Second-handy Liberecký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Brindik
70 příspěvků 02.02.12 09:32

Vím, že téma sekačů tady bylo milionkrát, ale většinou se to stáhne na Prahu-Brno. Jste ale někdo z liberecka a máte tip na sympatickej sekáč? Osobně mám nejraději tzv. hrabárny, ale nepohrdnu ničím. Na liberecko jsem se přistěhovala a tak teprve mapuju terén, pomůžete některá? :-)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
RoyalistGirl
75 příspěvků 04.05.12 18:54
Liberec

Po sekáčích moc nechodím, ale třeba v Koruně (Moskevská ul.) jsem ulovila plesové šaty za 400. Když projdete liberecké centrum, je tam sekáčů několik (např. v Kulturáku, v Deltě, v Revoluční…) a úrovní mi přijdou všechny podobné.

 
Dahllie
2222 příspěvků 04.05.12 19:43

Velká hrabárna je v Liberci v Pražský „ve dvoře“. V horní části ulice (pravá strana, když se jde dolů) se projde takovým odporným průchodem. V minulém týdnu mě mile překvapil takový mrňavý v ulici 5. května, až vzadu u základky, oblečení hlavně z Německa. Další je v průchodu mezi 5. květnem nahoru k nemocnici, tam vozí myslím z Anglie. Vlastně do 100 metrů od šipky na téhle mapě jich je asi pět

 
ilnyia
53 příspěvků 29.04.14 12:37

Mně zaujal Norský secondhand. Je blízko nemocnice směrem na 5.května. Mají velký výběr zboží a několikrát denně ho doplňují. Já osobně jsem tak ulovila sukni, kterou jsem nemohla nikde sehnat a párkrát nošené střevíčky.


Reklama

 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama