Sekáč Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kitina1987
27 příspěvků 01.11.12 08:17
Sekáč Hradec Králové

Milé dámy,

ráda bych Vás požádala o pomoc…Je v Hradci nějaký pěkný sekáč??? :)
Sama vím jen o tý „brutal ekl“ hrabárně na Bří. Štefanů a o tom malém sekáči V Kopečku naproti Niconu nebo co to tam je…

Díky a krásný den Vám všem. :)

Reakce:

Coraline
1980 příspěvků 01.11.12 08:32

@Kitina1987 Ještě je Bellitex u Ulricháku a naproti na rohu nějaký dvoupatrový. Pak na Benešovce je myslím nějaký norský? Ale tam nevím, kde přesně. Jinak pokud někdo doporučí ještě nějaké, budu taky ráda, chystám se teď začít sekáče pořádně prolézat a naučit se,,lovit" :D

Kitina1987
27 příspěvků 01.11.12 08:44

Lovit jsem se už naučila, ale potřebuji rozšířit obzory :)Dokonce i v té otřesné hrabárně jsem našla pár skvělých kousků- kašmírový svetřík, hedvábné šátky a šaty dorothy perkins :))
Tak třeba se v nějakém sekáči i potkáme :)

Coraline
1980 příspěvků 01.11.12 08:48

@Kitina1987 No do té hrabárny se právě bojím, nejdřív chci začít s nějakými,,nor­málními", aby mě to hned neotrávilo jak se znám :D. Tak třeba se potkáme, snad to nebude při přetahování se o nějaký poklad :D

Mishelle
26 příspěvků 09.11.12 22:32

Dva jsou kousek od malého Tesca - v ulici Chelčického, a pak i v ulici S. K. Neumanna (Je ve dvoře takový malý), kde se mi to oblečení moc nelíbilo.
Na Pěší zóně je jeden - ul. Čelakovského (myslím) vchod je stejný jako do knihkupectví akorát projdete za a je tam schodiště dolů a tam doprava (vedle galanterie).
Pořádně nevím jak to tam vypadá, v těch u nádraží jsem dlouho nebyla a v tom na pěší jsem nebyla nikdy, jenom o něm vím. A zbytek už jste vypsali, další mě nenapadjí :)

dadule89
2 příspěvky 10.11.12 17:51
hrabák na střeláku

Ahoj mám takovou prosbu..v Hradci na Střeláku byl vždycky jednou za měsíc nb. taknák SH Marwil…chodila jsem tam když sem v HK studovala, ted už tam nejsem a nevím jak se dozvědět kdy mám přijet zahrabat..prosím jest někdo na plakátu zjistíte kdy zas bude mohli byste sem napsat díky moc dadule

Chiruzam
104 příspěvků 15.11.12 23:24

Na Čelakovského bol ešte koncom minulého roku sekáč, teraz je tam nejaký outlet. Neviete či ho presťahovali alebo zrušili? Mali aj svoje webové stránky, bol to dlhý názov, neporadíte mi?

D.C.M.
82 příspěvků 20.11.12 16:13

@dadule89 SH Marwil bude v HK na Střelnici od 26.11. do 29. 11.

dadule89
2 příspěvky 27.11.12 16:10

Díky za napsání:-)

karri
7 příspěvků 20.08.13 18:15

Sekáč v Kopečku už zřejmě neexistuje nebo se někam přesunul. Stejně tak jsem nenašla ten na Ulricháči. Ten co měl být v ul. Čelakovského je nejspíš taky zrušený (ale galanterie funguje).
Zato jsem ale objevila několik dalších:
Na rohu čs. armády a Pelclovy je menší sekáč, vše na ramínkách a čisté, ceny jsou ale na SH vyšší (sukně 150,–)
Na Eliščině nábřeží je Textile House, na rohu s Mosteckou, naproti KOH-I_NOORu.
N rohu Mánesovy a Nerudovy ulice je maličký sekáč, vevnitř jsem nebyla. měli tam ceduli vše za 50,– a vypadal solidně.

Casmaria
761 příspěvků 20.08.13 19:21

Ano na Benešovce je norský sekáč, pěkný výběr sáček a společenských kalhot. Šaty taky pěkné, ale jak kdy. A nově je tu Textil House u Adalu, tak musíte docela hledat, aby jste něco našly a taky je to pěkně drahý… Vždycky vyčkám na slevy :-).

Casmaria
761 příspěvků 20.08.13 19:23

@dadule89 Joo taky bych si ráda zahrabala, nikdy jsem v pojízdném sekáči nebyla. Tak prosím dejte někdo vědět, kdy to bude v Hradci. :-)

razorblade  25.08.13 19:43

@Casmaria ja jsem v tom textile house tenhle tyden koupila kosili thomas burberry (jejich levnejsi kolekce) za 30 korun:D ale pravda, byla to vyjimka, vetsinu tam maji predrazeny hadry. v norskem sekaci jsem si naposledy koupila neco v dobe kdyz zacinali (to uz bude skoro 10 let), od te doby mi prijde, ze tam maji furt stejne hadry

Casmaria
761 příspěvků 25.08.13 19:52

@razorblade Tak to závist nad košilí… :-) Asi tam mají zase hromadné slevy, je čas se tam podívat. Ale stejně jste mi všechno pěkné vykoupila určitě vy! :-D

razorblade  25.08.13 19:57

@Casmaria od zitra maji mit, jak rikaji, „novou kolekci“… coz me rozesmiva - kolekce v sekaci:D a mam odtamtud fakt jen tu kosili, neumim v sekacich moc nakupovat:D

Casmaria
761 příspěvků 25.08.13 20:03

@razorblade Aha takže zase to tam bude drahé jako prase :-D. No děkuji za informaci. Tak já si zase měsíc počkám…
Jinak hrabání v sekáších se dost vyžívám, ale opravdu nemám zapotřebí si v,,nové kolekci" koupit šaty za 300,–, když sem schopná si za tu cenu koupit i nové. :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit