Second handy v Plzni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacenka.smile
427 příspěvků 26.07.12 15:51
Sekáče v Plzni

Znáte nějaké dobré v Plzni či okolí? Ráda bych nějaké navštívila a také něco ulovila za dobrou cenu. Můžete tedy nějaký osvědčený sekáč doporučit?

Reakce:

seznam.mih  26.07.12 17:43

Tady v Plzni v poslední době otevřeli docela dost sekáčů kolem náměstí. S nápisem luxusní sekáč a to se pohybuje kolem stovky. Nicméně pěkné kousky se najdou za tu cenu. Jistě znáš Front v Sedláčkově a v Kolárově ulici v Sadech 35. Potom je taky nově otevřen u mrakodrapu jakoby vedle Big burgeru kousek od zastávky a taky je ještě nově v Rooseveltově ulici směrem ke Kauflandu z náměstí. Tuším, že naproti čínské restauraci. Naproti Rosmanu v Solní ulici je hrabárna a ceny se pohybují kolem 20-50kč za kus. Byla jsme tam zatím 2× během zimy na svetry. Pro sebe jsem tam nenašla nic, protože mi je tam vše malý přes prsa, ale byli tam svetry z merino vlny a jim podobným. Dále bych se podívala na Borech u zastávky 16 Jižní předměstí směrem na Doubravku. Tam se mi líbili kabáty, ale když jsem si je oblékla já, připadala jsem si v tom jak babka. Kousek od něj je další luxusní sekáč.
O dalších nevím, nebo nemám vyzkoušený.

nutrie
8 příspěvků 26.07.12 19:50

Taky je sekáč na Koterovské ulici pod cukrárnou u Krtečka, nevím číslo, nově postavený dům šedý a dole červený. Je to sekáč kombinovaný s drogerií a když si třeba nekoupíte oděv, můžete tem sehnat originál německé prací prášky Weisser Riese a Persil a máchadla Lenor, které vydrží dlouho vonět. je to v bízkosti zastávky tramvaje č. 2 Sladkovského u Duhy a zastávky 12, na té křižovatce. Jo a na Americké na druhé straně než je ten u Big Burgeru, trochu výš je nějaký nový.

Choucas
150 příspěvků 27.07.12 02:33

Znám všechny, co Seznam.mih a ještě bych doplnila :
na Borech Luna (něco jako na doubravce Centrum), dnes je tam Billa - uvnitř nahoře je nad Billou ochoz s dalšími obchody. Celkem nic moc.

Jižní předměstí ještě : jsou tam dva hned na zastávce 16 (na rohu a do dalšího se vleze přez vietnamský krámeček po schodech dolů a doleva) - mívají tam dost slevy a akce na 30 kč na veškeré zboží. Taky nic moc ale občas se tam najde něco užitného.

pod jižním předměstím ještě jednou zastávka 16 - Dobrovského. Tam je další malý sekáč za rohem v Čechově ulici směrem k poliklinice. Zboží pěkné ale tak kolem 80-100 kč.

Hned vedle polikliniky směrem na nám. Míru ještě jeden sekáč hlavně na boty v cenovém rozmezí 100-300 kč. Funguje zde stálá burza a prodávají se zde i hračky, knížky, spodní prádlo…

Udajně by tam kolem měl být ještě otevřen anglický SH v ul. Zikmunda Wintera skoro na rohu s Klatovskou.

Další hezký SH je nově otevřen v Tylovce hned jak jede 16 z Koperníkovky a točí se do Tylovky. Ale také ceny kolem 100 kč, celkem i výběr bot.

Když se od tohoto SH v Tylovce půjde hned z té křižovatky do husovky a na další křižovatce (na druhé straně staví bus 41) je tam další takový trošku „zatuchlý“ SH. Ale ulovila jsem tam pár skvělých pásků za 20 - 80 kč v různých stavech ale i hodně hezké a zajímavé kousky.

Pak jeden úplně čerstvě otevřený je teď hned ve Velrybě na Americké. Teď tam mají úplně nové zboží a jak jsem se od toho nemohla odtrhnout, tak jsem přišla pozdě do práce :D Cenově však taky tak těch 50 kč a výš.

Ellaf
4 příspěvky 27.07.12 08:42

Hrabárna 20km od Plzně - směr Domažlice

http://www.eutex.cz/
Staňkov
Plovární ulice - naproti hřišti

SweetieCH
123 příspěvků 28.07.12 19:51

Skvělé, děkuji všem za tipy :) zítra se do Plzně chystám, zkusím je obejít.

veveru
400 příspěvků 10.08.12 11:01

Super holky, taky to okouknu, díky :)

veveru
400 příspěvků 27.08.12 17:22

V Sedláčkovce jsem objevila nový SH (aspoň jsem si ho teda doteď nevšimla). Je kousek od antikvariátu Černý pes, možná hned vedle, teď si to přesně nevybavuji. Ulovila jsem tam crossbody kabelku M&S a krásně vypasovanou malinovou košili s dlouhým rukávem z Manga, která mi fakt hezky sedne (což se u mě moc často nestává ;)). Jo a nové zboží dostávají každé pondělí :-)

adamantan
13 příspěvků 20.05.13 10:18

Super SH je v Bezručovce, kousek od kavárny Anděl. Moc hezký krámek, velikosti mají pěkně seřazené u sebe a obsluha také moc příjemná. Ale cenově trošku dražší. Mají ale moc pěkné oblečení, často i s cedulkou, skoro vždycky si něco odnesu. :-)

sintie
2 příspěvky 30.05.13 10:55
good věci za good cenu :)

Ahoj lidíííí
už nějakou dobu sleduji tyhle stránky a protože sem taky objevila další nové krámky a s jinými mám milé zkušenosti, chci se s vámi podělit, protoože si myslím, že v dnešní době se to vše točí a odvíjí o penězích, coo si budem povídat.

Takže v Tylově ulici, naproti zastávce troolejbusů ve směru na město, je Nově otevřený dětský sekáč, webovky nemají a já si po první návštěvě toho krámku řekla že si zaslouží aby se oo nich vědělo i zde. Nejen že tam jsou pěkné a slušné kousky, moderní i retro, ale hodně mě překvapila,,CENY,,. Řekla bych že je tam vše od velikosti 54 až po bubertální děcka :)
vřele doporučuji všem nenáročným, ale uspokojí to požadavky i těm více módním trendům atd.
mějte se fájn a přeji příjemné nákupy sinti

sintie
2 příspěvky 30.05.13 11:04
VELRYBA :)

Ahojky

asi všichni znáte oobchod Verliba, nachází se v celé ČR jen dva, jeden je v Plzni na Americké třídě č.14, naproti bývalému divadlu Alfa a druhý je v Českých Budějovicích v ulici Krajinská 14. Ti co znají mi dají za pravdu, že než se prodírat vietnamskými tržnicemi za o mnoho vyšší ceny, vyplatí se zajít do Verlibi, kde najděte opravdu vše potřebné, za báječné ceny a hlavně nevím jak v ČB, ale u nás v Plzni je tam i suprový personál, který se lidem věnuje s maximální péčí atd.
Více než doporučuji, radím všem kdo ptřebuje narychlo splašit cokoliv na děti i dospělé, za levno a přesto ve výborné kvalitě textilu a jiné, například i drogérii mají dosloova za hubičku a nejsou to žádné aušusy ale i značky které znáte z márketů atd :)
Tedy hurá do Velrybi :) :) :) www.velryba.net
zdraví vás sinti

alun-ka
2 příspěvky 27.08.13 23:15

Nebýt toho, že to do,,Verlibi "fakticky přímo bolí do očí, je jinak pravda, že tam mají mnohem pěknější a levnější zboží než Vietnamci. Podobné zboží má taky Textil Cvrček na Klatovské.

Morže
1091 příspěvků 27.08.13 23:56

Co Velryba, ale co taková Rodinka, na které se vždycky stojí ráno fronty… nevím, jak jsou na tom s kvalitou dneska, ale kdysi jsem si tam kupovala boty a drželi mi docela dlouho za tu cenu a jedno tílko doma mám už deset let, ale už je mi to malý přes prsa :)

alun-ka
2 příspěvky 28.08.13 19:35
Souhlas,

V Rodince, když se to povede, tak se člověk obleče i obuje a fakt to nejsou žádný šunty na jedno použití, kam se s cenou i kvalitou hrabou Vietnamci.

Lenina 70
3 příspěvky 12.03.14 22:33
Pojízdný sekáč v Plzni

Do Plzně přijede putovní sekáč. Mají stránky www.pusek.cz.
Facebook: https://www. facebook. com/…88946293334/ :dance:

KoraKora
2256 příspěvků 12.03.14 22:58

@Lenina 70 To je ovšem hadrarna toho nejtezsiho kalibru. Nemoderni, špinavé, děravé hadry. Fakt hnus.

Lenina 70
3 příspěvky 12.03.14 23:14

KoraKoro, mýlíš se. Je to moderní, čisté a prostě nej kousky. Tato firma je v Plzni poprvé. Dříve jezdili po Moravě a ted zavítají i do Plzně. Poprvé. Přijd se přesvědčit a vsad boty, že něco koupíš.

Lenina 70
3 příspěvky 12.03.14 23:18

Tady jsou fotky z akcí - opravdové…ne žádná ilustrační fota:
 http://www.pusek.cz/stedra/

KoraKora
2256 příspěvků 14.03.14 15:39

@lenina 70 Pěkná reklama. :-)

HanaTrnkova
1 příspěvek 09.07.14 19:45

V Plzni je sekáčů neuvěřitelná hromada, chce to projít a najít si ten „svůj“. Já osobně chodím do sekáče secondhelp na Americké (pod rájem kuřáků) a jsem spokojená. Dají se tady najít super značky a hlavně je to všechno čisté a voňavé, žádná hrabárna.

anela-kiss
1 příspěvek 25.08.14 14:36

Výborný sh je naproti Plaze, je to London Fashion a kus za 50Kč a skvělý značky… Vše čistý a srovnaný..

Morže
1091 příspěvků 25.08.14 14:50

Mám pocit, že v Plzni se nějak ty sekáče vyrojily.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit