen akryl. Zdá se mi, že jdou s kvalitou materiálu dolů. Vlněný svetr na zip, který už mám asi 6 let, pořád vypadá jako nový, ovšem ty další jsem musela po sezóně vyhodit. Měla jsem i v oblibě jejich lněné oblečení, podle všeho i tento materiál opustili. Letos jsem si u nich koupila jenom jedny kalhoty. Šaty jsem měla od nich jedny pletené, byly bezvadné, nedávno jsem je prodala a ani jsem zájemkyni dlouho nehledala.
Podle mne se Tatuum inspiroval u Jackpotu, ale s kvalitou jsou tak o třídu níž. Především materiálu, střihy i zpracování mají myslím docela dobré. Myslím, že za návštěvu obchodu to stojí, přeci jen i po těch všech výhradách, co k nim mám, je to to lepší z řetězců.
Edit: o jejich nabídce v Brně mi ale nic není známo, nakupuju v Praze.

lipo
303 příspěvků 29.12.12 15:33

Mám šaty a halenku, kupované asi před rokem a půl, s kvalitou jsem spokojená, i když cena byla vyšší než kolik jsem zvyklá dávat, ale líbí se mi ten design.
Co se týče výběru, obávám se, že to nebude nejslavnější. Je to celkem malý obchod a vždycky mají kolekci tak ve třech barvách. S jejich webovou nabídkou jsem to neporovnávala.
A prodavačky se vás přijdou do třiceti vteřin zeptat, jak vám mohou pomoci. Což někomu může vadit:).

uu  29.12.12 15:58

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:19

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.12.12 17:01

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:21

lipo
303 příspěvků 29.12.12 17:23

@Borůvka19 No mně chování prodavaček vadí téměř vždycky, i když se na mně jenom dívají. Ideál je, když si čtou nebo něco spolu drbou a nevšímají si mě, dokud nemusí. Já jsem ovšem osoba sociálně zaostalá, takže sice umím dobře míněné dotazy prodavaček odpálkovat naučenou větou Děkuju, jen se dívám, ale dobře mi to teda nedělá. Ale v Tatuumu to není až tak nepříjemné, prodavačka se mile usmívá a netváří se, jakože tam otravujete.

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.12.12 17:37

@lipo No já si všimla, že některé prodavačky v těch luxusnějších obchodech v nákupních centrech se tak děsně nudí (mají vždy prázdno), že koukají tou prosklenou stěnou ven a sjíždějí pohledem kolemjdoucí :-) Takže opovržení se člověk občas nevyhne ani při pouhé cestě kolem. Ale zase uznávám, že když pospíchám na bus s krosnou na zádech, nejsem zrovna kočka, no…

lipo
303 příspěvků 29.12.12 18:36

@Borůvka19 To jste mi neměla říkat! Takže ani před obchodem nejsem v bezpečí, no potěš koště.

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.12.12 20:25

@lipo jj :-) už to tak vypadá, že jediné útočiště je na záchodech :-D

DonChichot  29.12.12 22:07

Do Tatuumu chodím nejčastěji na Zličíně, pak na Smíchově a sem tam do Palladia. Musím konstatovat, že jejich personál patří k těm lepším, prodavačky jsou nevtíravě zdvořilé, velmi ochotné a ani konverzace s nimi není špatná. Chodím tam ráda.

MP Vera S
3 příspěvky 29.12.12 22:45

Občas si odtamtud něco odnesu, ale zásadně čekám na slevy - vzhledem ke kvalitě mi přijde jejich oblečení velmi předražené. Je pravda je v rámci řetězců docela originální, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu polské tržnice. Prodavačky jsem potkala ochotné, ale nekompetentní (jedna komentovala mnou zkoušené šaty a dávala mi nevyžádané rady, a za deset minut jsem ji slyšela říkat úplně to samé ve vedlejší kabince, kde si někdo zkoušel úplně jiný kus oblečení).

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.12.12 00:33

Tak snad tam bude něco na výběr…mě to vždycky naštve, že se teda rozhodnu vyrazit do obchodů, mám nějakou představu, dojdu tam a místo 15 sukní, co jsou na netu, mají tři (reserved např.). a o tom, že by na mě kouklo něco originálního…o tom už jen sním…

Filomenka
52 příspěvků 11.01.13 17:28

Tatuum je ve všech směrech výborný. Do tatuumu ve Vaňkovce chodím a mají tam slušný výběr, patří mezi ty větší pobočky. Kdyby tam něco přece jen neměli, tak myslím, že si různé velikosti nechávají i zasílat z jiných obchodů.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit