Sexuální náruživost v souvislosti s péčí o sebe

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 25.06.13 09:00
Sexuální náruživost v souvislosti s péčí o sebe

Souvisí sexuální život, resp. sexuální náruživost s tím, jak se člověk obléká, jak o sebe pečuje, a jak v důsledku působí na druhé?
Již několikrát jsem narazila na názor, že ta či ta paní „hrozně vypadala a sex určitě ani nevěděla co je“.
Já si myslím, že vzhled úzce souvisí se sebeúctou a sebevědomím. Kdo si nevěří a nemá se rád, těžko bude za hvězdu. Jak do toho zapadá sexuální náruživost - obliba a četnost sexu? Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reakce:

stricc  25.06.13 09:02

@Silver-Edged Axe Já si hlavně myslím, že vaše starosti bych chtěla mít.

razorblade  25.06.13 09:09

Omg, to je tema:D:D:D

Dammy
1670 příspěvků 25.06.13 09:10

@stricc Ale no tak. Děláte, jak kdyby se tu neřešily podobné věci v denním řádu…

helenkka
251 příspěvků 25.06.13 09:12

Podle mě je to spíš nepřímá úměrnost.

A výjimkou potvrzující pravidlo je samozřejmě @catherinne ;-)

stes  25.06.13 09:15

Já si tedy myslím, že je to téma tak maximálně do Cosmopolitanu nebo Bravíčka, je to blbost - jde o uměle vytvořený předsudek, bohužel zažitý, že krásná štíhlá žena oblečená v černočerveném bude v posteli dračice a nepříliš pohledná „to“ určitě dělá jaksi nanic. Tomu přeci nikdo nemůže věřit. Kdybychom probírali počet partnerů, to je asi jiná, ale samotná sexuální náruživost se vzhledem nijak nesouvisí.

Příspěvek upraven 25.06.13 v 09:45

Sibyla
2639 příspěvků 25.06.13 09:22
@helenkka píše:
Podle mě je to spíš nepřímá úměrnost.A výjimkou potvrzující pravidlo je samozřejmě @catherinne ;-)
Samozřejmě nelze zevšeobecňovat, ale o překvapivě vysokém počtu sex symbolů tak či onak proláklo, že jsou frigidní, či přinejmenším sexuálně nenadané. Je v tom logika: narcis se vždycky soustředí na sebe a nezajímá ho požitek partnera. Být mužem, rozhodně bych si nezačala s módní blogerkou, tj. s dívkou, která stále myslí na to, co si koupit, jak to obléct a jak se v tom vyfotit. Nedivím se, že Dominika Myslivcová není ve vztahu. Aneb, jak zpívá Ivan Mládek: „a nejvíc ji vyvede z míry, když přímo na drahou rtěnku jí polibek dám.“
@Silver-Edged Axe píše:
Již několikrát jsem narazila na názor, že ta či ta paní „hrozně vypadala a sex určitě ani nevěděla co je“.

Upjaté, učitelské typy možná. Ale okrasní nymfomanka je často obtloustlá, neupravená mařena v zástěře.

Lina-jiná
349 příspěvků 25.06.13 10:24

Tenhle pocit má evoluční základ - vypadá dobře = je zdravý, tj. vhodný k rozmnožování. Že to je ve skutečnosti pravda jen do určité míry už bylo řečeno.

Ale okrasní nymfomanka je často obtloustlá, neupravená mařena v zástěře.

Nakolik ale „mařena“ může své potřeby realizovat je věc druhá :-)
Za sexuální náruživost mohou zejména biochemické pochody, tedy vnitřní nastavení těla, které je dané částečně geneticky a částečně životosprávou.

Betty J.
2031 příspěvků 25.06.13 10:35

Nakolik ale „mařena“ může své potřeby realizovat je věc druhá :-)

Co by nemohla realizovat, spousta chlapů je jako smrt - berou všechno.

Bagheera
344 příspěvků 25.06.13 10:48

@Betty J. Jo, měla jsem obtloustlou spolužačku na střední, a byla samej kluk, fakt! Říkali mezi sebou: „ona to má ráda.“ No a my ostatní jsme hledaly Lásku a kluka co by nám rozuměl, tak jsme vybíraly a nebyly jsme tak k mání. Zřejmě u ní tyhle pudy byly silnější.

Zebra33
2038 příspěvků 25.06.13 10:54

Muj byvaly pritel (no, spis takova epizoda) mel bez nadsazky telo jako Buh, ovsem nemel to zadarmo, ze. Takze na prvnim miste bylo u nej fitness centrum a navsteva solaria nekolikrat tydne, nakupovani obleceni tak jednou tydne, navsteva kadernika tak jednou za 14 dni a hovory ohledne jinych alternativnich moznosti vylepsovani vlastniho vzhledu na dennim poradku. Kdyz k tomu prictete dobu stravenou v zamestnani, spanek a jidlo, tak vam na ten sex logicky moc casu nezbyde :D

stricc  25.06.13 10:55

@Betty J. No, to je přesně taková poznámka, kvůli kterým mi celé tohle téma připadá jako pitomost. Vždyť nemůžete ve skutečnosti vědět nic, jak a co a co se komu skutečně líbí a tak dále. Předpokládám, že nikdo u toho jednotlivým párům nesvítí, takže tyhle dohady jsou naprosto zbytečné.
Já se třeba taky v tom tématu o sexy chlapovi nestačím divit, jak někomu může připadat sexy někdo, koho bych v lepším případě pohladila po hlavičce a zeptala se, jak dopadlo vysvědčení, a v horším bych ani nezaznamenala, že tam někdo takový je, a taky neříkám, že některý ženský holt berou všechno. Prostě do tohohle nikomu nic není a teoreticky to rozebírat sice lze, ale je to úplně k ničemu

Lizbeth
106 příspěvků 25.06.13 11:00

Nemyslím si, že sex. náruživost souvisí s tím, jak se kdo obléká, vypadá, nebo jaké má sebevědomí..
Nakonec i zde vidíme na fotografiích krutě a nevkusně oblečené lidi, kteří mají příšernou postavu, nesluší jim to a přesto měli dostatek sebevědomí na to, si to obléci a cítit se v tom skvěle.
Na rozdíl od někoho, kdo vypadá i s pytlem na hlavě 100× lépe než oni, ale to sebevědomí prostě nemá - nebo spíše má soudnost.

Necítím v tom žádnou přímou úměru. Nemyslím, že sex. apetit je „vidět“ - lze vyčíst z oblečení nebo vkusu..maximálně tak ze smyslného pohledu.

Betty J.
2031 příspěvků 25.06.13 11:17

@stricc: jejda, vědět, že to vezmete vážně, krotila bych se.

z_dediny
1032 příspěvků 25.06.13 11:19

Mám kamaráda sukničkáře. Poznal dostatečný vzorek žen. Říkal, že nejhorší byly v posteli ty, které nejvíce dbaly na svůj vzhled, nejlepší ty sportovně zaměřené a překvapivě i tzv. maminy, které neřešily sem tam flíček. S úplnými šmudlami zkušenost nemá, tak špatně na tom nikdy nebyl. U nás na koleji byla nejvíc jetá holka, o které každý říkal, že by si o ni ani kolo neopřel. Kolo o ni neopírali, ale jinak se o ni opírali dost. I ti, kteří to pak popírali. Postavu měla víc než kyprou a hezká taky nebyla. Feromony jsou feromony, ty drahým parfémem nenahradíte :-))

stricc  25.06.13 11:28

@Betty J. Mně je to jedno, prostě vtip, jakých je spousta. Ale je to přesně taková poznámka, která v určité situaci může být nesnesitelně urážlivá, a přitom zbytečně, protože šablona a la Novinky, co má být přitažlivé a co taky splní původní očekávání, vůbec nefunguje. Je to jen shrnutý myšlenkový stereotyp ze stejného soudku jako blondýny jsou hloupé, jestli je chlap patřičně vybavený, to se pozná podle velkého nosu, a kdo spí skrčený, je nejistý a nevyzrálý.

Betty J.
2031 příspěvků 25.06.13 11:34

@stricc: však jsem nepsala, že všichni, na sílu a hájitelnost svých tezí si dávám obvykle dost velký pozor. Všem mužům i ženám, kterým se má poznámka jeví jako urážlivá, se tímto omlouvám.

Casmaria
761 příspěvků 25.06.13 11:44
@Betty J. píše:
Co by nemohla realizovat, spousta chlapů je jako smrt - berou všechno.

Přesně tak! :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 25.06.13 11:45

@z_dediny Jo jo, taky mám v okolí jeden takový případ, malá podsaditá slečna s rameny jak zápasník, ostře řezanými mužskými rysy a hlubokým chraplavým hlasem, vyloženě sportovně oblékaná - rejoicky, pohorky, fleecové mikiny, softshellky. Ta je mezi muži skutečně velmi oblíbená, i když co jsem tak slyšela, každý na první dojem frflá, že je to hrozná holka co vypadá jak chlap. Nevím, jak si to racionálně vysvětlit, pokud to vůbec lze. :D

Gräfin
2634 příspěvků 25.06.13 11:51

@Karoleenah jednoduše, když jde jenom o sex, tak je to pořád lepší než díra ve stromě :)

Mylady2
12409 příspěvků 25.06.13 11:52

:-D nejvíce jedou rádodajky:-D a je jedno jestli je hnusná či méně obludná…protože co si budem povídat skoro každý chlap je pohodlný hehe he dobré téma jinak

Mylady2
12409 příspěvků 25.06.13 11:52

@Gräfin :-D tak nějak

Ledvedka  25.06.13 12:15

To je pitomej dotaz..Kdyby sexuální náruživost souvisela se vzhledem tak bychom asi jako druh nepřežili ani pravěk..to je přeci vrozenej předpoklad, rozmnožovací pud, kterej může být ovlivněn spoustou věcí..A že by někoho začal bavit sex víc, protože mu stouplo sebevědomí nebo se vložil do rukou schopných stylistů a začal o sebe pečovat? Asi ne..A sebeúctu do toho už vůbec nepleťe.

gudrun  25.06.13 12:16

No kamos taky rikal ze nejaka hnusna tlustoska s kterou by na ulici nevylez, byla dobra. Je to tim ze kdyz je hnusna tak uz moc neresi a proste si uzije aspon v ty postely kdyz jinde ne. Pak taky zalezi co znamena bejt dobra v postely? To ze to chlapovy udelam a zahraju divadylko a mam z toho prd. Nebo si to uziju ja a delam jen co se libi mne. Pece o sebe spis souvisi s jakym si vnitrnim nabojem chuti flirtovat atd. Kdyz se nekdo prehnane finti aby neco zakryl nebo byl nekym jinym v ty postely se to ukaze, tam uz je kazdy sam zasebe a moc pretvarovat se tam nejde. Np vlastne jde prostitutky to tak maj umej divy ale samy z toho maj jen ty penize ( aspon neco :).

stricc  25.06.13 12:19

@gudrun ani tak jednoduché to není. Vím o holce, která byla taky tlustá a ošklivá a taky byla samej chlap. Ale nešlo jen o to jedno, oni se do ní zamilovávali a mohli se zbláznit, když je nechala, protože se ke každýmu chovala úplně úžasně a všichni už si mysleli, že právě našli ženu svého života. A ono houby, ona se takhle jen bavila

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit