Sekáč Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

girl.or.element
360 příspěvků 13.05.12 14:55
Sekáč Pardubice

Máte někdo nějáký tip na dobrý Second hand v Pardubicích, nebo okolí? Vždycky čtu jak všicni dobře pořídili v sekáči, ale mě se nikdy nepoštěstilo, vlastně protože žádný ani pořádně neznám a nemám zkušennost.

Reklama

Reklama

Reakce:

Cinkitoo  13.05.12 16:27

Já jsem od Pardubic, ale sekáč jedině v Chlumci nad Cidlinou, kdybys měla náhodou cestu. V PCE jsem na nic pořádného nikde nenarazila.

D.C.M  13.05.12 16:42

Pár jich v Hradci Králové, což je blíž než ten Chumec. Jinak se zkus po Pardubicích podívat po velkých svítivě oranžových plakátech. Putovní sekáč Marwil pendluje po kulturních domech. Od pondělí je snad v Hradci, tak možná další týden v Pardubicích. Většinou bývá v ?Domě Techniky? nebo jak se to přesně jmenuje. Ceny dobré, zboží pestré, množství velké.

MP Monis
50 příspěvků 13.05.12 18:29

No co mám zkušenosti tak jsou dva na J. Palacha. Jeden v budově pošty, ten je ale nechutně předražený (onošené HM, Atmosphere za 150, 200 etc.). Druhý je skoro naproti přes ulici, ten je také z těch dražších, ale mají tam zase pěkné věci a hlavně slevové akce. Když jsem tam byla naposledy, měli krásná saka. Navíc ho má jedna velice příjemná paní. No a pokud se pohybuješ v Polabinách, tak jeden je, když se jde od dvojky na Jiřího Tomana. Ten je sice ve stylu 30/kus, ale hrabárna. Taky už jsem tam narazila na pár zajímavých věcí. Jeden je ještě na Štrossově ul. O dalších nevím, tak se třeba ještě někdo přidá.

Lama_z_Lana  14.05.12 21:02

@girl.or.element Hehe, koukám, že jsi z Kolína :) Tam je teď nově otevřený SH na náměstí - vedle papírnictví, dřív tam bylo snad Vše za 39,– nebo něco takového.

girl.or.element
360 příspěvků 14.05.12 21:09

vážněě?? :))) tak to tam musím kouknout, máš s ním zkušennost?

Lama_z_Lana  14.05.12 21:18

Zatím jsem tam byla jednou - spíš taková rychlovka. Ale dvoje šaty, co jsem si odnesla, jsou celkem fajn. Ceny se pohybujou v rozmezí 80-120 za kus (co jsem si všimla), je to myslím dovoz z Anglie. Úroveň mi přišla taková střední, ale zase tam mají hodně věcí, tak to bude chtít se tím pořádně prohrabat.

girl.or.element
360 příspěvků 14.05.12 21:22

wooow, moc díky za tip! už se nemužu dočkat až tam vyrazim :)))

miki.mikouš  15.05.12 14:20

Jeden slušný je na Dubině nahoře v centru Dubiny, vedle vietnamců naproti MC Dubínek.

hhoky
2 příspěvky 07.08.12 17:30
@Cinkitoo píše:
Já jsem od Pardubic, ale sekáč jedině v Chlumci nad Cidlinou, kdybys měla náhodou cestu. V PCE jsem na nic pořádného nikde nenarazila.

Mohla byste mi prosím poradit, kde v Chlumci ten sekáč je? Zkoušela jsem hledat přes internet, ale našlo mi to jen něco dost podivného, přitom si tenhle sekáč víc lidí tady na Pekle chválí. Děkuji:-)

Cinkitoo  08.08.12 11:16

Hhoky: Znáte to tam? Je to na Klicperově náměstí. Když jedete směrem HK-PHA, tak máte po levé ruce ostrůvek se zastávkou, odbočku doleva, tou se dáte, hned doprava, u trávníku před kostelem je šikmé parkování a od něj přes silnici je obchod.

hhoky
2 příspěvky 08.08.12 14:31

Cinkitoo: Děkuji Vám moc!

matkaspratka
116 příspěvků 05.09.12 14:20

Včera jsem objevila zajímavý malý SH přes ulici od Plzeňky směrem k „myší díře“. cenově únosný a kousky pěkné ;o)

jancee
16 příspěvků 16.09.12 21:07

Kolegyně si na jaře přinesla několik moc pěkných kousků z malého sekáče na Karlovině (pod jídelnou). Já do těch malých moc nechodím (znervózňuje mě, že mě prodavačka celou dobu sleduje), ale velice ráda nakupuju v tom „putovním“ Marwillu, co jezdí cca jednou za měsíc či dva do Domu techniky. Nejlepší je to poslední den, vše 10 Kč kus, už sice hodně přebrané, ale i tak se tam dají objevit poklady :-).

radio
23 příspěvků 12.12.12 20:26

Second hand Daniela, směrem od Karloviny ke Grandu v Jindřišské ulici. Slušný kousky, ale poměrně drahý. Potom když se jde od kulturního domu na Dukle směrem na Jana Palacha, tak asi po 200 m po levé straně je malý second hand ve starší bytovce. Téměř výhradně dámský a viděl jsem tam nedávno ceduli 70 Kč kus. Pak asi 100 m od Zelené žáby second hand Paula a na třídě 17.11. použité oděvy z Anglie, obojí pouze dámské. Asi nejraději mám second hand Vše za babku v Polabinách I. v Družstevní ulici. Typická hrabárna, ale pěkné kousky za opravdu málo peněz - teda když je zrovna výprodej. Kabát od Hugo Bosse za 30 Kč jsem tam bohužel musel nechat, byl mi velký. Dnes jsem byl poprvé na putovním second handu Elegant style v Domě techniky, ale trochu mě to zklamalo. Ale i tak se tam dá najít, lidí tam bylo kupodivu dost. A poslední second hand za Kauflandem na Višňovce. Prostředí hrůza, ale když se přes to přenesete a zbystříte oči (osvětlení nic moc, něco je schované doslova ve tmě), tak se dají najít opravdu hezké věci. Moc se mi tam líbily pánské kalhoty.

jancee
16 příspěvků 10.04.13 10:20
Marwil

Hlásím, že další akce Marwilu v Pardubicích (jedna končí právě dnes) bude 12. - 15. 5. 2013 :-)

iwysek
2 příspěvky 09.10.13 12:14
sekáč Pardubice
@girl.or.element píše:
Máte někdo nějáký tip na dobrý Second hand v Pardubicích, nebo okolí? Vždycky čtu jak všicni dobře pořídili v sekáči, ale mě se nikdy nepoštěstilo, vlastně protože žádný ani pořádně neznám a nemám zkušennost.

ano je v ulici Palackého je to na proti tescu dostanete se tam i s Afi palace je to nahoře přes most takže dost neviditelný nejdražší věc tam pořídíte za 100kč myslím že si tam vybere každy

iwysek
2 příspěvky 09.10.13 12:17

Skuste to na Palackyho na proti tescu nahorře přes most ja osobně jsem tam spokojena

Minion
117 příspěvků 09.10.13 22:00

@iwysek Ten je nyní nově otevřený, také se mi moc líbí. A to já jsem dost vybíravá a i přesto jsem tam ulovila fajn kousky. Dnes třeba krásné kraťásky do pasu za pouhých 15 Kč, takže mám radost :-) Doporučuji navštívit! :-) Navíc je tam moc milá paní prodavačka :-)

Jinak mají v brzké době otevírat v Pce také Textile house - v 17. listopadu, tuším že naproti OK Shopu, tak se těším :-)

Bara06
2037 příspěvků 06.11.13 20:40
ten u Plzeňky

.

Příspěvek upraven 11.04.16 v 15:20

Hildegarda207
1 příspěvek 30.12.13 00:31

Ahojda :) taky obnovuju diskuzi - dá se někam do sekáče prodat oblečení? Mám tři kotle pěknýho a většinou skoro nenošenýho oblečené, který je mi líto vyhazovat :)

Demode
1859 příspěvků 30.12.13 10:20

@Hildegarda207 Nevím, kolik si představujete, že dostanete za obnošené šatstvo, třebas zachovalé. V každém větším městě jsou charitativní organizace, které nejen šatstvo, ale i další zachovalé a funkční věci rádi přijmou a předají potřebným lidem. Existují také kontejnery charit, které bývají obvykle u nákupních center: tam lze čisté a zachovalé oblečení a boty také odložit. Takže nejste-li tak chudá, že Vás i pár desetikorun zachrání třeba od vystěhování z bytu nebo před hladověním, věnujte věci charitě.

Minion
117 příspěvků 26.01.14 22:47

Já koukala, že je nový SH teď u autobusového nádraží - nebyl tam někdo z vás? Docela by mě zajímalo, na jaké úrovni je - ceny, výběr… Mám to docela daleko, tak abych nešla zbytečně:-)

matkaspratka
116 příspěvků 27.01.14 07:14

@Bara06 obchůdek od Plzeňky po přestěhování skončil…

Bara06
2037 příspěvků 03.04.14 22:48

@Demode Dneska jsem navštívila jeden sekáč-komisní prodej. Jen jsem koukala, opravdu. Obnošený jarní kabát z Takka, který ve výprodeji seženete za 500,–, stál v komisi 399,–. JIný z FaF 370,–. Ale bonbonek, vedle tohohle viselo sako Max Mara za 250,–. Nebýt o tři velikosti jinde, šla bych do něj. Nevím, kdo z prodejkyň je větší cvok. Jestli paní, která prodává šuntovou sukni z řetězce za tři sta, nabo paní, co prodává kvalitní a původně opravdu drahé sako za dvě stovky.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama