Second-handy Liberecký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Brindik
70 příspěvků 02.02.12 09:32

Vím, že téma sekačů tady bylo milionkrát, ale většinou se to stáhne na Prahu-Brno. Jste ale někdo z liberecka a máte tip na sympatickej sekáč? Osobně mám nejraději tzv. hrabárny, ale nepohrdnu ničím. Na liberecko jsem se přistěhovala a tak teprve mapuju terén, pomůžete některá? :-)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
RoyalistGirl
75 příspěvků 04.05.12 18:54
Liberec

Po sekáčích moc nechodím, ale třeba v Koruně (Moskevská ul.) jsem ulovila plesové šaty za 400. Když projdete liberecké centrum, je tam sekáčů několik (např. v Kulturáku, v Deltě, v Revoluční…) a úrovní mi přijdou všechny podobné.

 
Dahllie
2222 příspěvků 04.05.12 19:43

Velká hrabárna je v Liberci v Pražský „ve dvoře“. V horní části ulice (pravá strana, když se jde dolů) se projde takovým odporným průchodem. V minulém týdnu mě mile překvapil takový mrňavý v ulici 5. května, až vzadu u základky, oblečení hlavně z Německa. Další je v průchodu mezi 5. květnem nahoru k nemocnici, tam vozí myslím z Anglie. Vlastně do 100 metrů od šipky na téhle mapě jich je asi pět

 
ilnyia
53 příspěvků 29.04.14 12:37

Mně zaujal Norský secondhand. Je blízko nemocnice směrem na 5.května. Mají velký výběr zboží a několikrát denně ho doplňují. Já osobně jsem tak ulovila sukni, kterou jsem nemohla nikde sehnat a párkrát nošené střevíčky.


Reklama

 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama