Sekáč Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

girl.or.element
360 příspěvků 13.05.12 14:55
Sekáč Pardubice

Máte někdo nějáký tip na dobrý Second hand v Pardubicích, nebo okolí? Vždycky čtu jak všicni dobře pořídili v sekáči, ale mě se nikdy nepoštěstilo, vlastně protože žádný ani pořádně neznám a nemám zkušennost.

Reakce:

Cinkitoo  13.05.12 16:27

Já jsem od Pardubic, ale sekáč jedině v Chlumci nad Cidlinou, kdybys měla náhodou cestu. V PCE jsem na nic pořádného nikde nenarazila.

D.C.M  13.05.12 16:42

Pár jich v Hradci Králové, což je blíž než ten Chumec. Jinak se zkus po Pardubicích podívat po velkých svítivě oranžových plakátech. Putovní sekáč Marwil pendluje po kulturních domech. Od pondělí je snad v Hradci, tak možná další týden v Pardubicích. Většinou bývá v ?Domě Techniky? nebo jak se to přesně jmenuje. Ceny dobré, zboží pestré, množství velké.

MP Monis
50 příspěvků 13.05.12 18:29

No co mám zkušenosti tak jsou dva na J. Palacha. Jeden v budově pošty, ten je ale nechutně předražený (onošené HM, Atmosphere za 150, 200 etc.). Druhý je skoro naproti přes ulici, ten je také z těch dražších, ale mají tam zase pěkné věci a hlavně slevové akce. Když jsem tam byla naposledy, měli krásná saka. Navíc ho má jedna velice příjemná paní. No a pokud se pohybuješ v Polabinách, tak jeden je, když se jde od dvojky na Jiřího Tomana. Ten je sice ve stylu 30/kus, ale hrabárna. Taky už jsem tam narazila na pár zajímavých věcí. Jeden je ještě na Štrossově ul. O dalších nevím, tak se třeba ještě někdo přidá.

Lama_z_Lana  14.05.12 21:02

@girl.or.element Hehe, koukám, že jsi z Kolína :) Tam je teď nově otevřený SH na náměstí - vedle papírnictví, dřív tam bylo snad Vše za 39,– nebo něco takového.

girl.or.element
360 příspěvků 14.05.12 21:09

vážněě?? :))) tak to tam musím kouknout, máš s ním zkušennost?

Lama_z_Lana  14.05.12 21:18

Zatím jsem tam byla jednou - spíš taková rychlovka. Ale dvoje šaty, co jsem si odnesla, jsou celkem fajn. Ceny se pohybujou v rozmezí 80-120 za kus (co jsem si všimla), je to myslím dovoz z Anglie. Úroveň mi přišla taková střední, ale zase tam mají hodně věcí, tak to bude chtít se tím pořádně prohrabat.

girl.or.element
360 příspěvků 14.05.12 21:22

wooow, moc díky za tip! už se nemužu dočkat až tam vyrazim :)))

miki.mikouš  15.05.12 14:20

Jeden slušný je na Dubině nahoře v centru Dubiny, vedle vietnamců naproti MC Dubínek.

hhoky
2 příspěvky 07.08.12 17:30
@Cinkitoo píše:
Já jsem od Pardubic, ale sekáč jedině v Chlumci nad Cidlinou, kdybys měla náhodou cestu. V PCE jsem na nic pořádného nikde nenarazila.

Mohla byste mi prosím poradit, kde v Chlumci ten sekáč je? Zkoušela jsem hledat přes internet, ale našlo mi to jen něco dost podivného, přitom si tenhle sekáč víc lidí tady na Pekle chválí. Děkuji:-)

Cinkitoo  08.08.12 11:16

Hhoky: Znáte to tam? Je to na Klicperově náměstí. Když jedete směrem HK-PHA, tak máte po levé ruce ostrůvek se zastávkou, odbočku doleva, tou se dáte, hned doprava, u trávníku před kostelem je šikmé parkování a od něj přes silnici je obchod.

hhoky
2 příspěvky 08.08.12 14:31

Cinkitoo: Děkuji Vám moc!

matkaspratka
116 příspěvků 05.09.12 14:20

Včera jsem objevila zajímavý malý SH přes ulici od Plzeňky směrem k „myší díře“. cenově únosný a kousky pěkné ;o)

jancee
16 příspěvků 16.09.12 21:07

Kolegyně si na jaře přinesla několik moc pěkných kousků z malého sekáče na Karlovině (pod jídelnou). Já do těch malých moc nechodím (znervózňuje mě, že mě prodavačka celou dobu sleduje), ale velice ráda nakupuju v tom „putovním“ Marwillu, co jezdí cca jednou za měsíc či dva do Domu techniky. Nejlepší je to poslední den, vše 10 Kč kus, už sice hodně přebrané, ale i tak se tam dají objevit poklady :-).

radio
23 příspěvků 12.12.12 20:26

Second hand Daniela, směrem od Karloviny ke Grandu v Jindřišské ulici. Slušný kousky, ale poměrně drahý. Potom když se jde od kulturního domu na Dukle směrem na Jana Palacha, tak asi po 200 m po levé straně je malý second hand ve starší bytovce. Téměř výhradně dámský a viděl jsem tam nedávno ceduli 70 Kč kus. Pak asi 100 m od Zelené žáby second hand Paula a na třídě 17.11. použité oděvy z Anglie, obojí pouze dámské. Asi nejraději mám second hand Vše za babku v Polabinách I. v Družstevní ulici. Typická hrabárna, ale pěkné kousky za opravdu málo peněz - teda když je zrovna výprodej. Kabát od Hugo Bosse za 30 Kč jsem tam bohužel musel nechat, byl mi velký. Dnes jsem byl poprvé na putovním second handu Elegant style v Domě techniky, ale trochu mě to zklamalo. Ale i tak se tam dá najít, lidí tam bylo kupodivu dost. A poslední second hand za Kauflandem na Višňovce. Prostředí hrůza, ale když se přes to přenesete a zbystříte oči (osvětlení nic moc, něco je schované doslova ve tmě), tak se dají najít opravdu hezké věci. Moc se mi tam líbily pánské kalhoty.

jancee
16 příspěvků 10.04.13 10:20
Marwil

Hlásím, že další akce Marwilu v Pardubicích (jedna končí právě dnes) bude 12. - 15. 5. 2013 :-)

iwysek
2 příspěvky 09.10.13 12:14
sekáč Pardubice
@girl.or.element píše:
Máte někdo nějáký tip na dobrý Second hand v Pardubicích, nebo okolí? Vždycky čtu jak všicni dobře pořídili v sekáči, ale mě se nikdy nepoštěstilo, vlastně protože žádný ani pořádně neznám a nemám zkušennost.

ano je v ulici Palackého je to na proti tescu dostanete se tam i s Afi palace je to nahoře přes most takže dost neviditelný nejdražší věc tam pořídíte za 100kč myslím že si tam vybere každy

iwysek
2 příspěvky 09.10.13 12:17

Skuste to na Palackyho na proti tescu nahorře přes most ja osobně jsem tam spokojena

Minion
117 příspěvků 09.10.13 22:00

@iwysek Ten je nyní nově otevřený, také se mi moc líbí. A to já jsem dost vybíravá a i přesto jsem tam ulovila fajn kousky. Dnes třeba krásné kraťásky do pasu za pouhých 15 Kč, takže mám radost :-) Doporučuji navštívit! :-) Navíc je tam moc milá paní prodavačka :-)

Jinak mají v brzké době otevírat v Pce také Textile house - v 17. listopadu, tuším že naproti OK Shopu, tak se těším :-)

Bara06
1993 příspěvků 06.11.13 20:40
ten u Plzeňky

.

Příspěvek upraven 11.04.16 v 15:20

Hildegarda207
1 příspěvek 30.12.13 00:31

Ahojda :) taky obnovuju diskuzi - dá se někam do sekáče prodat oblečení? Mám tři kotle pěknýho a většinou skoro nenošenýho oblečené, který je mi líto vyhazovat :)

Demode
1681 příspěvků 30.12.13 10:20

@Hildegarda207 Nevím, kolik si představujete, že dostanete za obnošené šatstvo, třebas zachovalé. V každém větším městě jsou charitativní organizace, které nejen šatstvo, ale i další zachovalé a funkční věci rádi přijmou a předají potřebným lidem. Existují také kontejnery charit, které bývají obvykle u nákupních center: tam lze čisté a zachovalé oblečení a boty také odložit. Takže nejste-li tak chudá, že Vás i pár desetikorun zachrání třeba od vystěhování z bytu nebo před hladověním, věnujte věci charitě.

Minion
117 příspěvků 26.01.14 22:47

Já koukala, že je nový SH teď u autobusového nádraží - nebyl tam někdo z vás? Docela by mě zajímalo, na jaké úrovni je - ceny, výběr… Mám to docela daleko, tak abych nešla zbytečně:-)

matkaspratka
116 příspěvků 27.01.14 07:14

@Bara06 obchůdek od Plzeňky po přestěhování skončil…

Bara06
1993 příspěvků 03.04.14 22:48

@Demode Dneska jsem navštívila jeden sekáč-komisní prodej. Jen jsem koukala, opravdu. Obnošený jarní kabát z Takka, který ve výprodeji seženete za 500,–, stál v komisi 399,–. JIný z FaF 370,–. Ale bonbonek, vedle tohohle viselo sako Max Mara za 250,–. Nebýt o tři velikosti jinde, šla bych do něj. Nevím, kdo z prodejkyň je větší cvok. Jestli paní, která prodává šuntovou sukni z řetězce za tři sta, nabo paní, co prodává kvalitní a původně opravdu drahé sako za dvě stovky.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit